Web Tekno Haber

Vodafone Kaç GB Bedava İnternet Veriyor?

Vodafone Kaç GB Bedava İnternet Veriyor?

Vodafone hediye GB internet ile sosyal medyada gezinirken ya da internette sörf yaparken kullanım hakkınızdan yemez. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak, cep telefonunuza TL yükleyerek ya da Vodafone uygulamalarını kullanarak hediye GB kazanabilirsiniz. Vodafone ile hem oyunlar oynayarak eğlenir, hem de bir yandan bedava internetin tadını çıkarırsınız! Bu kampanyalardan faydalanmak için Vodafone müşterileri ek ücret ödemiyor.

Vodafone bedava internet kampanyasını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Arkadaşını Davet Et, Bedava İnternet Kazan

Vodafone Yanımda uygulamasına arkadaş davet ederek bedava internet kazanmak kulağa harika gelmiyor mu? Bu yöntem ile 2 GB internet kazanırsınız. Kampanyadan faydalanmak için Vodafone yanımda uygulamasının telefonunuza indirilmiş olması gerekiyor. Hem Google Play hem de App Store üzerinden uygulamayı ücretsiz olarak telefonunuza indirebilirsiniz. İnternet kazanmanız için davet ettiğiniz arkadaşınızın da uygulamaya giriş yapması gerekiyor. Yani yalnızca davet yapmak yeterli olmuyor.

Vodafone E Faturaya Geçişlerde Bedava İnternet Kazanırsınız

Vodafone E faturaya geçerek bedava internet kazanmak en kolay GB sahibi olmanın yollarından bir tanesidir. Hem de çevre dostudur. Doğayı korumak ve aynı zamanda bedava internet kazanmak isterseniz yapmanız gereken şey çok kolay! Faturanızı e faturaya geçirin. Bunun için tek bir SMS atmanız yeterli olur. E fatura yazın boşluk bıraktıktan sonra faturanızı almak istediğiniz e mail adresinizi girin. Ardından mesajı 7000’a gönderin. Faturanız her ay adresinize e mail yolu ile gelecek. Buradan harcamalarınızın kontrolünü eskiden yaptığınız gibi rahatça yapabileceksiniz.

Vodafone Bedava 8 GB İnternet Kazanmak Ister misiniz?

Vodafone bedava 8 GB internet ile toplam 30 gün boyunca internet kullanımını dert etmeden uygulamalarda dolaşmak ve sörf yapmak istemez misiniz? Eğer cevabınız evetse, yapmanız gereken tek şey SMS göndermek. Super 2 GB yazdıktan sonra mesajı 3636’ya gönderin. Böylece 1 ay boyunca kullanacağınız internet hattınıza anında tanımlanır. Burada dikkat edilmesi gereken önemli nokta, paketin kendini tekrar etmesidir. Yani eğer bir sonraki ay paketten faydalanmak istemezseniz, paketi son kullanım gününde iptal etmeyi unutmayın.

Vodafone Bedava 500 MB İnternet Nasıl Kazanılır?

Vodafone bedava 500 MB internet kazanmak için telefonlarınızdan mesaj kısmına gelin. Net yazın ve boşluk bıraktıktan sonra 500 MB yazın. Mesajı SMS olarak gönderin. Hattınıza anında 500 MB internet yüklenecektir. Bu paket müşterilerin acil internet ihtiyacı olduğu durumlarda faydalanmaları için hazırlanmıştır. Kampanyadan yalnızca bir defa faydalanmak mümkündür.

Vodafone bedava internet paketi nasıl alınır? Yazımız içerisinden öğrenebilirsiniz.

Vodafone 4.5 G Abonesi Olan Kullanıcılar Bedava İnternet Kazanıyorlar

Vodafone 4.5 G abonelerine özel bedava internet kampanyası sayesinde 2 GB’a kadar bedava internet kazanmak ister misiniz? Bunun için yine Vodafone Yanımda uygulamasını kullanmanız gerekecek. Uygulama ile 4.5 G aboneliğine geçin. Siz geçiş yapar yapmaz hattınıza otomatik olarak 2 GB internet tanımlanır. Kişilerin mesaj atmalarına gerek yoktur. Kampanyadan bir kere yararlanmak mümkündür. Kullanım 1 ay ile sınırlıdır.

Vodafone Yükle Harca Kazan Kullanarak Bedava İnternet

Vodafone Yükle Harca Kazan kampanyasında hem faturalı hem de faturasız olan hat sahipleri faydalanabilirler. Bu hediye GB kampanyasından faydalanmak isteyen kişilerin hatlarına 30 TL ve üzeri TL yüklemesi yapması gerekir. İşlemden sonra kişilerin mutlaka SMS ile kampanyaya kayıt olması gerekir. Aksi halde bedava internet kazanılmaz. Yükleme işleminiz bittikten sona birleşik şekilde bana ne var yazın mesajı 4455’e gönderin. SMS gönderildikten sonra ortalama 5 dk içinde atınızda hediye internet göreceksiniz. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin Vodafone faturasız müşterisi olması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Irem dedi ki:

    Bedava internet istiyoruz

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.