Vodafone Herşey Yanımda Uygulaması İle 15 GB Hediye

  Vodafone Herşey Yanımda Uygulaması İle 15 GB Hediye

  Vodafone sağladığı paket avantajları ile bol bol dakika, sms ve internet kullanımı abonelerine sunmaya devam ediyor. Vodafone tarifelerine gelerek hattını taşıyan ya da yeni bir hat alan abonelere özel çeşitli fırsatlar verilmeye devam ediyor. Vodafone’un yeni e-ticaret platformu Her Şey Yanımda uygulaması üzerinden yapılacak ilk alışverişinize özel ek 15 GB hediye. Vodafone Her Şey Yanımda 15 GB hediye fırsatından yararlanabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasını kullanabilirsiniz.

  Vodafone Yanımda Uygulaması Nasıl Kullanılır?

  Vodafone Her Şey Yanımda Uygulaması Nasıl Kullanılır?

  Vodafone’un harcadıkça kazan kampanyaları içerisinde sunulan çeşitli uygulamaları bulunuyor. Vodafone’un kaliteli altyapısı ile oluşturduğu Her Şey Yanımda uygulaması içerisinde de ilk harcamanıza özel avantajlı fırsatlar sunuluyor. Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde elektronik alışverişleriniz, anne ve bebek ürünleri, kişisel yaşam, moda, sağlık ve kozmetik kategorilerinden çok sayıda ürüne ulaşabilirsiniz. Üstelik alışveriş yaparken hem güvenilir hem de kaliteli bir ortam sağlanıyor. Vodafone en sevilen ürünlere ulaşabilmek için Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan “keşfet” kısmını kullanabilirsiniz. Anasayfa üzerinde yer alan keşfet kısmından Vodafone Her Şey Yanımda uygulamasına ulaşabilmek mümkündür.

  Vodafone “fırsatlar dünyası” kategorisi üzerinden de Her Şey Yanımda uygulamasına ulaşabilmek mümkün.

  Vodafone yanımda uygulaması içerisinde “hikayeler” alanı bulunuyor. Hikayeler alanı kullanılarak Her Şey Yanımda uygulama alanından sorunsuz erişebilirsiniz.

  Vodafone Yanımda uygulamasını indirerek Her Şey Yanımda avantajlarından faydalanabilmek için;

  • Cep telefonu üzerinden Android kullanıcıları Google Play, iPhone kullanıcıları App Store mağazalarında Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonuna indirebilirler.
  • Kişiye ait telefon numarası ve telefon numarasına gönderilen tek kullanımlık şifre ile uygulamaya giriş yapılabilir.
  • Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde hatta dair yapılacak işlemler kısa sürede sağlanabiliyor.
  • Üstelik kullanımda bulunan internet, dakika ve sms’ler uygulama içerisinde görülebiliyor. İstendiği anda yeterlik verilmediğinde ek internet, sms ya da dakika paketlerinden herhangi biri yüklenebilir.
  • Mevcut fatura ve ödemelerine dair bilgileri uygulama üzerinden yapabilirsiniz.
  • Vodafone dijital platforma özel olarak kampanyalar düzenliyor. Bu kampanyalarda süpriz hediye ve fırsatlı alışveriş imkanı yakalayabilirsiniz.

  Vodafone yanımda uygulamasını indirerek Vodafone Her Şey Yanımda alanına kullanabilmek için bir başka yöntem ise;

  • Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harflerle CEP yazarak 6666’ya kısa mesaj olarak göndermek yeterlidir.

  Vodafone Her Şey Yanımda uygulaması üzerinden alışveriş yapılabilecek kategoriler;

  • Spor ve outdoor
  • Cep telefonları
  • Anne ve bebek ürünleri
  • Kişisel bakım ve kozmetik ürünleri
  • Elektronik ürünler
  • Tekstil ve moda ürünleri
  • Küçük ev aletleri
  • Pet shop
  • Süpermarket

  Turkcell İşte Platin Kurumsal Paket Avantajları detaylarını da inceleyebilirsiniz.

