Web Tekno Haber

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook ve Twitter için 2 GB Bedava İnternet

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook ve Twitter için 2 GB Bedava İnternet

Vodafone interneti biten abonelerine sosyal medya için geçerli 2 GB bedava internet veriyor. İnternet kampanyaları hızla devam eden Vodafone, şimdi de sosyal medyada geçerli 2 GB cepten internet hediye ediyor. İnterneti biten abonelerinin yüzünü güldürecek olan bu kampanya bütün Vodafone aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Vodafone internet kampanyaları kesintiye uğramadan aboneleriyle buluşmaya devam ediyor.

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook ve Twitter için 2 GB Bedava İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone interneti bitenlere Instagram Facebook ve Twitter’da geçerli 2 GB hediye internet kampanyası, tüm Vodafone müşterilerine yönelik hazırlanmış bir internet kampanyasıdır. İnterneti biten abonelere sadece sosyal medyada geçerli 2 GB cepten internet hediye edilecektir. Kampanya kapsamında hediye edilecek olan interneti alabilmek için abonelerin, Vodafone’un ek internet paketlerinden faydalanıyor olması gerekmektedir. Ek internet paketlerinden yararlanan ve interneti biten abonelere Facebook, Twitter ve Instagram’da geçerli ek 2 GB cepten data Vodafone abonelerine bedava olacaktır.

Vodafone Apple Music Kampanyası 60 Milyon Müziği Offline Dinle! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook ve Twitter için Bedava İnternet Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Vodafone interneti biten abonelerine sosyal medya için geçerli 2 GB kampanyasından yararlanmak için, bütün Vodafone abonelerinin 13 TL karşılığında 2 GB ek data paketini satın almaları gerekir. Paketin bilinen adı Destek Paketi şeklindedir. Bu paket kapsamında abonelere, sosyal medyada kullanabilmeleri için ek 2 GB internet faydası verilecektir. Abonelerin bu uygun fiyatlı ek 2 GB internet paketini almaları için Vodafone bayilerine gitmeleri, Vodafone müşteri hizmetlerini aramaları ya da Vodafone Yanımda uygulamasını indirmeleri veya kullanmaları gerekmektedir. Bu üç yöntem ile aboneler 13 TL’ye 30 gün boyunca geçerli 2 GB sosyal medya internet paketini kullanma hakkına sahip olurlar.

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook ve Twitter için Bedava İnternet Kampanyasının Detayları

Vodafone interneti biten kullanıcılarına Instagram, Facebook ve Twitter’da geçerli bedava kampanyasının esasları şu şekildedir;

 • Vodafone interneti bitene Instagram, Facebook ve Twitter için 2 GB bedava internet kampanyası, Vodafone’un bütün abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Kampanya kapsamında interneti biten abonelere sosyal medyada geçerli olmak üzere uygun fiyata ek internet paketi sunulacaktır.
 • Ek internet paketini en uygun fiyata alabilmek için abonelerin kampanyadan yararlanması gerekir.
 • Vodafone interneti bitene Instagram, Facebook ve Twitter için 2 GB bedava internet kampanyasında sunulan 2 GB internet Vodafone aboneleri için 13 TL’ye sunulmaktadır.
 • Bir diğer adı İnternet Destek Paketi olan bu internet kampanyasında sunulan 2 GB data paketi sadece Facebook, Twitter ve Instagram için geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında sunulan 2 GB ek internet paketi yalnızca yurt içi kullanımlar için geçerlidir.
 • Vodafone interneti bitene Instagram, Facbeook ve Twitter için 2 GB bedava internet kampanyasından kazanılan 2 GB data faydasını üçüncü kişiler ile paylaşmak mümkün değildir.
 • Vodafone, bu Vodafone internet kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkına sahiptir.

Vodafone Red 20 Tarifesi

Vodafone’un Red 20 Tarifesi Vodafone’ a online ile gelen müşteriler için geçerli bir tarifedir. Vodafone’a numara taşıma veya yeni hat tesisiyle gelmek isteyen aboneler, bunu online üzerinden yapar iseler Vodafone Red 20 tarifesini kullanmaya hak kazanırlar. Vodafone Red 20 Tarifesinin esasları aşağıdaki gibidir;

