Web Tekno Haber

Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda!

14.12.2020
419
Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda!

Vodafone her alışverişinizde GB kazanmanız için, İste Gelsin ile yaptığı iş birlik ile Süpermarket Yanımda uygulamasını hayata geçirmiştir. Vodafone, Fırsatlar Dünyası aracılığı ile Vodafone Yanımda ile hizmetlerine yeni bir özellik daha ekleyerek “dijital marka” olma hedefine ulaştı. Vodafone, müşterilere online market alışverişini hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde yapma imkanı sunacak ve Süpermarket Yanımda ile işbirliği yaparak müşterilerine, her alışverişte GB kazanma fırsatı sağlayacak. Vodafone’un yeni hizmeti her ay 100.000 market alışverişine ulaşmayı hedefliyor. Vodafone müşterileri, Vodafone Yanımda Fırsat Dünyası üzerinden ulaşılabilen Süpermarket Yanımda üzerinden online market alışverişini hızlı, rahat ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebilecek ve her alışverişte GB kazanma fırsatı yakalayacak. Vodafone’un hedefi, 27 kategoride 7.000’den fazla ürünü sergileyecek olan Süpermarket Yanımda ile aylık 100.000 marker alışverişine ulaşmaktır.

Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda Uygulaması Ne Anlama Gelmektedir?

vodafone iste gelsin ile supermarket yanimda

Vodafone’un İste Gelsin ile Süpermarket Yanınızda uygulaması birlikte iş birliği yaparak, Vodafone müşterilerine yeni bir kampanya oluşturmak için bir kampanya hazırlamıştır. Vodafone müşterisi iseniz ve bu kampanyadan yararlanmak istiyorsanız yapmanız gereken sadee Süpermarket Yanımda uygulamasını indirmek olacaktır. İste Gelsin ile iş birliği yapan Süpermarket Yanımda uygulaması üzerinden yapılan ilk alışverişte, 250 TL ve üzeri harcamalarda aynında 25 TL indirim sağlanmaktadır.

Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda Uygulamasından Nasıl Yararlanılmaktadır?

Vodafone İste Gelsin ve Süpermarket Yanınızda etkinliğini kullanmak isteyen Vodafone abonelerinin öncelikle etkinlik kodunu almaları gerekmektedir. Aktivite kodunu almak için Vodafone Yanımda uygulamasında “Fırsat Dünyası” bölümüne girip İste Gelsin süpermarketinin aktivite kodunu almaları gerekiyor. Kampanya kodunu alan Vodafone aboneleri, uygulamadan satın aldıkları kodu İste Gelsin süpermarket web sitesinde 250 TL ve üzeri ödeme sayfasında bulunan kampanya kodunun ayrılmış bölümüne yapıştırarak anında 25 TL indirim kazanabilirler.

Aralık 2020 Operatörlerin Bedava İnternet Kampanyaları! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Süpermarket Yanımda İle İptal ve İade Süreçleri Nasıl İşlemektedir?

Vodafone Yanımda kullanıcıları, uygulamanın ana sayfasına veya Fırsatlar Dünyası’na girerek “Süprmarket Yanımda” sekmesine erişebilirler. Müşteriler, İste gelsin tarafından sunulan meyve ve sebzeden et ve süt ürünlerine, anne ve çocuk ürünlerinden teknik donanıma, tekstil ürünlerinden evcil hayvan malzemelerine kadar binlerce ürünün yanı sıra Vodafone tarafından tasarlanan Süpermarket Yanımda ile özel promosyonları deneyimleyecek. Vodafone güvencesiyle alışveriş sepetine ihtiyaç duydukları ürünleri koyup rahatlıkla ödeme yapabilecekler. Ödeme yapıldıktan sonra dağıtım ekibi belirlenen saatte Süpermarket Yanımda adına teslimat yapacaktır. Süpermarket Yanımda, iptal ve iade süreci İste Gelsin aracılığı ile yönetecektir.

Süpermarket Yanımda Uygulamasını Kimler Kullanabilir?

Şu anda sadece Vodafone kullanıcılarına sunulan Süpermarket Yanımda hizmeti, yakında diğer operatörlerin müşterilerine de sunulacak. Halihazırda İstanbul, Kocaeli, Ankara ve Bodrum’da bulunan Süpermarket Yanımda uygulaması önümüzdeki dönemde diğer şehirlerde de satışa sunulacak. “Süpermarket Yanımda” için kullanıcı dostu bir tasarım hazırlandı. Bu nedenle benzer uygulamalardan farklı olarak ana sayfanın görsel efekt kategorisinde simgeler kullanılmaktadır. Alışveriş sepeti, alışverişin en önemli kısmı olduğu için alışveriş sepeti butonu ortadadır. Ayrıca müşteriler alışverişe devam ederken alışveriş sepetine koydukları ürünleri ve aşağıdaki sütunda yer alan görselleri görme ve hatırlama fırsatı da bulacaklar. Sipariş durumu takibi ile, sipariş durumu farklı tarihlerdeki gelecek siparişlerde güncellenecektir. Kullanıcılar sadece uygulamaya girmekle kalmayıp, uygulamaya girmeden siparişlerinin ilerleyişini müşteri bildirimleri ile takip edebilirler.

