Web Tekno Haber

Vodafone Mobil Ödeme İle GB Kazanma Şansı!

Vodafone Mobil Ödeme İle GB Kazanma Şansı!

Vodafone müşterileri fatura ödemelerini kredi kartı ya da banka kartı ile yaptıklarında hediye internet kazanmaktadır. Vodafone mobil ödeme ile GB kazanma fırsatını elde etmek isteyenler öncelikle cep telefonlarına Vodafone Yanımda uygulaması indirmelidir.

Vodafone Mobil Ödeme İle GB Koşulları

Vodofone’dan mobil ödemelerde ücretsiz internet kazanmak için gerekli koşullar şu şekildedir.

  • Ödemelerin yapılabilmesi için öncelikle cep telefonlarındaki ayarlardan “Vodafone ödeme” sekmesi eklenmelidir. Bu şekilde ödemeler yapılırken Vodafone üzerinden tanımlanır.
  • GB kazanmak isteyenlerin ödeme tutarları 10 TL’nin altında olmamalıdır.
  • Ürün satın alındıktan sonra bu ürünün geri iadesi yapıldığında GB kazanma hakkı bulunmaz.
  • Kampanya dönemi boyunca birden fazla kampanyaya katılma durumu söz konusu değildir.
  • Ödüller kişiye tanımlanır. Ödülünü başkasına vermek isteyenler için bu işlem mümkün değildir.
  • Vodafone kampanya için belirli bir sayı belirtilmemiştir. Bu sebepten dolayı kontenjan sıkıntısı yaşanmadığı için dileyen herkes kampanyaya katılabilir.
  • Kazanılan internet haklarının yurt dışında geçerli olma gibi bir durumu bulunmamaktadır.
  • Mobil ile yapılan ödemelerde gerekli ayarların cep telefonunda uygulanmış olması gerekir.
  • Vodafone yaptığı kampanyalarda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Bu kampanyada da diğer kampanyalarda olduğu gibi bu durum geçerlidir.
  • Kazanılan internetin kullanımı bir haftadır. Bu süre sonunda internet kalsa bile bu internetin kullanımı mümkün değildir.

Ayrıca Vodafone evde internet paketleri ile ilgili bilgilere bakabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz 4 GB

vodafone ucretsiz internet

vodafone ucretsiz 4 gb nasil alinir

Vodafone tarafından hediye 4 GB internet sahibi olmak isteyenlerin öncelikle 4.5G kullanıcıları olması gerekmektedir. Kampanya diğer şebeke türlerini desteklememektedir.  Bunun için cep telefonlarının mesaj kısmına “4.5” yazılmalıdır. Ardından oluşturulan mesaj 4545’e gönderilmelidir. Bu şekilde talep iletilir ve gelen bilgilendirme mesajının ardından paketin kullanımına başlanılmaktadır.

Bu kampanyada kullanılması için verilen internet bir ay boyunca geçerlidir. Fakat paketin bitmesi durumunda kendi tarife üzerinden ücretlendirme yapılır. Bununla birlikte bir ay sonunda paketten artan internet miktarının bir sonraki aya devretme özelliği bulunmamaktadır. Ayrıca paketteki kullanımların başkasına devredilme durumu da söz konusu değildir.

Vodafone Yanımda İle Ücretsiz GB Kazanma

Vodafone Yanımda uygulaması kullanılarak bedava internet kazanmak için cep telefonlarının “Play Store” ya da “Google Play” üzerinden Vodafone Yanımda uygulaması indirilmelidir. Ardından cep telefonu ve şifre girişi ile sisteme giriş yapılmalıdır. Vodafone Yanımda uygulamasından çeşitli şekillerde ücretsiz internet kazanma şansı bulunur. Bunlardan bir tanesi birini davet ederek internet kazanmadır. Kampanyaya katılmak için ilgili yazıya tıklanır ve bir arkadaş Vodafone’a geçmesi için davet edilir. Bu şekilde ücretsiz olarak GB kazanma hakkı elde edilir.

Bununla birlikte uygulama üzerinde yer alan çark çevrime ile de bedava internet kazanmak mümkündür.   Bunun için çarkın üzerine tıklanır ve çevir komutu verilir. Ardından çark kendiliğinden durur ve bedava internet denk gelmesi ile birlikte bedava internet hakları yüklenir. Bunun yanı sıra buradan sürpriz hediyeler kazanmak da mümkündür.  Ayrıca Vodafone Yanımda uygulamasından her türlü işlem 7/24 yapılabilir. Telefon borcu banka ya da kredi kartı ile hızlı bir şekilde ödenebilir.

Bunun yanı sıra paketler ve tarifeler hakkında da bilgi alınabilir. Tarife değişikliği yapacaklar hangi tarifelere geçebileceklerini numaradan görebilir ve uygun tarifelere geçiş yapabilir.  Uygulama üzerinden ayrıca telefon ya da tablet almak da mümkündür.  Dönemsel olarak çeşitli kampanyaların yer aldığı Vodafone Yanımda uygulaması ile birlikte her ay faturaya ek ücret ödeyerek online mağazadan kolay bir şekilde alışveriş yapılabilir.