  Her Şey Yanımda Uygulamasında Sunulan Faydalar

  Vodafone Her Şey Yanımda uygulaması içerisinde 15 GB hediye dışında farklı faydalarda bulunuyor. Haftanın favori ürünlerini bulabileceğiniz sevilen ürünlerinde listelendiği özel bir alan sunulur. Tercih ettiğiniz seçenekler ve yaptığınız alışverişlerinize yönelik her hafta favori ürünler uygun fiyatlarla Vodafone Her Şey Yanımda uygulaması içerisinde listeleniyor.

  Vodafone Herşey Yanımda uygulaması üzerinden yapacağınız tüm alışverişlerde kargo bedava. Vodafone kullanıcılarına özel ilk alışverişe 15 GB ek internet hediye.

  Vodafone Her Şey Yanımda Süpermarket Uygulaması Nasıl Kullanılır?

  Vodafone’un kullanıcılarına sağlamış olduğu yeni bir alan olan Vodafone Her Şey Yanımda uygulaması içerisinde süpermarket alanı çeşitli indirimlerle avantajlar sağlıyor. Vodafone süpermarket uygulamasını kullanarak ilk alışverişte 10 GB her hafta yapacağınız alışverişlerde 2 GB Vodafone hediyesi alabiliyorsunuz.

  Vodafone Yanımda uygulaması içerisinden giriş yaparak Süpermarket Yanımda kısmına geçiş yapıp istediğiniz ürünü sipariş oluşturabilirsiniz. Üstelik yapılacak ilk alışverişe özel olarak 30 TL indirim fırsatını yakalayabilirsiniz.

  Vodafone süpermarket yanımda uygulaması kapsamında yapılan haftalık alışverişlerde 10 GB interneti kazanabiliyorsunuz. Her hafta yapılan alışverişlerde Vodafone’dan 2 GB kesintisiz hediye alabilirsiniz.

  Vodafone Süpermarket yanımda uygulaması içerisinde yaklaşık 28 farklı kategori bulunuyor. Her 14 günde bir yenilenen çeşitli kampanyalar ile birlikte sunulan market alışverişi hizmeti online olarak hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.. Vodafone’un güvencesiyle ve kaliteli altyapısı ile sağlanan Vodafone yanımda market alışveriş hizmeti sayesinde yapacağınız her alışveriş kısa sürede kapınızda bulunuyor.

  Vodafone Süper market uygulaması içerisinde taze perşembe ve süper salı olmak üzere iki farklı konsepti oluşturdu. Vodafone kullanıcıların özel olarak yararlanabileceği bu konsept sayesinde bu iki özellik günü tasarlanmış indirimler bulunuyor.

  Vodafone süper market yanımda uygulaması İstanbul, İzmir, Kocaeli, Ankara, Eskişehir ve Bodrum illerinde geçerlidir. Sipariş oluşturma seçeneği Vodafone kullanıcısı olmasanız bile yararlanma fırsatı sağlıyor.

  Vodafone’a abone olmayan kişiler;

  • Giriş ekranında “Vodafone’lu değilim” seçeneğini işaretliyor.
  • Cep telefonu numaralarını girmeleri gerekiyor.
  • Gönderilen kısa bir kod ile hızlı bir şekilde sipariş oluşturma aşamasına geçilebiliyor.

  Vodafone Her Şey Yanımda Uygulaması Nasıl Kullanılır?

  Vodafone Yanımda Uygulaması

  Vodafone’un kaliteli altyapısı gece sağladığı hizmetler hız kesmeden devam ediyor. Vodafone yanımda uygulaması içerisinde yer alan Vodafone Her Şey Yanımda sayfası sırasında yer alan ürünler farklı kategorilere ayrılarak indirimli fiyatlar üzerinden satışta bulunuluyor. Üstelik ilk defa alışverişini yapan kullanıcılara özel 15 GB hediye internet sunuluyor.