Süpermarket Yanımda Uygulamasının Kazanımları Nelerdir?

vodafone yanimda uygulamasi

Vodafone müşterileri, Süpermarket Yanımda üzerinden rahat ve hızlı bir şekilde online market alışverişi yapabilecek ve GB kazanabilecek. Vodafone, Süpermarket Yanımda uygulamasını ilk kez kullanan müşterilerine haftada 10 GB, ardından her seferinde haftada 2 GB verecek. Ayrıca bu sürümün özel durumları için Yan Benim Süpermarket’i ilk kez kullanan müşteriler 100 TL ve üzeri alışveriş yaptıklarında 20 TL indirim alacaklar. Öte yandan Aralık ortasından itibaren Vodafone Red’e geçiş yapan müşteriler Süpermarket Yanımda uygulamasından 50 TL indirim alacak. Süpermarket Yanımda kullanıcıları da Vodafone müşterileri için hazırlanan çok özel bir kampanyadan yararlanacak. Böylece İste gelsin platformunda 200’den fazla özel fiyat ve 100’den fazla özel etkinlik (2 Alana 1 Bedava gibi) Süpermarket Yanımda da geçerli olacak. Bu aktiviteler 2 haftada bir güncellenecektir.

Vodafone Yanımda Fırsatlar Dünyası’nı Tercih Edenler

Vodafone’un hedefi, Fırsatlar Dünyası ve Vodafone Yanımda ile iş birliği yaparak 5 yıl içinde ekonomik değerde 500 milyon liralık bir değer yaratmak ve aylık 9 milyona ulaşan kullanıcı sayısıdır. Yapılan toplantıda Vodafone’un dijital marka hedefleri ve yeni dijital hizmetler hakkında bilgi veren Engin Aksoy, müşterilerinin Süpermarket Yanımda ile iş birliği yaparak online market alışverişini hızlı, kolay ve güvenilir bir şekilde gerçekleştirebileceğini söyledi. Aksui, hedeflerinin ilk olarak ayda 25.000 market alışverişine, önümüzdeki ay da 100.000 alışverişe ulaşmak olduğunu söyledi. Vodafone olarak tüm müşteri ihtiyaçlarını tek platformdan karşılamak için e-ticarete yatırım yapmaya devam edeceklerini vurguladı. İste Gelsin‘in CEO’su Sedat Yıldırım ise sadece online market değil, teknoloji şirketleri arasında olduklarını da söyledi. Bir teknoloji şirketi olarak konumlandıklarını konuşmalarına ekleyen Sedat Yıldırım, bu nedenle kendilerini ve sektörü ileriye taşıyacak yenilikleri desteklediklerini, bu nedenle market alışverişini teşvik etmek için hayata geçirilen çeşitli uygulamaları kullandıklarını ifade etti. Yıldırım, önümüzdeki dönemde de Vodafone ile benzer bir iş birliği yapacaklarını vurguladı.

Vodafone Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır? Ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda Uygulamasının Detayları Nelerdir?

Vodafone’un İste Gelsin ve Süpermarket Yanınızda kampanyalarının detaylı bilgisine aşağıdaki listeden ulaşım sağlayabilirsiniz:

  • Vodafone’un İste Gelsin’e ve Süpermarket Yanınızda kampanyası tüm Vodafone aboneleri için tasarlandı.
  • Vodafone İste Gelsin’den ve Süpermarket Yanınızda etkinliğinden yararlanmak isteyen abonelerin İstanbul, Ankara ve Kocaeli’de yaşaması gerekiyor.
  • Vodafone İste Gelsin ile Süpermarket Yanınızda kampanyasından 25 TL indirim alabileceğiniz alışveriş tutarı en az 250 TL’dir.
  • Vodafone Iste Gelsin’den ve Süpermarket Yanınızda etkinliğinden yararlanmak isteyen abonelerin öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasından etkinlik kodunu almaları gerekmektedir. Etkinlik kodu olmayan aboneler etkinlikten yararlanamaz.
  • Vodafone İste Gelsin ve Süpermarket Yanınızda kampanyaları kapsamında, ödeme sayfasında belirtilen alana kod yazıldıktan sonra 25 TL indirim hemen müşterilere yansıyacak.

Vodafone İste Gelsin İle Süpermarket Yanınızda Uygulamasının abonelerine özel olarak hazırlamış olduğu bu kampanya sayesinde müşterilerinin memnuniyeti üstte tutulmak istenmiş ve bu hedefe oldukça yaklaşılmıştır. Öncelikle Vodafone abonelerine sunulan ve daha sonra diğer operatör kullanıcılarına da açılacak olan bu uygulama kampanyası sizler için vazgeçilmez bir uygulama olarak hayatınıza girecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.