Web Tekno Haber

Vodafone Kullananlara Süper Fırsat 15 GB Bedava İnternet!

Vodafone Kullananlara Süper Fırsat 15 GB Bedava İnternet!

Vodafone abonelerine süper fırsat 15 GB hediye internet kampanyası, faturalı veya faturasız Vodafone müşterilerinin merakla takip ettiği bedava internet kampanyaları arasındaki yerini almaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone, Süper Fırsat kampanyası ile abonelerine 15 GB boyutunda bedava internet vermektedir. Son dönemde yoğun ilgi gören bu kampanya ile müşteri memnuniyeti sağlayan Vodafone şirketi aynı zamanda yeni müşteriler de kazanmaya başlamıştır. Siz de Vodafone Süper Fırsat 15 GB bedava internet kampanyasına nasıl katılacağınızı ve hediye internet paketini nasıl kullanacağınızı yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Vodafone Süper Fırsat 15 GB Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone Süper Fırsat 15 GB hediye internet paketi kampanyası, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Vodafone’un en son kullanıma sunduğu kampanyalar arasında yer almaktadır. Yeni hazırlanmış olan bu hediye internet fırsatı Vodafone abonelerinin kullanımına açılmıştır. Süper Fırsat adıyla duyurulan bu kampanya kapsamında gerekli işlemleri yapan Vodafone aboneleri 15 GB boyutunda bedava internet paketini hatlarına tanımlatabilmenin keyfini sürmektedir. Faturalı veya faturasız fark etmeksizin bütün Vodafone müşterilerinin kullanımına açık olan bu kampanya kapsamında bir arkadaşını Vodafone’a davet eden tüm abonelere, arkadaşlarının Vodafone abonesi olması karşılığında 15 GB boyutunda bedava internet paketi vermektedir.

Türkiye’nin en büyük GSM operatörlerinden biri olan Vodafone, müşteri memnuniyetine verdiği önemi bir kez daha gözler önüne sermek için çok cazip hediye internet kampanyalarından birine daha imza atmıştır. Hediye internet paketlerine büyük önem veren hat sahipleri için Vodafone’dan Süper Fırsat kampanyası kapsamında tam 15 GB boyutunda hediye internet paketi kazanma imkanı sunulmaktadır. Vodafone aboneleri, bu kampanya kapsamında hediye internet hakkını kazanabilmek için öncelikle bir arkadaşlını Vodafone abonesi olması için davet etmesi gerekmektedir. Bu kişiler davetle birlikte Vodafone abonesi olmaya başlarsa müşterilere 15 GB bedava internet paketi verilecektir.

Vodafone Dijitale Özel Başvuru İle İlk 3 Ay’da 6 GB Bedava İnternet! Detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Vodafone Süper Fırsat 15 GB Bedava İnternet Paketi Nasıl Yapılır?

vodafone 15 gb bedava internet paketi

Vodafone Süper Fırsat 15 GB hediye internet paketi yapabilmek için kampanyaya katılmanız gerekmektedir. Bu kampanyaya katılım koşulları, Vodafone resmi internet sitesi üzerinden kampanya duyurusunda açıklanmıştır. Kampanyaya katılmak isteyen Vodafone abonelerinin başvuru için cep telefonlarının mesaj bölümlerinden;

 • SUPER yazıp,
 • 3636’ya SMS (kısa mesaj)

göndermeleri gerekmektedir. Bu gönderiden sonra Vodafone aboneleri, bir arkadaşlarını Vodafone abonesi olması için davet etmelidir. Vodafone’a arkadaş daveti yapabilmek için de Vodafone Yanımda mobil uygulaması kullanılmalıdır. Vodafone Yanımda mobil uygulamasına giriş yapıldıktan sonra davet yollanan kişi kendisine gönderilen SMS içinde yer alan linke tıklayarak açılan sayfadaki Vodafone abonelik başvuru formunu doldurmalıdır. Vodafone formunu dolduran kişinin başvuru onayıyla birlikte aboneliğinin gerçekleşmesinin ardından davet eden müşterinin hattına 15 GB hediye internet tanımlanmaktadır.

Vodafone Süper Fırsat 15 GB Bedava İnternet Kampanyası Şartları

Vodafone Süper Fırsat 15 GB hediye internet paketi kampanyası başvuru koşulları, şirketin resmi internet sitesi üzerinden yapmış olduğu kampanya duyurusunda açıklanmıştır. Buna göre faturalı veya faturasız fark etmeksizin bütün Vodafone abonelerinin kullanımına sunulmuş bu kampanyanın katılım şartları şu şekildedir:

 • Vodafone Süper Fırsat 15 GB bedava internet kampanyasına katılmak için Vodafone abonesi olmayan bir arkadaşın operatör abonesi olması için davet edilmesi gerekir.
 • 15 GB hediye interneti kazanmak için ilk olarak SMS ile başvuru yapılmalıdır.
 • SMS başvurusunun ardından arkadaşlarını Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden davet etmeleri gerekir.
 • Davet edilen kişi, Vodafone abonelik formunu doldurup üye olursa, davet eden aboneye 15 GB hediye internet paketi verilecektir.
 • 15 GB hediye internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • 15 GB hediye internetin üçüncü kişilerle paylaşılması mümkün değildir.
 • Vodafone şirketi Süper Fırsat 15 GB kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır.

