Web Tekno Haber

Vodafone İnterneti Bitene İnstagram, Facebook ve Twitter’a Özel 2 GB Bedava İnternet

Vodafone İnterneti Bitene İnstagram, Facebook ve Twitter’a Özel 2 GB Bedava İnternet

Vodafone İnstagram, Facebook ve Twitter’a 2 GB bedava internet paketi ile interneti azalan ya da biten kullanıcılar için devreye girer. Bu paket sadece sosyal medya alanında kullanılır. Vodafone 2 GB bedava internet sadece facebook, instagram ve twitter alanında geçerli olur. Günümüzde sosyal medya kullanıcısı çok olduğu için bu paketin önemi de artar. Bu paket için ek bir ücrete gerek yoktur. Sadece hediye kapsamında Vodafone kullanıcılarına sunulur. Devreye girdikten sonra bir aylık bir süreç içinde hatta tanımlanır. Bu süreç içinde paket bitmezse otomatik olarak sonlanır. 2 GB hediye internete sahip olmak için Vodafone mobil sayfasını ziyaret etmek gerekir. İnternet paketleri bölümünden seçim yapılıp anında kullanıcısına sunulur. Paket seçildikten kısa bir süre sonra telefona gelen mesaj yolu ile kullanılır.

Vodafone Faturalılara Bedava İnternet

vodafone faturali bedava internet

Vodafone faturalı hatlar için bedava internet paketi 2 GB olacak şekilde sunulur. Bu paket sadece faturalılara özeldir. Faturasız olan kullanıcılar için ayrı paketler söz konusudur. Hem Vodafone yeni geçenler hem de daha önceden kullanıcısı olanlar için 2 GB hediye paketi sunulur. Hediye paketleri Vodafone’de sınırlı değildir. Bu ve daha birçok internet paketi sizi bekler. Her biri cazip fiyatlar etrafında sunulur. Vodafone özellikle sosyal medya alanında kullanıcısını düşündüğü için bu paketi sunmaktadır. Bedava internet kapsamında yararlanılacağı için ek hiçbir ücret talep edilmez. Paket bittikten sonra yeniden yararlanmak mümkün değil. Çünkü tek seferlik bir pakettir. Sadece sosyal medya alanında geçerlidir. Tüm sosyal medya kullanıcıları içinde sadece Vodafonlu olanlar yararlanabilir.

Vodafone Hediye 2 GB İnternet Nasıl yapılır?

Vodafone bedava 2 GB internet paketi için tek yapılması gereken Vodafone uygulamasını indirip giriş yapmaktır. Uygulama akıllı tüm cihazlara indirilir. Uygulama anında indirilip kolayca kurulur. Üstelik indirme işlemi için fazla internet kaybı da yaşanmaz. Uygulama inip giriş yapıldıktan sonra “internet paketleri” menüsüne giriş yapılmalıdır. Bu menü içinde en altta 2 GB hediye internet paketi karşınıza çıkacaktır. Bu pakete tıklayıp anında satın alabilirsiniz. Üstelik hiçbir ücret ödeme koşulu da yoktur. Gelen talep mesajından sonra da anında kullanılabilir. Ücretsiz olarak her Vodafone kullanıcısına sunulan bu paketler sosyal medya alanında doyasıya internetin keyfini çıkarmanızı sağlar. Sosyal medya dışında yapılan diğer kullanımlar için hattınıza tanımlı internetten kesinti yaşanır. Ancak sosyal medya alanında yaptığınız gezinti, fotoğraf indirme ve beğeni yapma gibi durumların hepsi için 2 GB internet  paketinden kesinti yaşanır.

Vodafone ücretsiz 15 GB internet ve iPhone 11 Pro kampanyası detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Vodafone Hediye İnternetleri

Vodafone hediye paketleri kapsamında birçok internet paketi kullanıcılara sunulur. Bu paketler arasında en öne çıkanı ise sosyal medya alanında kullanılan 2 GB hediye internet paketidir. Vodafone 2 GB bedava internet paketi bu paketten daha önce yararlanmayan herkes için geçerlidir. Vodafone uygulaması üzerinden anında ulaşılabilir. Özellikle interneti az olanlar için kurtarıcı bir rol oynar. Vodafone hediye internet paketleri alanında birçok bedava internette yer verir. 2 GB ve üzerinde olan her paket kullanıcısını bekler. Paketler ücretsiz oldukları için en fazla 1 aylık bir süreç tanınır. Diğer aya kalan hakların devredilmesi gibi bir durum da söz konusu olmaz. Bu yüzden verilen süre içinde bitirilmesi gerekir. Özellikle hattınıza tanımlı internet paketiniz azaldığı zaman devreye girerek sizlere yardımcı olur.

