Web Tekno Haber

Vodafone Mobil Ödeme ile 10 TL Harcayın, 1 GB Kazanın!

Vodafone Mobil Ödeme ile 10 TL Harcayın, 1 GB Kazanın!

Vodafone, mobil ödeme aracılığı ile 10 TL harcayanlara 1 GB hediye internet veriyor. Vodafone, aboneleri için hediye internet kampanyaları yapmaya devam ediyor. En son yapmış olduğu Mobil Ödeme ile 1 GB Kazanma Kampanyası sayesinde faturalı veya faturasız abonelerine 1 GB cepten internet hediye ediyor. Vodafone mobil ödeme ise Vodafone’un tüm abonelerinin kullanabileceği bir ödeme yöntemidir. Vodafone, abonelerini mobil ödemeye teşvik etmek amacı ile hediye internet kampanyası hazırladı. Bu hediye internet kampanyasından Sadece Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanan aboneler yararlanabilecek.

Vodafone Cebinize Uyan Kartlar Kampanyası bilgilerini de inceleyebilirsiniz

Vodafone Mobil Ödeme ile 10 TL Harcayanlara 1 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Mobil Ödeme ile 10 TL Harcayanlara 1 GB Hediye Kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için oluşturulmuş bir kampanyadır. Kampanya kapsamında Vodafone’un mobil ödeme yöntemini kullanan abonelere 1 GB cepten internet hediye edilecektir. Abonelerin tek yapmaları gereken Vodafone mobil ödemeyi kullanmak ve mobil ödeme üzerinden en az 10 TL harcama yapmak bu harcamayı yapan abonelerin hattına otomatik olarak 1 GB internet tanımlanacaktır. Hediye edilecek olan 1 GB internet en fazla 1 ay süreyle kullanılabilecektir. Abonelerin faturalı veya faturasız fark etmeksizin kampanyaya katılmaları için Vodafone mobil ödeme üzerinden Google Play Store veya App Store mağazalarından en az 10 TL’lik harcama yapmaları gerekmektedir.

Vodafone Mobil Ödeme Nedir?

Vodafone mobil ödeme, faturalı veya faturasız Vodafone müşterilerinin sadece cep telefon numaralarını kullanmak kaydı ile kredi kartına ihtiyaç duymadan Apple App Store, Google Play Store ya da Spotify gibi pek çok anlaşmalı iş yerlerinde ödeme işlemelerini faturasına yansıtarak ya da bakiyesinde düşerek gerçekleştirme şeklinde alışveriş yapma şekline denmektedir.  Aboneler, Vodafone mobil ödeme ile ilgili bütün işlemlerini üç şekilde gerçekleştirme olanağına sahiptir. Vodafone’un Yanımda uygulamasını kullanan aboneler mobil ödeme işlemlerini bu uygulama üzerinden gerçekleştirebilirler. Yanımda uygulamasını kullanmayan aboneler Vodafone Müşteri Hizmetlerini arayabilir veya mobil ödeme SMS servisini kullanabilirler. Bu üç yöntem de mobil ödemeyi kullanmak için aktif yöntemlerdir.

 Vodafone Mobil Ödeme Nasıl Açılır?

Vodafone mobil ödemeyi açmak için abonelerin Vodafone Yanımda uygulamasına sahip olmaları gereki.r Bu uygulamayı kullanmayan veya kullanmak istemeyen aboneler Vodafone mobil ödemeye açmak için; Vodafone müşteri hizmetlerini arayabilirler veya Vodafone’a kısa mesaj göndererek mobil ödemeyi açabilirler. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden, Vodafone mobil ödemeyi açma işlemini gerçekleştirmek için öncelikle uygulamada “Ayarlar” sekmesine girilir. Aboneler, buradan “mobil ödeme” seçeneğine tıklayarak mobil ödeme servisini istedikleri gibi açabilirler.

Vodafone mobil ödemeyi açmak için bir diğer yöntem kısa mesaj göndermektir. Mesaj ile mobil ödemeyi açmak için MOBILODEME AC yazarak 7878’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir. Bu iki yöntemi kullanmak istemeyen aboneler Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak mobil ödeme servisini açabilirler.

Vodafone Mobil Ödemeyi Kapatmak

Mobil ödemeyi kapatmak için yine üç yöntem bulunmaktadır. Aboneler, Vodafone Müşteri Hizmetleri’ni arayarak mobil ödeme yöntemini kapatabilirler. Bu basit yöntemin yanı sıra Vodafone yanımda uygulamasını kullanan aboneler, uygulama üzerinden “ayarlar” sekmesine girerek mobil ödeme açma veya kapatma işlemini diledikleri gibi yapabilirler. Son olarak uygulamayı kullanmayan veya Müşteri Hizmetleri’ni aramak istemeyen aboneler kısa mesaj göndererek mobil ödemeyi kapatabilirler. Bunun için telefonlarının mesaj kısmından MOBILODEME KAPAT yazıp 7878’e ücretsiz kısa mesaj gönderilir. Vodafone mobil ödeme yöntemi taahhütlü bir işlem olmadığından kapatma yapıldığında müşteriden herhangi bir bedel alınmayacaktır. Yani mobil ödemeyi açmak ve kapatmak tamamen ücretsiz bir işlemdir.