 Vodafone Ücretsiz 2 GB Kampanyası

Vodafone üzerinden bedava 2 GB kazanmak isteyenler “Super2GB” yazarak 3636’ya mesaj göndermelidir. Paket süresi bittiğinde otomatik olarak yenilenen bir pakettir. Bu sebepten dolayı paketin sonlanması halinde önce iptal için talimat vermek gerekir. Aksi takdirde ikinci kullanımda ücret ödenmek zorunda kalınır.

2 GB ücretsiz internetin kullanma süresi bir aydır. Bu süre zarfında 2 GB bitene kadar kullanım hakları serbest bir şekilde tüketilebilir. Bir aydan önce paketin bitmesi sonucunda internet kullanımına tarife üzerindeki ücretlendirmeden ya da paketten devam edilir. Ne kadar kullanım hakkı kaldığını merak edenler Vodafone uygulaması üzerinden kullanım haklarına bakabilir. Bunun yanı sıra internet hakkı yurt içinde geçerlidir. Yurt dışına çıkılması halinde internet kullanımı ücretli olarak gerçekleşecektir.

Sitemizden Vodafone bedava internet hilesi ile ilgili bilgilere bakabilirsiniz.

 Vodafone Faturalı Hatta Geçiş İle Ücretsiz İnternet Kazanma

Vodafone faturalı hatta transfer olan müşteriler ilk aya özel bedava internet kullanımı kazanabilmektedir. Faturalı hatta geçiş için hat sahibinin kimlik belgesi ile Vodafone müşteri merkezlerine gelmesi gerekir. Bu merkezlerde gerekli işlemlerin tamamlanmasının ardından faturalı hat sahibi olunur.

Numarasını değiştirmek isteyenler kendilerine yeni sim kartı almaktadır. Fakat numarasını değiştirmek istemeyen müşteriler herhangi bir şekilde ek ücret ödemeden aynı numara üzerinden faturalı hat sahibi olabilir. Kazanılan ücretsiz internet miktarları seçilen faturalı hat tarifelerine bağlı olarak değişebilmektedir. Vodofone asistanlarından bu konuda gerekli bilgi alınarak paketler seçilebilir.

Her dönem farklı kampanyalar yayınlanmaktadır. Ödemeler bu kampanya fiyatları üzerinden gerçekleşmektedir.  Bunun yanı sıra kağıt fatura istemeyip faturalarını online olarak talep eden müşterilere de Vodafone tarafından hediye internet gönderilir. Bunun için Vodafone müşteri hizmetleri numarası olan 542 numara çevrildiğinde müşteri temsilcisi ile e-fatura uygulamasına geçiş yapılabilmektedir. Ya da faturalı hat alırken bireysel müşteri temsilcisine faturaların online olarak alınması için talep verilmelidir. Talepte bulunulmasının ardından faturalar sistemde tanımlı mail adresine gönderilir.

Bunun yanı sıra Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden ya da “www.vodofone.tr” internet adresi üzerinden hesaba giriş yapılarak da fatura bilgisine ulaşılabilir. Bunun için “hesabım” kısmından “faturalar”a girilmelidir ve “fatura detayını görüntüle” ye tıklanmamdır. Ardından açılan sayfada tarife ücretleri ve varsa tarifeye ek ücretlerin bilgisi çıkmaktadır.

Vodafone Müşteri Hizmetleri

vodafone cagri merkezi

vodafone musteri hizmetleri numarasi

Vodafone iletişim merkezine bağlanmak için Vodafone hatlardan 542 aranmalıdır. Bu numara ile yapılan işlemler için ücretlendirme yapılmaktadır. Yapılan ücretlendirme sinyal sesinden sonra başlamaktadır. İşlemlerini ücretsiz bir şekilde yapmak isteyenler 7000’i aramalıdır.  Sesli yanıt sisteminde ve diğer müşteri hizmetleri sisteminde günün her saatinde hizmet alınabilir. Vodafone çağrı merkezinden yapılan görüşmeler kayıt altına alınmaktadır. Bu sebepten dolayı yapılan herhangi bir hata sonucunda müşterilerin hakları yasalarla korunmuş olur.

Vodafone Faturasız Hatlarda İnternet Kazanımı

Vodafone faturasız hat kullananların bedava internet kazanabilmeleri için 30 TL ve üzerinde yükleme yapmaları gerekmektedir. Bu yükleme sonucunda en az 1 GB internet hatta tanımlanmaktadır.  Tanımlanan internet hakları bir ay boyunca geçerli olup paket bitiminde kullanıcılar kendi tarifelerinden ücretlendirileceklerdir.

Vodafone Perşembe Günleri İnternet Kazanma

Vodafone müşterileri Perşembe günlerinde hediye internet kazanarak bir gün boyunca bedava internet hakkı elde edebilir. Kampanya yüklenen TL miktarının 100 katı kadar internet hediye etmektedir. Hediye edilen internet hakları kişiye özeldir ve bu sebepten dolayı başkasına devredilemez. 24 saatin sonunda paket sona erer. İnternetlerin bitmemesi durumunda bir sonraki aya aktarma gibi durum söz konusu olamaz. Kampanyaya katılabilmek için faturasız hat kullanıcısı olmak gerekmektedir.  Bu şekilde Vodafone mobil ödeme ile GB kazanma şansı da elde edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.