Web Tekno Haber

Vodafone Mobil Ödeme Yap! Exxen Aboneliğini Yüzde 50 İndirimle Kap!

16.03.2022
164
Vodafone Mobil Ödeme Yap! Exxen Aboneliğini Yüzde 50 İndirimle Kap!

Vodafone benzersiz tarifeleri ile aboneleri için birbirinden ilginç kampanyalar tasarlamaya devam ediyor. Vodafone mobil hatta sahip olanlar mobil ödeme yöntemini kullanarak Exxen platformunda onlarca dizi ve filmi %50 indirim ile izleyebilecek.

Vodafone faturalı ve faturasız hat sahipleri için Yanımda uygulaması aracılığı ile yapılacak ödemelerde farklı platformları özel üyelik indirimleri sunmaya devam ediyor. Yeni kampanyasında onlarca dizi, film, belgesel yapımı ile birlikte Exxen platformuna özel olarak hazırlanmış içerikleri izleyebilme fırsatından indirimli olarak faydalanmayı sağlıyor.

Vodafone Mobil Ödeme Exxen Aboneliği Kampanyası Nedir?

Vodafone mobil ödeme kampanyası kapsamında Excel platformunda geçerli %50 indirim fırsatından yararlanabilirsiniz. Satın alınan her abonelik için belirlenmiş tutarın yarısı ücretsiz olarak sunulacak bu kısmı Vodafone karşılayacak. Sunulan fırsattan yararlanabilmek için Vodafone mobil ödeme yöntemleri kullanılmalıdır.

Vodafone Mobil Ödeme ile Exxen Platformuna %50 İndirim Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone’un indirimli kampanyaları içerisinde yer alan Exxen platformunda geçerli %50 indirim fırsatından yararlanabilmek için Vodafone abonesi olmak gerekiyor. Başvurular belirlenen koşullar yerine getirildiğinde sms ile sağlanabilir.

Cep telefonu aracılığı ile mesaj yazarak kampanyaya katılım sağlayabilmek için yapılması gerekenler şunlardır:

 • Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile KATIL ABONE yazarak 2020’ye kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

Sms ile katılım sağlandıktan sonra reklamlı olarak Exxen aboneliğinden yararlanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmı kullanılmalıdır.

 • Cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile EXXEN yazarak 9300’a kısa mesaj olarak gönderilmelidir.
 • Eğer reklamsız olarak üyelik fırsatından yararlanılmak istenirse yapılması gerekenler cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile EXXEN REKLAMSIZ yazarak 9300’a kısa mesaj olarak gönderilmelidir.

Vodafone İndirimli Exxen Kampanya Kapsamı Nedir?

Vodafone’un yalnızca mobil ödeme aracılığı ile faydalanılan kampanyasının detayları belli oldu. Yalnızca faturalı hat aboneleri için tasarlanmış bir içeriğe sahiptir. Fırsattan yararlanabilmek için istenen koşulları karşılamak gerekiyor. Tüm şartlar sağlandığında kısa mesaj yolu ile yapılan başvuru neticesinde %50 indirim ile Exxen üyeliği başlatılabilir.

 • Vodafone mobil ödeme yöntemi kullanılarak Exxen üyeliği indirimli olarak kullanılabilecek. Kampanya kapsamında kişi isterse reklamlı isterse reklamsız olarak iki farklı seçeneği değerlendirebilecek.
 • Kampanyaya katılım sağlayabilmek için cep telefonunun mesaj kısmı kullanılarak abonelik başlatılmalıdır.
 • Vodafone Exxen kampanyasından yararlandıktan sonra geriye kalan tutarı öderken Vodafone faturalı hat tarifesine ek olarak yansıtılabilir ve işlem tamamlanabilir.
 • Sunulan kampanya kapsamında her bir abone yalnızca ayda 30 TL’ye kadar indirim fırsatından yararlanabilir toplamda 90 TL indirim kazanılabilir.
 • Vodafone’un işbirliği ile sunulan kampanya kapsamındaki %50 indirim fırsatı 3 aylık dönemler halinde yıl içinde 12 aydan herhangi birinde faydalanılabilir.
 • Kampanyadan yararlanarak abonelik devam ettirilirken herhangi bir şekilde hat sahibi iptal işlemi gerçekleştirir, hat değişikliği yapar ya da numara kapatma işlemini uygularsa kampanyada sunulan haklardan yararlanamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan %50 indirim ile başlatılan abonelik hat kapatma ya da değiştirme işleminden kaynaklı olarak otomatik olarak Vodafone tarafından iptal edilir.
 • Yaşanabilecek herhangi bir usulsüzlük durumunda Vodafone mobil ödeme fırsatı ile Exxen aboneliğini %50 indirimle kazan kampanyasını durdurabilir, içerisinde değişiklik yapabilir ya da iptal hakkını kullanabilir.

Vodafone Red tarifeler ile 5 GB bedava internet bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Faturalı Hatlara Özel Diğer Kampanyalar Nelerdir?

Vodafone mobil faturalı hatlara özel olarak Exxen platformun da %50 indirim kampanyası dışında farklı platformlara yönelik değişik indirimlerde sağlıyor.