Vodafone Mobil Ödeme Detayları

Vodafone mobil ödeme servisinin esasları aşağıdaki gibidir:

 • Vodafone Mobil Ödeme faturalı veya faturasız bütün bireysel Vodafone hat sahipleri için geçerli bir servistir.
 • Vodafone Mobil Ödeme Servisi’nin açılabilmesi için müşterilerin 90 günden daha uzun süredir Vodafone abonesi olması gerekmektedir.
 • Yapılan alışverişin bedeli, faturalı hatlarda Vodafone faturaya yansır, faturasız hatlarda ise abonenin TL bakiyesinden düşülür. Alışveriş tutarına Özel İletişim Vergisi (ÖİV) yansıtılmaz.
 • Vodafone Mobil Ödeme Servisi sadece tahsilat hizmeti sağlar. Abonelerin, üye işyerleriyle ilgili tüm soru ve talepler için ödemeyi yaptıkları üye işyerleriyle iletişime geçmesi gerekir.
 • Vodafone Mobil Ödeme yönteminde belirlenmiş işlem limitleri bulunur. Bu limitler: tek seferlik işlem limiti 50 TL ila 150 TL arasındadır; günlük işlem limiti 50 TL ila 350 TL arasındadır; aylık toplam işlem limiti 50 TL ila 750 TL arasındadır.
 • Ön Ödemeli abonenin yani faturasız hatların hesap bakiyesinde yeterli ‘TL’ olmalıdır. Cep Avans TL ile mobil ödeme yapılamaz.
 • Abone sadece kendi GSM numarasına yansıyacak şekilde alışveriş veya ödeme yapabilir.
 • Abonenin telefonunun kaybolması veya çalınması durumunda, GSM hizmetlerinden ve Vodafone Mobil Ödeme Servisi’nden izinsiz yararlanılmasını engellemek için GSM hattını geçici olarak kapatması (veya Mobil Ödeme Servisini kapatması) gerekmektedir.
 • Servis sağlayıcı kuruluş yani Vodafone, ücret ve kullanım koşullarında değişiklik yapma ve istediği zaman hizmeti sonlandırma hakkını saklı tutar.
 • Vodafone Mobil Ödeme kullanımlarında 3 aylık olacak şekilde üyelik hizmet ücreti 3,99 TL alınmaktadır.
 • 3 aylık süreler Ocak-Şubat-Mart, Nisan-Mayıs-Haziran, Temmuz-Ağustos-Eylül ve Ekim-Kasım-Aralık olarak tanımlanmıştır. İçinde bulunan 3 aylık sürede Mobil Ödeme işlemi yapılmaması durumunda üyelik hizmet ücreti alınmaz.
 • 3 aylık üyelik hizmet ücreti, ilgili 3 ay içerisinde yapılacak olan ilk Mobil Ödeme işlemi sonrasında faturalı hatlar için GSM faturasına yansıtılır; ön ödemeli hatlar için abonenin Vodafone TL bakiyesinden düşülür.

Vodafone Mobil Ödeme ile 10 TL Harcayın, 1 GB Kazanın Kampanyasından Nasıl Yararlanılır?

Vodafone Mobil Ödeme ile 10 TL harcayanlara 1 GB hediye internet kampanyasından yararlanmak için Vodafone abonelerinin Google Play Store veya App Store üzerinden mobil ödeme aracılığı ile ödeme yapmaları gerekmektedir. Kampanya kapsamında bu uygulama mağazalarından, Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak en az 10 TL harcama yapan aboneler 1 GB cepten internet kazanacaktır. Kampanyadan yararlanmak için sırası ile şu adımlar izlenmelidir:

 • Aboneler telefonlarında Google Play Store veya App Store mağazalarını açarlar.
 • Sol taraftaki menüden ödeme metotları seçilir.
 • Buradan ödeme sekmesinde bulunan Vodafone Pay Mobil Ödeme billing seçilecektir.
 • Seçim sonrasında aboneye, Vodafone tarafından tek seferlik şifre içeren bir SMS gelecektir.
 • Açılan sayfada şifre girişi yapıldıktan sonra Google Play Store veya App Store üzerinden mobil ödeme yöntemi kullanılmaya başlanabilir.
 • Google Play veya App Store üzerinden ücretli bir uygulama ya da uygulama içerisinde satın alma işlemi seçildikten sonra satın alma işlemi mobil ödeme aracılığı ile gerçekleştirilmektedir.

Vodafone İnterneti Bitene Instagram, Facebook ve Twitter için 2 GB Bedava İnternet hakkında detaylar yazımızdadır.

Mobil Ödeme ile 10 TL Harcayanlara 1 GB Hediye İnternet Kampanyasının Detayları

Vodafone mobil ödeme ile 10 TL harcayanlara 1 GB internet kampanyasının esasları aşağıdaki gibidir:

 • Vodafone Mobil Ödeme ile 1 GB internet kazanma kampanyası, bütün Vodafone abonelerine için hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone mobil ödeme ile 1 GB internet kazanma kampanyasından yararlanmak için Vodafone abonelerinin uygulama mağazaları üzerinden, Vodafone Mobil Ödeme aracılığı ile ödeme işlemi yapması gerekir.
 • Kampanyadan yararlanmak için abonelerin, uygulama mağazalarından en az 10 TL harcama yapmaları gerekir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan 1 GB internet yalnızca yurt içinde geçerlidir.
 • Kazanılan 1 GB internet üçüncü kişiler ile paylaşılmaz veya devredilmez.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.