Web Tekno Haber

Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediye!

Vodafone Mobil Ödeme ile 20 TL ve Üzeri Alışveriş Yapanlara 2 GB İnternet Hediye!

Özellikle küresel bir salgın koşullarında olduğumuz bu yıl içerisinde, hatların müşterilerine sağladığı mobil özellikler daha da önem kazandı. Vodafone da kullanıcılarına verdiği mobil hak ve kampanyalar ile dikkat çekmeye devam ediyor. İşte kullanıcılara avantajlar sağlayan mobil ödeme yaparak 2 GB internet kazanma kampanyasının detayları:

Vodafone Kampanyasından Yararlanmak İçin Ne Yapılmalıdır?

Vodafone’un sunduğu bu avantajlı kampanyadan yararlanmak için, faturanızı mobil olarak ödemeniz gerekmektedir. Ödemelerin 20 lira ve üzeri tutarda olması koşulunu da gerektiren kampanya, tüm faturalı Vodefone kullanıcıları için de geçerlidir. Kullanıcıların kampanyadan yararlanabilmesi için, KATIL 2GB yazarak 2020’ye göndermeleri gerekmektedir. Ancak kampanyaya sadece faturanın kayıtlı olduğu telefon numarası üzerinden katılım gösterilebilir.

Vodafone Kampanyası Ne Kadar Süre Geçerlidir?

vodafone kampanya gecerlilik suresi

Vodafone bu kampanyası kapsamında verdiği 2 GB hediye internetin 1 hafta boyunca kullanılmasını da sağlamaktadır. Sık sık farklı kampanyalar yapan telekomünikasyon şirketinin bu kampanyası, 2-30 Kasım tarihleri aralığında kullanılabilmektedir. Kampanyanın geçerlilik süresi, kampanyaya başlandığı ve hediye internetin hattınızın üstüne tanımlandığı tarihten itibaren hesaplanmalıdır. Neredeyse her ay için farklı kampanyalar başlatan Vodefone’un diğer kampanyalarından yararlanmak için internet sayfasını ya da mobil uygulamasını takip edebilirsiniz.

Vodafone Evde İnternet Kampanyalarında Yüzde 50’ye Varan İndirim! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Kampanya Esasları Nelerdir?

Kampanyanın katılım koşullarını sağlayan ve 2 GB hediye internet kullanma hakkı kazanan kullanıcıların bu hakları, kampanyaya katılımlarından sonraki 15 gün içinde hatlarına tanımlanacaktır. Kampanyanın hatta tanımlanmasının ardından, kullanıcı telefonuna gönderilen bir kısa mesaj aracılığıyla bilgilendirilecektir. Kampanyanın esasları arasında iade etme durumu da değerlendirilmiştir. İşlemini gerçekleştiren kullanıcının satın aldığı ürünü iade etmesinin ardından kampanya da iptal olur ve hediye 2 GB internet kullanımı durdurulur.

Yapılan kampanya kullanıcı bazlıdır ve her kullanıcı bu kampanyada sadece bir kez yararlanabilmektedir. Yapılan kampanya sonucunda kazanılan ödülün para olarak karşılığı talep edilemez ya da ödülü kazanan kişi bu ödülü başkasına devredemez. Kampanyada herhangi bir kişi sınırı uygulanmamıştır. Bu sebeple bütün Vodafone aboneleri bu kampanyadan yararlanabilirler. Bu kampanya aracılığıyla verilen internet hakkı, sadece yurtiçi kullanımlarda geçerli olmaktadır.

Kullanıcının mobil ödeme yaparak kampanya koşullarını sağlayabilmesi için, telefon ayarlarını yaparak ödemeye uygun hale getirmesi gerekmektedir. Kampanyanın sağlayıcısı ve yürütücüsü olan Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş., uygun gördüğü durumlarda kampanyayı sonlandırma ya kampanya içeriğinde değişiklikler yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Vodafone Mobil Ödeme Nasıl Yapılır?

Vodafone mobil ödeme servisi, internet üzerinden, Google Play, App Store, Spotify gibi pek çok platformdan alışveriş yapmanıza olanak tanımaktadır. Bu platformlarda yaptığınız alışverişler, faturanıza yansıtılarak, fatura kesim tarihinden itibaren ödeyebileceğiniz şekilde bekletilmektedir. Hızlı ve güvenli bir ödeme yöntemi olan mobil ödeme, faturasız hatlar için de kullanılabilmektedir. Eğer hattın içinde yeterli miktarda bakiye bulunuyorsa, bu alışverişlerin karşılığı bakiyenizden düşülür.

Vodafone mobil ödeme hizmeti sayesinde, uzun uzun işlemler ve prosedürlerle uğraşmanıza gerek kalmadan, direkt telefon faturanız üzerinden ödeme yapabilirsiniz. Mobil ödeme özelliği oldukça kolay şekilde devreye sokulabilmektedir. Tüm Vodafone kullanıcıları da bu hizmetten yararlanabilir. Ancak hizmetten yararlanmanın tek koşulu, kullanıcının 90 günden daha uzun süredir Vodafone hattına sahip olması ve aktif olarak hattını kullanıyor olması gerekmektedir.

Vodafone Diğer Kampanyaları Nelerdir?

Kullanıcılarına pek çok avantaj sunan Vodafone, sık sık yaptığı kampanyalarla kullanıcıları tarafından da oldukça beğeniliyor. Vodafone kampanyaları arasında internet için de özel kampanyalar mevcut.