Vodafone Bedava İnternet Kampanyaları

Vodafone hediye internet paketi kampanyaları, faturalı veya faturasız hat sahipleri fark etmeksizin bütün Vodafone müşterilerinin yakından takip ettikleri cazip kampanyalardan oluşmaktadır. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Vodafone şirketinin yeni müşteriler kazanmak için yaptığı bu kampanyalar yoğun ilgi görmektedir. Siz de Vodafone’un abonelerine sunduğu avantajlı hediye internet paketi kampanyalarına katılarak hattınıza 1 ay veya 1 hafta süreyle kullanabileceğiniz bedava internet kullanım haklarını tanımlatabilirsiniz. Vodafone şirketinin müşterilerine sunduğu en güncel bedava internet kampanyalarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Vodafone Hediye Çarkı Bedava İnternet Paketi

Vodafone Hediye Çarkı uygulaması bedava internet paketi kampanyasına kolaylıkla katılıp hediye internet kazanabilirsiniz. Vodafone Yanımda mobil uygulaması üzerinden bulunan “Bana Ne Var?” sekmesinden Hediye Çarkı’na ulaşabilirsiniz. Vodafone Hediye Çarkı üzerinden daha çok hediye internet kazanabilmek için pazartesi günleri sabah saatlerinde çarkı çevirin. Hediyenizi aldıktan sonra uygulamayı akıllı telefonunuzdan kaldırıp yeniden yükleyerek Vodafone’dan daha fazla hediye internet kazanabilmeniz mümkün olmaktadır. Yüksek faturalı bir tarife kullanıcısıysanız Vodafone Hediye Çarkı uygulaması üzerinden daha fazla bedava internet paketi kazanabilirsiniz. Çünkü düşük ücretli tarifelerde hediye internet kazanma şansınız daha azdır.

Vodafone Online Başvuruya 30 GB Bedava İnternet Paketi

vodafone online basvuru 30 gb bedava internet

Vodafone internet üzerinden başvuruya 30 GB hediye internet paketi kampanyası da Vodafone müşterileri arasında büyük ses getirmiştir. Başvurularını online işlemler üzerinden gerçekleştiren Vodafone müşterileri bedava 30 GB internet kullanım hakkı kazanabilmektedir. Bunun yanı sıra Vodafone online işlemler üzerinden numarasını taşıyan müşterilere de başvurularında %15 indirim ve deneme özgürlüğü sunulmaktadır. Vodafone Online İşlemler üzerinden yapılan bütün başvurulara özel ilk 3 ayda toplam 30 GB internet paketi hediye edilmektedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren GSM operatörleri arasında öne çıkmayı başaran Vodafone şirketi bu kampanyasıyla da sektörde adından sık sık söz ettirmeyi başarmaktadır.

Vodafone Mobil Ödeme ile İlk Harcamanızı Yapın, 4 GB Kazanın! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Online Başvuruya 30 GB Bedava İnternet Paketi Kampanyası Detayları

Vodafone internet başvurusuna 30 GB hediye internet paketi katılım koşulları, şirketin resmi internet sitesi üzerinden yapılan kampanya duyurusunda açıklanmıştır. Vodafone dünyasına katılmak için numara taşıma ve yeni faturalı hat kampanyaları ile numaranızı Vodafone’a taşıyabilirsiniz. Online başvuru yaparak faturalı hat başvurunuzu web sitesinden hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. SIM kartınız da ücretsiz şekilde adresinize teslim edilmektedir. Numara taşıma yöntemi ile Vodafone’a geçiş yapmak isteyenler de yeni hat başvurusu yapanlar gibi Vodafone internet sitesi üzerinden başvuru işlemlerini kolaylıkla gerçekleştirebilmektedir.

 • Vodafone hat başvurusunda Tıkla Gel Al yöntemini seçerek, size en yakın Vodafone mağazasından SIM kartınızı hızlı bir şekilde teslim alabilirsiniz.
 • Mağazaya gittiğinizde işleminizin onaylanabilmesi için hattınıza gönderilen SMS içindeki başvuru numaranızı ve TC kimlik numaranızı bildirmeniz gerekir.
 • Vodafone internet üzerinden hat başvurusu işleminde numara taşıma geçerlilik süresi 10 günle sınırlıdır.

Belirlenen süreler içinde Vodafone abonesi olmanız halinde hemen kullanmaya başlayabileceğiniz bedava hediye internet paketlerinden yararlanabilirsiniz. Vodafone Süper Fırsat 15 GB bedava internet kampanyasına da internet üzerinden başvuru yapmak mümkün olmaktadır. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan Vodafone şirketinin diğer hediye internet paketi kampanyalarına da resmi siteden ulaşabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.