Web Tekno Haber

Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet!

Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet!

Vodafone abonelerine sunulan internet kampanyası günün çoğunu telefon ya da bilgisayar başında geçiren, internet harcamasını çok fazla yapan kişiler içindir. Kampanyaya yeni katılan Müşterileri için Vodafone her ay 5 GB toplamda 60 GB internet hizmeti sunar. İnternet günümüzde en önemli ağdır.

Arkadaşlar ile mesajlaşma, görüntülü konuşma, araştırma yapma ve sosyal medya kullanma gibi birçok alternatifi bulunan internet herkes tarafından çok harcanır. Bu yüzden Vodafone herkesin internet sahibi olabilmesi için düzenli olarak kampanyalar hazırlar.

Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone internet kampanyası faturalı hatta sahip müşterilere yönelik olan bir kampanyadır. Kampanyanın içeriği Vodafone Red tarifelerine geçiş yapan tüm abonelere aylık düzenli olarak 5 GB internet hediye edilmesidir. Vodafone’un bu kampanyasından faydalanmak isteyenler geçiş yaptığı tarife için 12 ay taahhüt süresini kabul eder. Taahhüt kabul eden abonelere 1 sene boyunca toplam 60 GB internet hediye edilmiş olur.

Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

vodafone her ay 5 gb bedava internet

Vodafone kampanyasına katılabilmek için müşterilerin ilk etapta Vodafone Red veya Vodafone Red Genç tarifelerinden birine geçmesi gerekir. Tarifeye geçen aboneler “Vodafone Yanımda” uygulaması üzerinden “Ek Paketler” menüsünde bulunan internet hediyelerini aktifleştirir. Her ay aktifleştirme işlemi tekrarlanır ve müşterilerin hattına 5 GB internet yüklenmiş olur.

Vodafone Her Ay 5 GB Bedava İnternet Veren Kampanyanın Detayları Nelerdir?

Vodafone kampanya detayları dikkatli bir şekilde okunmadan kampanyaya katılım önerilmez. Kampanyaya katılım sağlamak için yapılması gereken bazı işlemler vardır. Kampanyanın detayları aşağıdaki gibi listelenmiştir:

 • Vodafone her ay 5 GB veren kampanyadan yararlanmak için Vodafone müşterisinin faturalı hatta sahip olması gerekir.
 • Vodafone’un sunduğu bedava internet hizmeti Vodafone Red ya da Vodafone Red Genç tarifesine geçmeden hatta tanımlanmaz.
 • Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyası kapsamında tarife değiştiren müşteriler “Vodafone Yanımda” uygulamasının “Ek Paketler” bölümünden 5 GB bedava internetlerini aktif duruma getirir.
 • Kampanya 12 ay taahhütlü olarak gerçekleşir. Taahhüt kabul eden aboneler aylık 5 GB olmak üzere toplam 60 GB internete sahip olur.
 • Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet sunduğu kampanyada 5 GB olarak verdiği internetin kullanımı sadece yurt içi kullanımda geçerlidir.
 • Vodafone müşterilere sunulan kampanya sadece kişi tarafına tahsis edilir. Bir başka kişiye 5 GB internetin aktarımı sağlanamaz.
 • 5 GB internet her ay düzenli olarak tekrarlanıp verildiğinden 1 ay içinde internet kullanım miktarı kalırsa kalan hak tekrar kullanılamaz. Aylık GB otomatik olarak silinir.
 • Vodafone şirketinin, Vodafone Her Ay 5 GB Toplamda 60 GB Bedava İnternet kampanyası ile ilgili maddelerinde değişikliği yapma, kampanyayı duraklatma ya da kampanyayı iptal etme hakkı vardır.

Vodafone yükle kazan fırsatlarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

“Vodafone Yanımda” Uygulaması Nedir?

Vodafone Yanımda uygulaması, faturalı ya da faturasız Vodafone abonelerinin hesap özeti, geçmiş ve güncel fatura bilgileri ve kalan kullanım gibi bilgilerin sorgulanıp görüntülenebileceği bir mobil uygulamadır. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmak isteyenlerin belirli bir ücret ödemesine gerek yoktur. Ücret ödemeden giriş yapılan uygulama kullanıcılara hediye de kazandırır.

Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde birbirinden farklı uygulamalar ve kampanyalar barındırır. Uygulamayı indirerek hediye internet, dakika ve SMS hakkına sahip olunur.

“Vodafone Yanımda” Uygulaması Nasıl Kullanılabilir?

Uygulamanın kullanılması için cep telefonuna uygun mağazadan yani App Store ya da Google Play Store uygulamasından indirme işlemi gerçekleşir. Uygulamaya ücretsiz bir şekilde sahip olup hatla ilgili tüm bilgilere ulaşılır. Birbirinden farklı hediyeler sunan mobil uygulamayı kullanmak için izlenecek adımlar şu şekildedir:

 • Google Play Store ya da App Store’dan “Vodafone Yanımda” uygulaması indirilir.
 • İndirme tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapılır.
 • Açılan ekrandan telefon numarası bilgileri girilerek “Devam et” seçeneğine tıklanır.
 • İnternet olan her ortamda “Vodafone Yanımda “uygulaması kullanılmaya hazır hale gelir.