 • Vodafone App Store uygulaması içerisinde kullanılabilir 30 TL hediye ediyor. Yalnızca Vodafone mobil ödeme yöntemi kullanılarak 30 TL’ye kadar App Store’da alışveriş fırsatını yakalayabilirsiniz. 8 Nisan tarihine kadar geçerli olacak kampanyadan yararlanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile KATIL APP yazarak 2020’ye kısa mesaj olarak gönderebilirsiniz.
 • Turkcell mobil ödeme yöntemi kullanılarak Google Play Store üzerinden yapılacak belirli uygulamalara yönelik ödemelerde %50 indirim fırsatını sağlıyor. Geçerli olan uygulamalar YouTube Premium, YouTube Katıl, Storytel, Exxen, Google One, Twitch, Spotify, YouTube müzik aboneliklerinde geçerlidir. Kampanya kapsamında bahsi geçen uygulamalarda %50 indirim kazanabilmek için cep telefonunun mesaj kısmına büyük harfler ile KATIL ABONE yazarak 2020’ye kısa mesaj olarak gönderilmelidir. Her ay 30 TL’ye yakın indirim fırsatından yararlanılabilir.
 • Vodafone oyun tutkunlarının da unutmadı. Vodafone mobil ödeme işlemi kullanılarak popüler oyun kategorilerinde yapılacak harcamalarda aboneliğin%50’si ya da harcamanın bakiye iadesi gerçekleşiyor. 8 Nisan tarihine kadar mobil faturalı hat sahipleri bu fırsattan yararlanabilecek.

Kampanya kapsamında ismi geçen oyun uygulamaları Pubg mobil, Zula, Supercell, Garena, Gardenscapes, Homescape, Candy Crush, Mobile Legends, Zynga, Riot Games, Masomo (kafa topu ve basketbol arena) oyunlarında geçerli olarak kullanılabilir.

 • Vodafone faturalı hat sahipleri hafta 10 GB’tan başlayarak 30 GB’a kadar hediye interneti fırsatından yararlanıyor. Cep telefonuna Vodafone Yanımda uygulaması indirilerek kullanıcı adı ve telefona gönderilen şifre ile giriş yapılabilir. Ardından Vodafone Yanımda uygulaması içerisinde yer alan çark uygulamasını kullanarak haftalık hediye internet fırsatından yararlanılabilir.

Vodafone Mobil Ödeme 1 TL’ye 1 Çekiliş Hakkı Kampanyası

Vodafone’un uygulamalarda sunduğu indirimli kampanyaların yanı sıra mobil ödemelere özel olarak çekiliş fırsatı da sunuyor. Kampanyaya katılan kişilere 100 adet bin TL değerinde Her Şey Yanımda hediye çeki kazanabilecek. 31 Mart’a kadar geçerli olacak çekilişten yararlanabilmek için Vodafone abonelerinin mobil ödeme kanalı yolu ile katılım göstermeleri gerekiyor. Yapılacak her 1 TL’lik alışverişe bir çekiliş hakkı kazanılacak. Fatura harcamalarında mobil ödeme ile yapıldığı anda Her Şey Yanımda hediye çeklerinden herhangi biri kazanılabiliyor. İstendiğinde bu haklar Google Play, Spotify, App Store gibi uygulamalarda da kullanılabilir.

 • Vodafone çekilişine katılmak isteyenlerin Vodafone hat sahibi bireysel ya da kurumsal müşterisi olmaları gerekiyor.
 • Harcama yapıldıktan hemen sonra sms ile gönderilen form doldurulmalıdır. Bir kere doldurulması yeterlidir.
 • Kampanya katılımlar formu doldurulduktan hemen sonra yapılacak 1 TL’lik işlem sonrasında otomatik olarak katılım gerçekleşir.
 • Yapılacak çekiliş sonrasında 100 kişiye Her Şey Yanımda hediye çeki hediye edilecek. Bunun dışında 10 kişiye iPhone 13 128 GB cep telefonu hediye edilecek. Bir kişiye MSI GE76 RALDER 11.Nesil Intel Core işlemcili laptop hediye edilecek.
 • Çekiliş sonucu 7 Nisan tarihinde saat 11 de Şişli/İstanbul’da konferans salonunda noter huzurunda yapılacak. İsteyen kişiler katılım sağlayabilecek.
 • Kazanan kişiler ise 12 Nisan tarihinde BirGün gazetesi Türkiye baskısında tek tek duyurulacak. Asil ve yedek tahlillere özel olarak taahhütlü posta yolu ile tebligat da sunulacak.
 • Kazanan asıl talihliler en geç 27 Nisan’a kadar başvuruda bulunmaları ikramiyelerini teslim almaya gelmelidirler. Başvurular kimlik ile yapılacak. Kimlik ile başvuru yapılmadığında fırsattan yararlanamayacak.
 • 18 yaşından büyük olmak gerekiyor. Kazanılan ürünler hiçbir şekilde nakte çevrilemiyor.
 • Kampanyaya katılım sağladıktan sonra kampanya tarihleri arasında hattını kapatan müşteriler bu fırsattan yararlanamıyor.
 • Sunulan hediyelerden bir kişi yalnızca bir kere fırsattan yararlanabiliyor.
 • Çekilişe katıldığında uygulanan kampanya da sunulan bütün mevzuatlar kabul edilmiş olunacak.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.