  • Google Play’de %80’e varan indirim

Uluslararası şekilde indirimlerin yapıldığı Black Friday haftasına özel indirim yapan Vodafone, mobil ödeme seçeneği kullanarak alışveriş yapan abonelerine %80’e kadar indirim fırsatı veriyor. Hızlı ve güvenli şekilde alışveriş yapmayı sağlayan bu yöntemi kullanmak da oldukça basit. Google Play ödeme seçeneğine Vodafone mobili ekleyerek alışveriş yapabilir, indirimlerden yararlanabilirsiniz. Üstelik bu kampanya sadece bazı ürünlerde de geçerli değil. PUBG Mobile, Candy Crush, Brawl Stars gibi popüler pek çok uygulama ve oyuna bu sayede sahip olabilirsiniz.

  • Eğitim Bilişim Ağı Kampanyası

Pandemi sürecinin ardından, eğitime destek kampanyaları yürüten Vodafone, yıl sonuna kadar da bu kampanyalara devam ediyor. Vodafone, MEB tarafından uygulanan evde eğitim uygulamasına katkıda bulunmak için 6GB interneti öğrencilerin kullanımına açıyor. Millî Eğitim Bakanlığı’nın online eğitim uygulaması EBA üzerinden tüm Vodafone’luların telefonları otomatik olarak tanımlanırken, bu hediye faturalı ya da faturasız tüm abonelerin ücretsiz kullanımına sunulmuştur.

  • BTK Akademi Portalı Kampanyası

Yine eğitime bir kampanyayla daha destek veren Vodafone, tüm öğrenci ve velilerin destekçisi olmayı amaçlıyor. Vodafone, bu kez de Hazine ve Maliye Bakanlığı tarafından desteklenen, bir milyon yazılımcı projesinin eğitim içeriklerinin bulunduğu BTK Akademi Portalı içerisinde bulunan online eğitimler için destek sağlıyor. Kullanıcılara bu kampanya ile 6 GB internet kullanımı hediye eden Vodafone, bu kampanyayı tüm faturalı ve faturasız abonelerinin hizmetine ücretsiz şekilde sunuyor. Yalnızca yurtiçinde yapılan kullanımları destekleyen bu kampanya, BTK Akademi Portalı’da kişinin otomatik olarak tanımlı olmasıyla sağlanmaktadır. Kampanyadan yararlanmak isteyen bireysel abonelerin başka bir işlem yapmasına gerek kalmamaktadır.

Hattımı Nasıl Vodafone’a Taşırım?

vodafone hat nasil tasinir

Tüm kampanyalardan yararlanmanın ilk koşullu faturalı ya da faturasız fark etmeksizin, Vodafone müşterisi olmaktır. Hattınızı Vodafone’a taşımak için herhangi bir ek ücret ödemenize gerek yoktur. Vodafone, hattını taşımak isteyen müşteriler için pek çok uygun paket de geliştirmiştir. Yapmanız gereken tek şey, kendinize ve bütçenize uygun olan faturalı ya da faturasız bir paketi seçerek yetkili bir Vodafone bayisi ile görüşmek.

Kullanıcılar isterlerse herhangi bayiye gitmek zorunda kalmadan hat taşıma işlemini gerçekleştirebilirler. Bunun için de internet sitesi üzerinden gerçekleştireceğiniz online işlemler yeterli olacaktır. Kişiye özel tarifler uygulayan Vodafone, bunun yanında devreden paket imkânı sunarak hayatınızda herhangi bir değişiklik olamadan paket kullanımı yapmanızı sağlıyor.

Vodafone Haftalık ve Günlük İnternet Paket Fiyatları ayrıntılarını yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone’a Hat Taşıma Koşulları Nelerdir?

Vodafone’a hat taşımak için yaptığınız interaktif başvurulardan kesinlikle başvuru ücreti talep edilmemektedir. Vodafone internet sitesi içerisinde belirtilen ilçelerde ikamet eden abonelerin hatları 24 saat, diğer ilçelerde oturan abonelerin hatları ise 2-3 gün içerisinde teslim edilmektedir. Hattınızı taşımak için vermeniz gereken evraklar, hattı teslim eden kurye tarafından teslim alınabilir. Online başvurularda, evrak teslimi için herhangi bir bayiye gitmenize gerek yoktur. Kuryenin size ulaştıracağı hattı aldıktan sonra, verilen evrakları imzalamanız işleminizin tamamlanması için yeterli olacaktır.

Vodafone’a internet üzerinden başvuru yaparak hattınızı taşıdığınızda, seçeceğiniz pek çok tarifeyi ilk üç ay boyunca %15 indirimli kullanabileceksiniz.

İnteraktif yöntemleri kullanarak hattını kurye aracılığıyla almak istemeyen aboneler de Tıkla Gel Al yöntemini kullanabilmektedirler. Başvurunuz sırasında bu yöntemi seçersiniz, adınıza çıkarılacak olan SIM kartı herhangi bir Vodafone bayisinden teslim alabilirsiniz. Mağazadan SIM kartını teslim alabilmeniz için, cep telefonunuza kısa mesaj yoluyla gönderilen bilgilendirme mesajını ya da T.C. Kimlik numaranızı ilgili personele iletmeniz yeterlidir. Başvuru süresi 10 gündür ve 3 gün içerisinde başvurulan hat bayiden alınmazsa, teslim etmesi üzerine kuryeye verilerek adresinize gönderilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.