Vodafone Hediye İnternet Kullanma

Vodafone hediye internet paketi kullanımı için ilk etapta paketin satın alınması gerekir. Paket hediye olduğu için satın alma aşamasında ek bir ücret kesintisi yaşanmaz. Her Vodafone kullanıcısı için geçerli bir pakettir. Hediye 2 GB internet paketi sadece tek seferlik olacak şekilde kullanıcısına sunulur. İkinci kez tekrarlaması söz konusu olmaz. Siz de Vodafone kullanıcısıysanız ve daha önce bu paketten yararlanmadıysanız eğer uygulamayı ziyaret edebilirsiniz. İnternet paketleri alanında en alt sırada yer alan bu paket açıklama kısmında ücretsiz olduğunu da beyan eder. Bu ve daha birçok internet paketi sizi bekler. Her biri kullanılan internet paketlerine ek olarak sunulur. 2 GB bedava internet paketi de bu yıla özel olarak hazırlanmıştır. 2021 yılına özel olarak hazırlanan sosyal medya destekli bu paket Vodafone kullanıcılarını bekler.

Vodafone Hediye 2 GB İnternet

vodafone hediye 2 gb internet

Vodafone hediye 2 GB paketi bu paketten daha önce yararlanmayan Vodafone kullanıcıları için geçerlidir. Üstelik faturalı olan kullanıcılar yararlanabilir. Faturasız kullanıcılar için başka paketler devreye girer. 2 GB internet paketi bir Vodafone kullanıcısını uzun bir süre sosyal medya alanında destekler. Sadece sosyal medya alanında kullanıldığı için anında bitmesi gibi bir durum yaşanmaz. Siz de Vodafone kullanıcısıysanız eğer bu paketten anında yararlanabilirsiniz. Hemen Vodafone uygulamalar alanını ziyaret edip paketti satın alabilirsiniz. 2 GB paketi satın alındıktan sonra da internet paketleri alanında yer alır. Ancak ikinci kez almak istediğiniz zaman ek bir ücret talebinde bulunulur. Ek ücret talebi de kullanıcılar için oldukça cüzidir. Hem bedava hem de ek ücretle rahatlıkla satın alabilirsiniz.

Vodafone Hediye İnternet Paketi Gönderme

Vodafone hediye internet gönderimi de mevcuttur. Paketi satın aldıktan sonra karşı tarafa mesaj yolu ile göndermek mümkündür. Tek yapılması gereken ilk etapta paketin tedarik edilmesidir. 2 GB hediye paketi sadece kullanıcısına özel değildir. Karşı taraf internet talep ettiği zaman kendi internet paketiniz de dahil olmak üzere hediye paketini paylaşabilirsiniz. Gönderme işlemi için karşı tarafın telefon numarasını mesaj yolu ile yazmanız yeterli olacaktır. 2 GB paketi hediye kapsamına da girse satın alındıktan sonra kullanıcısına özel olur. Yani tarifeye tanımlı olan diğer internet paketleri ile eş değer olur. Bu yüzden paylaşımından kaynaklı bir sorun yaşanmaz. Pakete sahip olduktan sonra sevdikleriniz ile paylaşarak onların da yararlanmasını sağlayabilirsiniz.

Vodafone 10 GB kış paketi internet kampanyası detaylarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Vodafone 5 GB Bedava İnternet

Vodafone 5 GB hediye internet 2 GB hediye interneti bitenler için devreye girer. Bu pakette de tıpkı 2 GB gibi ek hiçbir ücret talep etmez. Vodafone faturalı kullanıcılarına özel olarak hazırlanır. Sadece tek seferlik bir pakettir. Ancak ilk etapta 2 GB hediye internet paketinin satın alınıp kullanılması gerekir. Otomatik olarak 2 GB paketinden sonra devreye girmektedir. 2 GB paketi kullanıldıktan sonra 5 GB bedava internet paketi de Vodafone uygulamasında yer alacaktır. Sadece uygulamalar kısmını sık sık ziyaret etmeniz gerekir. Böylece paket paylaşıldıktan sonra anında yararlanma şansınız olur. Özellikle tarifesindeki interneti azalanlar için kurtarıcı bir rol oynar. Tek seferlik olan bu paket tıpkı 2 GB gibi 1 aylık bir kullanım süreci ile hattınıza tanımlanır. Satın alma işlemi gerçekleştikten hemen sonra gelen mesaj ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Vodafone 2 GB bedava internet haklarının hepsi bu paket için de geçerlidir. Yani karşı tarafla internet paylaşımı 5 GB paketi içinde yapılabilir. Vodafone ile 2 GB internet paketi başta olmak üzere daha birçok hediye internet paketleri ile tanışıp internetin keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.