Web Tekno Haber

Vodafone Öğrenciler İçin 3 GB Bedava İnternet Nasıl Aktif Edilir?

Vodafone Öğrenciler İçin 3 GB Bedava İnternet Nasıl Aktif Edilir?

Vodafone öğrenciler için 3 GB bedava internet avantajı faturalı ve faturasız hat sahiplerine verilmektedir. Bununla birlikte Vodafone öğrenciler için 3 GB bedava internet kullanılabilmesi için “eba.gov.tr” adresinden veya EBA mobil uygulaması üzerinden giriş yapılmalıdır.

Vodafone Öğrenciler İçin 3 GB İnternet Müracaatı

Aşağıda Vodafone öğrenciler için 3 GB internet alınmasında uygulanması gereken adımlar sırasıyla anlatılmaktadır:

 • Vodafone öğrenciler için 3 GB internet paketinden yararlanılmasında öncelikle “eba.gov.tr” internet adresine giriş yapılması gerekir.
 • Sisteme erişim sağlandıktan sonra “EBA” kanalı takip edilmelidir.
 • Bunun yanı sıra cep telefonlarına EBA mobil uygulaması indirilip giriş yapılırsa da her ay 3 GB hediye internet gelecektir.

Vodafone Otovinn Hediyeli 2 GB Bedava İnternet Kampanyası hakkında bilgiler yazımızdadır.

Vodafone Öğrenciler İçin 6 GB İnternet

Vodafone öğrenciler için 6 GB internetten yararlanılabilmesinde öncelikle “eba.gov.tr” adresine giriş yapılması gerekir. Bu internet adresi üzerinden arama çubuğuna “EBA” yazılıp takip edilmelidir. Takip işleminin ardından öğrencilerin hatlarına 6 GB hediye internet tanımlanacaktır. Bu internet ile öğrenciler uzaktan eğitim alma süreçlerini aksatmadan tamamlayabilecektir. İnterneti aynı zamanda öğretmenler ve veliler de kullanabilme şansına sahiptir. Bununla birlikte Vodafone öğrenciler için 6 GB interneti hem faturalı hem de faturasız hat sahipleri kullanabilecektir.

Vodafone Freezone Ücretsiz İnternet

vodafone freezone kampanyalari

vodafone freezone internet

Vodafone Freezone ücretsiz internet kullanımlarını 25 yaşının altındaki Vodafone müşterileri yapmaktadır. Vodafone Freezone paketleri sayesinde gençler aynı zamanda sinema ve konser biletlerinden de ücretsiz olarak yararlanabilme şansını elde eder. Bu kampanyaya faturalı ve faturasız bütün hat sahipleri katılabilir. Aşağıda Vodafone Freezoe faturalı hat sahiplerine yönelik paketler hakkında bilgiler yer alır:

 • Faturalı EsnekS paketi sayesinde Vodafonelular 750 dakika konuşma, 5000 SMS, 2 GB internet kullanma hakkına sahiptir. Bu paketten yararlanmak isteyenlerin 12 aylık sözleşmeyi kabul etmeleri gerekir.
 • Bununla birlikte Faturalı Esnek Süper paketi sayesinde gençler 750 dakika konuşma, 6000 SMS ve 3 GB internet kullanma şansını elde eder.
 • Ayrıca Faturalı Esnek 3 GB paketi ile 1000 dakika konuşma, 1000 SMS ve 6 GB internet kullanılabilir.
 • Bunun yanı sıra Saçma Güzel Freezone ile 500-1000 dakika konuşma ve 4-6 GB internet kullanma avantajı elde edilir.

Vodafone Freezone faturasız hat sahipleri aşağıda verilen paketlerden yararlanabilir. Bu paketleri şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Faturasız Esnek Small paketi ile 500 dakika konuşma, 5000 SMS ve 2 GB internet imkanı sunmaktadır.
 • Bununla birlikte Vodafone Freezone müşterileri Faturasız Esnek Medium paketi ile 500 dakika konuşma, 5000 SMS ve 4 GB internet kullanabilme imkanını elde eder.
 • Aynı zamanda Faturasız Esnek Ekstra paketi ile 500 dakika konuşma, 5000 SMS ve 6 GB internet kullanımı yapılabilir.
 • Ayrıca Faturasız Esnek 19 paketi ile 19 TL karşılığında 500 dakika konuşma, 5000 SMS, 3 GB internet kullanma avantajı elde edilir. Üstelik herhangi bir sözleşme imzalanmasına da gerek yoktur.

Vodafone Öğrencilere Özel Kampanyalar

Vodafone öğrencilere sunulan özel avantajlar aşağıda detaylarıyla birlikte verilmektedir:

 • Öğrenciler için Saçma Güzel 10 Tarifesi paketinden 26 yaşının altında olan Vodafone Freezone müşterisi olan faturasız hat sahipleri yararlanabilir. Her ay bu paketin yenilenmesi için 35 TL paranın hatta yüklenmesi gerekir. Paketi alanlar 10 GB internet, ekstra 5 GB internet, 750 dakika konuşma, 100 SMS ve sınırsız olarak Whatsapp uygulamasını kullanma şansına sahip olur.
 • Öğrenciler için 25 TL’lik Yenilenen 2 GB paketinden yararlanmak isteyenlerin öncelikle hatlarına 25 TL para yüklemesi gerekir. Her ay düzenli olarak 25 TL yüklenmesi sonucunda 2 GB cepten mobil internet, 750 dakika konuşma ve 250 SMS kullanılabilir.
 • Gençlere Özel 22 TL’lik Saçma 4+ paketinden yararlanmak isteyenler öncelikle Vodafone Freezone uygulamasına üye olmalıdır. Bu uygulamaya üye olacakların para ödemelerine gerek yoktur. Uygulama tamamen ücretsizdir. Üye olma işlemi tamamlandıktan sonra 22 TL hatta paranın yüklenmesi gerekir. 22 TL yüklendikten sonra Vodafone Freezone faturasız hat sahipleri 4 G internet, 750 dakika konuşma, sınırsız Whatsapp uygulamasını kullanma ve 250 SMS şansını elde eder.