  Vodafone Her Şey Yanımda uygulaması içerisinde satın almak istediğiniz ürün sayfasına giderek sepete ekle butonunu kullanabilirsiniz. Gönderilmesi istenen ikamet adresiniz ve satın alın kısmında işleminin tamamlanabilmesi için kart bilgileriniz girilir. “Sipariş onayla” kısmı tamamlandığında kısa sürede siparişiniz yola çıkacaktır.

  Herhangi bir şekilde oluşturulmuş siparişe dair bilgi alabilmek için hafta içi sabah 9.00 ve akşam 21.00 saatleri arasında çağrı merkezi numarası olan 0 850 549 42 42 arayarak destek alabilirsiniz. Bunun yanı sıra Vodafone’un kişisel asistanı olan ToBi uygulaması aracılığı ile de destek alabilirsiniz.

  Uygulama içerisinde siparişleri takip edebilmek istediğinizde kullanabileceğiniz “hesabım” menüsü bulunuyor. Önceden yapmış olduğunuz alışverişler ile şu anda yeni yapılan siparişiniz hakkında detayları bu kısımdan bulabiliyorsunuz.

  Vodafone Her Şey Yanımda uygulaması içerisinde istediğiniz anda bilgi güncellemesi yapılabiliyor. Kullanıcı bilgilerinize ulaşabilmek ve güncelleme yapabilmek için “hesabım” alanını kullanabilirsiniz.

  Vodafone Her Şey Yanımda uygulaması yeni kullanıcılarını bekleyen ilk defa tanıtımı yapılan bir uygulama olduğu için yapacağınız tüm alışverişlerde kategori farketmeksizin kargo bedava fırsatını kullanabiliyorsunuz.

  İnternet üzerinden yapılan farklı alışverişlerinizde geçerli olan 14 günlük iade edebilme sistemi Vodafone Her Şey Yanımda uygulamasında geçerlidir. Ürünün sağlam olduğundan fatura ve paketi ile birlikte gönderildiğinden emin olmalısınız. 14 günlük iade etme süreniz 2 ile 8 gün arasında tamamlanmış olacaktır. İade işlemi tamamlandığında kredi kartı numaranıza paranız birkaç gün içinde yatırılır.

  Vodafone Her Şey Yanımda uygulaması içerisinden yapacağınız alışverişler kapıda ödeme sisteminin yanı sıra havale sistemi ile de sağlanabiliyor. Banka ve kredi kartı yöntemi ile ve Vodafone pay kartını kullanacak alışverişlerinizi başlatabilirsiniz.

  Vodafone süpermarket uygulaması içerisinde popüler kategoriler olarak;

  • Meyve sebze ürünleri
  • Temel gıda ürünleri
  • Çok sayıda içecek
  • Anlık atıştırmalık ürünler

  Vodafone süpermarket uygulamasından faydalanabilmek için Vodafone yanımda uygulamasını cep telefonuna indirmeniz yeterlidir.

  • Android kullanıcıları Google play üzerinden iPhone kullanıcıları AppStore üzerinden Vodafone yanımda uygulamasını indirebilirler.
  • Avantajlar kategorisi altında yer alan süpermarket yanımda kasılmak geçiş yapılabilir.
  • Uygulama içerisinde süpermarket tab alanı aktif hale getirilebilir.
  • Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan Süpermarket Store üzerinden uygulamaya erişim sağlanabilir.

  Vodafone süpermarket uygulamasını kullanabilmek ve sipariş oluşturabilmek için en düşük sipariş tutarının 90 TL olması gerekiyor. Ödemeler kredi kartı yada kapıda ödeme sistemi ile yapılabilir. Ürün iadesi sipariş iptali sipariş üzerine detaylı bilgi alabilmek için haftanın her günü sabah 9.00 ve akşam 00.00 saatleri arasında 0 850 255 15 15 numaralı hattı kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

  Bir Yorum Yazın
  Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. Boran dedi ki:

   Benim internetim yok çalışmıyor