Vodafone Trendyol 15 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone Trendyol Kampanyası Trendyol sitesinden yapılan alışverişler için 40 TL değerinde hediye para kazanılmasıdır. Trendyol kampanyası ile 50 TL ve üzeri alışverişlerde bir hafta boyunca geçerli 15 GB hediye internet kazanılır. Hediye internet kazanmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • “Vodafone Yanımda” uygulamasına tanımlı olan hat ile giriş yapılır.
 • “Kampanyalar” bölümünden “Fırsatlar Dünyası Kampanyaları” kısmına ilerlenir.
 • “Vodafone Trendyol 15GB Hediye İnternet” kampanyasına tıklanır.
 • Açılan sayfanın en alt bölümünde yer alan “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak fırsat kodu talep edilir.
 • Ardından Trendyol’un sitesine giriş yapılır ve sepete eklenen ürün “Vodafone Yanımda” uygulamasınan alınan kod ile alınır.
 • Kazanılan hediye internet ve Trendyol hediye para yaklaşık 24 saat içerisinde hatta tanımlanır.

Vodafone Apple Music ile Üç Aylık Deneme Üyeliği Kampanyası Nedir?

vodafone apple music ile uc aylik deneme uyeligi

Apple Music deneme sürümü ile istenen şarkının reklam olmadan ve ses kalitesinin iyi derecede olması çoğu kişi tarafından indirilir. İnternet bağlantısı müziğin ortasında kesilse dahi şarkı yarıda kesilmez. Vodafone şirketi yaptığı anlaşma ile 3 ay deneme sürümü hediye eder. Bu sürümden faydalanmak için yapılması gerekenler şöyledir:

 • “Vodafone Yanımda” uygulamasına tanımlı olan hat ile giriş yapılır.
 • “Kampanyalar” bölümünden “Fırsatlar Dünyası Kampanyaları” kısmına ilerlenir.
 • Vodafone Apple Music ile Üç Aylık Deneme Üyeliği” kampanyasına tıklanır.
 • Açılan sayfanın en alt bölümünde yer alan “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak fırsat kodu talep edilir.
 • Ardından Apple Music uygulaması açılarak, kampanya kapsamında alınan kodu kullanılır.

Vodafone Tavla Stars 140.000 Çip Kampanyası Nedir?

Vodafone Tavla Stars mobil oyunu ile iş birliğinden kullanıcılara hediye çiğ dağıtır. Tavla Stars IOS ve Android işletim sistemine sahip cihazlarda kullanılabilen bir oyundur. Çiplere sahip olmak ve her çip alışverişine 2 kat fazla çip kazanmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • “Vodafone Yanımda” uygulamasına tanımlı olan hat ile giriş yapılır.
 • “Kampanyalar” bölümünden “Fırsatlar Dünyası Kampanyaları” kısmına ilerlenir.
 • Vodafone Apple Music ile Üç Aylık Deneme Üyeliği” kampanyasına tıklanır.
 • Sayfanın en alt bölümünde yer alan “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak fırsat kodu talep edilir.
 • Ardından Tavla Stars uygulaması mobil cihaza indirilerek, Vodafone hattına sahip numara ile kayıt işlemi yapılır.

Vodafone Red’e gelene bein connect Süper Lig Taraftar Paketi fırsatlarına da bakabilirsiniz.

Vodafone TrendyolMilla ve TrendyolMan’de %70 indirim Kampanyasına Nasıl Katılım Sağlanır?

Vodafone TrendyolMilla ve TrendyolMan kampanyası sınırsız kullanım hakkı içerir. İnternet alışverişlerini daha çok tercih eden ve sık sık alışveriş yapan kişiler Vodafone’un bu kampanyasından yararlanmak ister. Vodafone hattına sahip olan kişilerin denediği bu kampanya diğer hatta sahip kişileri de hat taşımaya sevk eder. Trendyol markalı giyim mağazasından indirimli alışveriş yapmak için gerekenler aşağıdaki gibidir:

 • Vodafone Yanımda” uygulamasına tanımlı olan hat ile giriş yapılır.
 • “Kampanyalar” bölümünden “Fırsatlar Dünyası Kampanyaları” kısmına ilerlenir.
 • Vodafone Trendyol TrendyolMilla ve TrendyolMan” kampanyasına tıklanır.
 • Sayfanın en alt bölümünde yer alan “Adresi Kullan” butonuna tıklayarak fırsat kodu talep edilir.
 • Ardından Tavla Stars uygulaması mobil cihaza indirilerek, Vodafone hattına sahip numara ile kayıt işlemi yapılır.

Sepete anında uygulanan indirim ile alışveriş yapılır. Vodafone her ay 5 GB toplamda 60 GB hediye internetin yanında birçok kampanya sunduğu görülür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.