Web Tekno Haber

Vodafone Mobil Ödeme ile İlk Harcamanızı Yapın, 4 GB Kazanın!

Vodafone Mobil Ödeme ile İlk Harcamanızı Yapın, 4 GB Kazanın!

Vodafone mobil ödeme harcaması yapıp 4 GB hediye internet kazanma kampanyası, bütün Vodafone müşterilerinin yakından takip ettiği kampanyalardandır. Adından da anlaşılacağı üzere Vodafone mobil ödeme sistemini kullanmanız gereken bu kampanyada, kampanya katılım koşullarına uygun hareket eden bütün aboneler, hatlarına 4 GB boyutunda bedava internet paketi tanımlatabilmektedir. Vodafone mobil ödeme ile bedava internet kampanyası hakkında detaylı bilgileri yazımızda bulabilir, kampanya koşulları ve katılım yöntemleri ile ilgili Vodafone şirketinin yapmış olduğu resmi açıklamaları öğrenebilirsiniz.

Vodafone 4 GB Hediye İnternet Paketi Kampanyası

vodafone 4 gb hediye carki

Vodafone 4 GB bedava internet paketi kampanyasına katılmak için Vodafone mobil ödeme yöntemi ile ilk kez alışveriş yapmanız gerekmektedir. Müşteri memnuniyetine büyük önem veren Türkiye’nin ve aynı zamanda dünyanın en büyük telekomünikasyon şirketlerinden biri olan Vodafone, abonelerine memnuniyet veren kampanyalarına bir yenisini daha eklemeyi başarmıştır. Siz de Vodafone şirketinin faturalı abone veya faturasız abone fark etmeksizin tüm müşterilerine sunduğu mobil ödeme ile 4 GB hediye internet kampanyasına katılarak bu avantajlardan yararlanabilirsiniz. Kampanyadan faydalanmak için yapmanız gerekenler şunlardır:

 • Herhangi bir alışverişinizde ödeme seçeneği olarak Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanın.
 • Alışverişinizin ödemesini Vodafone mobil ödeme ile başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra Vodafone hattına sahip telefonunuzun mesajlar bölümüne giriş yapın.
 • Mesajlar bölümüne “KATIL 4GB” yazın.
 • Mesajınızı 2020’ye SMS olarak gönderin.

İşte Vodafone mobil ödeme ile 4 GB hediye internet paketi kampanyasına katılım göstermek bu kadar basittir. Alışverişlerinizi Vodafone mobil ödeme yöntemiyle yaptıktan sonra 1 hafta boyunca geçerli 4 GB hediye internet paketi kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu yöntemi uyguladıktan sonra kısa süre içinde Vodafone’dan size bildirim SMS’i gönderilecektir. Hediye internet paketinin hattınıza tanımlandığını söyleyen bildirim SMS’inden sonra 4 GB boyutundaki bedava internet paketinizi hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone Hat Taşıma Kampanyaları Nelerdir? Bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone 4 GB Bedava İnternet Kampanya Esasları

Vodafone 4 GB hediye internet kampanyası katılım şartları da oldukça dikkat çekmektedir. Bu koşullara uymayan Vodafone aboneleri, alışverişlerini Vodafone mobil ödeme ile yapıp 2020’ye kısa mesaj gönderseler bile kampanyadan yararlanamayacaktır. Bu yüzden Vodafone mobil ödeme ile 4 GB hediye internet kazanma kampanyasına katılmadan kampanya esaslarına göz atmanız önemlidir:

 • Kampanya katılım tarihleri Vodafone tarafından belirlenmiştir.
 • Kampanyadan KATIL 4GB yazıp 2020’ye SMS gönderen ve Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak ilk defa ödeme yapan aboneler faydalanabilmektedir.
 • Kampanyaya katılmak isteyen Vodafone abonesinin ödemesini belirli tarihlerde ve Vodafone mobil ödeme servisini kullanarak yapması şarttır.
 • Kampanya koşullarını sağlayan Vodafone abonelerine verilen 4 GB hediye internet paketleri kampanyaya katılımlarından sonraki 7 gün içinde hatlarına tanımlanacaktır.
 • Hediye GB paketi Vodafone hattına tanımlandıktan sonra kullanıcı SMS ile bilgilendirilecektir.
 • Her kullanıcı kampanya süresi boyunca sadece 1 kere ödül kazanabilir.
 • Kazanılan ödül başka bir Vodafone kullanıcısına devredilemez.
 • Kazanılan ödülün nakit karşılığı Vodafone’dan talep edilemez.
 • Hediye 4 GB internet sadece yurt içinde kullanım için geçerlidir.
 • Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanabilmek için telefon ayarlarının yapılmış olması gerekmektedir.
 • Bu kampanyadan yararlanmak için ilke kez işlem yapan Vodafone abonelerinin satın alınan ürünü iade etmesi halinde GB yüklemesi yapılmayacaktır.
 • Vodafone şirketi kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Vodafone Mobil Ödeme Nedir?