 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Red 20 tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 89 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurt içi her yöne 1000 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme, yurt içi 20 GB cepten internet ve kotadan düşmeyen iletişim faydalarını kullanma hakkına sahip olur.
 • Tarife dahilindeki dakikaların bitirilmesi durumunda yurt içi diğer mobil operatörler yönüne aramalar, her dakika 61,34 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir. Aramalar için ücretlendirme periyodu 6 saniyedir.
 • Tarife kapsamındaki SMS’in bitmesi durumunda yurtiçi SMS’lerin her biri 44,09 KR olacak şeklinde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki MMS’in bitmesi durumunda yurt içi MMS’lerin her biri 90 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife kapsamındaki internetin bitmesi durumunda yurtiçi internet kullanımı her 100 KB’ı 0,57 KR olacak şekilde ücretlendirilecektir.
 • Tarife dahilindeki kullanım haklarının bitmesi durumunda aboneler SMS ile bilgilendirilir.
 • Abonelerin yurt içinde kullanım yapmalarını kolaylaştırmak amacıyla tarife girişinde abonelere İnternet Aşım Paketi, Konuşma Aşım Paketi ve SMS Aşım Paketi seçenekleri otomatik olarak tanımlanmaktadır. Paketler aylık olarak yenilenir. Talep eden aboneler İnternet Aşım Paketi, Konuşma Aşım Paketi ve SMS Aşım Paketi seçeneklerini iptal edebilirler.
 • Aşım paketleri abonelerin bulundukları tarifedeki, tarifenin ilgili haklarının bitiminden sonra devreye girer. İlgili fatura döneminde tarife haklarını bitirmeyen aboneler aşım paketleri üzerinden ücretlendirilmezler.
 • Tarife dahilindeki 20 GB internet için ücretlendirme periyodu 32 KB’dir.
 • Dönem içerisinde kullanılmamış hakları bir sonraki aya devretmez.
 • Red 20 tarifesiyle tanımlanan paketlerin bedeline satın alınan içerik ücretleri dahil değildir.
 • İnternet paketleri sadece yurt içinde geçerlidir. Abonelerin yurt dışında kullandıkları veri GPRS uluslararası dolaşım tarifesi üzerinden ücretlendirilir.
 • Tarife kapsamındaki her yöne dakikalar ile görüntülü aramalar yapılabilir.
 • Tarifeye giriş anlık veya bir sonraki fatura dönemi itibariyle olabilir. Tarifeye anlık giriş yapıldığında aylık paket ücreti ve tarife dahilinde sağlanan dakikalar, internet ve SMS’ler tarifeye katılım tarihi ile bir sonraki fatura kesim tarihi arasındaki gün sayısı ile orantılı olarak yüklenir ve fatura edilir.
 • Fatura dönemi içerisinde paketten çıkılması veya hattın iptal edilmesi durumunda abone aylık paket ücretinin bir kısmını öder. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.
 • Tarifeye faturasız tarifelerden geçişte abonenin üzerinde olan tüm paketleri anlık olarak iptal olacaktır ve tarife ücretinin bir kısmı aboneye yansıtılacaktır. Bu tutar paketi kullandığı gün sayısı ve kullanım oranı göz önünde tutularak hesaplanır.
 • Bir abone maksimum 5 adet hattı ile Red tarifelerinden yararlanabilir.
 • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir.
 • WhatsApp ve Facebook Messenger sohbet mesajları, sohbet esnasındaki dosya, konum, fotoğraf, video vb. paylaşımı, Sesli Arama ve Görüntülü Arama hizmetleri bu faydaya dahildir.

Vodafone Yaz Tatilinde İnternetsiz Kalmayın! 10 GB İnternet 19 TL detayları yazımızdadır.

Vodafone Red 25 Tarifesi

Vodafone’un Red 25 Tarifesi yine online başvurular için geçerli bir tarifedir. Vodafone internet kampanyaları sadece Vodafone aboneleri için değil diğer tüm operatörlerden Vodafone’a numara taşıyacak veya yeni hat alacak müşteriler için devam etmektedir. Red 25 Tarifesinin detayları aşağıdaki gibidir;

 • Tarife faturalı bireysel abonelerin kullanımı içindir.
 • Red 25 tarifesini seçen aboneler aylık kontratsız 109 TL karşılığında Vodafone abonelerini ve sabit hatları sınırsız arama, yurt içi her yöne 1500 dakika arama, yurt içi her yöne 250 SMS veya MMS gönderme, yurt içi 25 GB cepten internet sahibi olurlar.
 • İnternet kullanımlarında kotadan düşmeyen iletişim ve kotadan düşmeyen sosyal faydalarını kullanma hakkına sahip olurlar.
 • Tarife kapsamındaki ücretlendirme detayları ve tarife ile ilgili diğer esaslar Red 20 Tarifesindeki detaylar ile aynıdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.