Vodafone Ücretsiz İnternet Kampanyaları

vodafone ucretsiz internet

vodafone ucretsiz internet firsatlari

Vodafone, hem faturalı hem de faturasız hat kullanan müşterilerine bedava internet avantajlarını sunmaya devam etmektedir. Aşağıda Vodafone ücretsiz internet avantajları ile ilgili detaylar anlatılmaktadır:

 • Vodafone Yanımda uygulamasını cep telefonlarına indirip uygulamanın içinde yer alan “Çarkı Felek” oyununun oynanması sonucunda haftalık olarak 5 GB bedava internet kazanma şansını elde edebilirsiniz.
 • Bununla birlikte Vodafone Yanımda uygulamasına Arkadaş Daveti işlemi ile 1 arkadaşınızı uygulamaya çağırdığınız zaman hattınıza 2 GB bedava internet tanımlanacaktır.
 • Bunun yanı sıra Yasal E-Fatura uygulamasını oluşturduğunuz zaman bedava internet kazanma şansını elde edeceksiniz. Bunun için öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümüne aralarda boşluk olacak şekilde “EFATURA” ve e-mail adresinizi yazarak 7000’e mesaj göndermeniz gerekir.
 • Vodafone Bedava 8 GB internet paketinden yararlanmak için “Super2GB” yazıp 3636’ya kısa mesaj atmanız gerekir. Mesaj göndermenizden sonra hattınıza 1 ay boyunca kullanabileceğiniz 8 GB bedava internet gelecektir.
 • Bunun dışında Vodafone 500 MB bedava internet paketi ile de 1 ay boyunca hattınıza 500 MB bedava internet yüklenecektir. Bu avantajdan yararlanmak isteyenler öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümüne “NET 500MB” yazıp 3626’ya kısa SMS göndermelidir.
 • Aynı zamanda Vodafone 4.5G Abonelerine 1 Ay Geçerli 2GB İnternet avantajından da yararlanmak isteyenler hatlarını 4.5G formatına taşımalıdır. Hatlarını 4.5G uyumlu yapanlar bir ay boyunca bedava 2 GB internet kullanabilecektir.
 • Ayrıca Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan kampanyası ile faturasız hat sahipleri 30 TL hatlarına para yüklediklerinde 1 ay boyunca kullanacakları bedava internet kazanacaktır.

Ayrıca Vodafone Yanımda 3 Milyon TL Değerinde Hediyeler Veriyor! Yazımıza da bakabilirsiniz.

Vodafone Ücretsiz 8 GB İnternet Kampanyası

Vodafone ile ücretsiz 8 GB internet kazanmak için aşağıda verilen adımların tek tek uygulanması gerekir. Bu adımları şu şekilde sıralayabiliriz:

 • Cep telefonlarının mesaj bölümüne “Super8GB” yazılarak 3636’ya SMS gönderilmesi gerekir.
 • SMS gönderildikten hemen sonra 1 ay boyunca kullanılacak 8 GB bedava internet hatta tanımlanacaktır.
 • 1 ayın dolmasına birkaç gün kala paket iptalinin yapılması gerekir. Çünkü iptal işlemi yapılmadığında sonraki ay otomatik olarak paket yenilenir ve sizin hattınız üzerinden ücretlendirmeler yapılır.
 • Ayrıca bu kampanyadan sadece bir defa yararlanılabilir.

Vodafone TL Yükleme İle İnternet Kazanma

Vodafone para yükleme ile bedava internetin nasıl kazanılması gerektiği adım adım aşağıda açıklanmaktadır

 • Öncelikle istediğiniz miktarda faturasız hattınıza TL yüklemeniz gerekir.
 • TL yükledikten sonra cep telefonlarının mesaj bölümüne “BANANEVAR” yazılıp 4455’e kısa mesaj gönderilmesi gerekir.
 • Daha sonra hattınıza 500 dakika konuşma ve 1 GB bedava internet tanımlanacaktır.

Online Self Servis İle İnternet Kazanma

Online Self Servis uygulamasına Vodafone faturasız hat sahipleri Perşembe günleri istedikleri miktarda TL yükledikleri zaman yükledikleri TL miktarının 100 ile çarpılması sonucunda elde edilen sayı kadar bir gün kullanılabilecek bedava internet elde edebilecektir. Yani faturasız hat sahipleri 20 TL yüklediklerinde 2 GB bedava interneti bir gün boyunca ücretsiz olarak kullanabilme imkanını elde eder. Bunun dışında bu uygulama ile Vodafone öğrenciler için 3 GB bedava internet de öğrencilerin uzaktan eğitimlerine yardımcı olmak amacıyla hatlarına tanımlanır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.