Vodafone mobil ödeme sistemi, hediye 4 GB internet paketi kazanmak isteyen aboneler tarafından merak edilmektedir. Herhangi bir mağazadan yaptığınız alışverişi ödemek için Vodafone hattınızı kullanmanız durumunda Vodafone mobil ödeme sisteminden yararlanabilirsiniz. Ancak bunun için öncelikle telefonunuzda Vodafone mobil ödeme sistemini aktif hale getirecek ayarlamaları yapmanız gerekmektedir. Vodafone hattınızı mobil ödeme servisine açmak veya kapamak tamamen ücretsizdir. Vodafone hattınızı mobil ödeme servisine açma veya kapama işlemlerini şu şekilde yerine getirebilirsiniz:

 • Hattınızı Vodafone mobil ödeme servisine açmak için; cep telefonunuzun mesajlar bölümünden “MOBILODEME AC” yazıp 7878’e ücretsiz kısa mesaj (SMS) göndermeniz gerekmektedir.
 • Hattınızı Vodafone mobil ödeme servisine kapamak için; cep telefonunuzun mesajlar bölümünden “MOBILODEME KAPAT” yazıp 7878’e ücretsiz kısa mesaj (SMS) göndermeniz gerekmektedir.

Vodafone Bedava İnternet Nasıl Yapılır?

Vodafone hediye internet paketi yapmak isteyen müşteriler, internet üzerinden araştırmalarına devam etmektedir. Türkiye’nin en fazla GSM müşterilerine sahip telekomünikasyon şirketlerinden biri olarak adından sık sık söz ettirmeyi başaran Vodafone, daha fazla müşteri kazanmak ve var olan müşterilerini de elinde tutmak için yılın 365 günü başarılı kampanyalar yapmaktadır. Vodafone şirketinin hem faturalı hem de faturasız abonelerine sunduğu çok sayıda bedava internet kampanyası bulunmaktadır. Bu kampanyalardan en popüler olanları aşağıda bulabilir, kampanya katılım koşullarını sağlıyorsanız yapmanız gerekenleri birebir uyguladıktan sonra hattınıza belirli süre için geçerli bedava internet paketlerini tanımlatabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulamasıyla Bedava İnternet Kazan

vodafone yanimda uygulamasi bedava internet

Vodafone Yanımda uygulaması hediye internet kampanyaları, aboneler tarafından yoğun ilgi görmektedir. Uygulamada buluna “Çarkı Felek” adı verilen oyun ile faturalı veya faturasız fark etmeksizin bütün abonelere bedava internet paketi fırsatı sunulmaktadır. Uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra sağ üstte yer alan menü kısmındaki “Bana Ne Var?” bağlantısına giriş yapın. Ekrana gelen çarkı çevirerek Vodafone hattınıza tanımlatabileceğiniz bedava internet paketlerini kazanabilirsiniz. Bu uygulama üzerinde sadece bedava internet bulunmayıp aynı zamanda Vodafone şirketinin abonelerine sunduğu diğer avantajlı fırsatlar da yer almaktadır. Örneğin Türkiye’nin en büyük ve Vodafone şirketinin anlaşmalı olduğu alışveriş mağazalarından indirim kuponları da kazanabilirsiniz.

Vodafone 2 GB İnternet Net Destek Paketi Kampanyası! Hakkında bilgiler yazımızdadır.

Vodafone E-Fatura ile Bedava İnternet Kazan

Vodafone elektronik fatura ile hediye internet paketi kazanmak için yapmanız gerekenler oldukça basittir. Ancak kampanyanın adından da anlaşıldığı gibi bu kampanyadan sadece Vodafone şirketinin faturalı hat sahibi aboneleri yararlanabilmektedir. Çevreci yaklaşımları ile dikkat çeken kuruluşlardan olan Vodafone şirketi, doğayı korumak için abonelerinin e-fatura sistemine geçmelerini amaçlamaktadır. Siz de Vodafone faturalı hat sahibi olarak e-fatura sistemine geçiş yaparak hediye internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Bunun için uygulamanız gereken adımlar şu şekildedir:

 • Vodafone şirketine tanımlı olan faturalı hattınızın bulunduğu telefonun mesajlar bölümüne girin.
 • EFATURA yazdıktan sonra bir boşluk bırakarak güncel olarak kullandığınız e-mail adresinizi doğru biçimde yazın.
 • Mesajı 7000’e SMS olarak gönderin.
 • Mesajınız onaylandıktan sonra bedava internet paketiniz kısa süre içinde hattınıza tanımlanacaktır.

Vodafone Yükle Harca Kazan Bedava İnternet Kampanyası

Vodafone yükle harca kazan hediye internet kampanyası hem faturalı Vodafone aboneleri hem de faturasız Vodafone aboneleri için geçerli bir kampanyadır. Bu kampanyada verilen hediye internet paketinden yararlanabilmek için Vodafone hattınıza herhangi bir şekilde 30 TL yükleme yapmanız gerekmektedir. Yüklemeden sonra “BANANEVAR” yazıp 4455’e kısa mesaj (SMS) göndermeniz şarttır. Bu şekilde kampanya katılım aşamalarını harfiyen yerine getirdikten sonra Vodafone yükle harca kazan kampanyası ile bedava internet kazanabilirsiniz. Bunun dışında farklı kampanya katılım koşullarına uyarak Vodafone mobil ödeme ile bedava internet kampanyasına katılmanız mümkündür.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.