Web Tekno Haber

Vodafone Öğrenciler İçin Bedava İnternet Paketleri

Vodafone Öğrenciler İçin Bedava İnternet Paketleri

Vodafone öğrencilere özel bedava internet paketleri öğrencilerin eğitim öğretim zamanına gelmeleri ile birlikte aktif olarak kullanılmaya başladı. İnternette dolaşmayı seviyor fakat internet paketleri için para yetiştiremiyor musunuz? Yaşınız 26 altında ve öğrenci misiniz? O halde Vodafone tarafından müşterilerine özel olarak sunulan öğrencilere özel internet paketleri tam da size göre. Bu paketler sayesinde dilediğiniz uygulamada dilediğiniz kadar zaman geçirir, bunun için GB kullanımınızı dert etmek zorunda kalmazsınız!

Ayrıca Vodafone 4.5 G bedava internet kampanyalarına bakabilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulamasına Arkadaşını Davet Eden Öğrenciler Kazanıyor!

Vodafone Yanımda uygulamasına davet ile internet kazanma bedava internet sahibi olmanın en kolay yoludur. Vodafone Yanımda uygulaması Vodafone kullanıcıları için özel olarak hazırlanmıştır. Bu uygulamayı indirmek ve kullanmak tamamen ücretsizdir. Hem Google Play Store hem de App Store üzerinden uygulamayı mobil cihazlarınıza indirebilirsiniz. Uygulamayı kullanarak TL yükleyebilir, hediyeler kazanabilir, kalan paket kullanım bilgilerini görüntüleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Hem de ek ücret ödemeden! Uygulamaya her arkadaşınızı davet ettiğiniz zaman, kişi başına 3 GB internetin sahibi olursunuz.

Vodafone’dan Öğrenciler İçin 4.5 G Bedava İnternet

Vodafone’dan öğrenciler için özel 4.5 G bedava internet paketleri ile öğrenciler kazanmaya devam ediyor. 4.5 G adı verilen kaliteli çekim gücünden faydalanarak internette dolaşmayı kim istemez ki? Hem de 2 GB bedava internetin sahibi olarak! Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin yapması gereken tek şey faturalı ya da faturasız hatlarını 3G’den 4.5 G’ye taşımak. Taşıma işlemini tamamladıktan sonra mesaj göndermeniz gerekiyor. Telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra 4.5 yazın ardından mesajı 4545’e gönderebilirsiniz. Böylece başvuru yaptığınız ayın sonuna kadar kullanabileceğiniz 2 GB internet paketinin sahibi olacaksınız.

Vodafone’dan E Fatura Sistemine Geçen Öğrenciler Bedava İnternet Kazanıyor!

Vodafone’dan e fatura sistemine geçen öğrenciler için bedava internet kazanmak çok kolay! E fatura sistemine geçmeniz yalnızca internet kazanmanız açısından avantajlı değildir. Ayrıca doğayı korumuş ve kağıt tasarrufu da sağlamış olursunuz. Hem de faturalarınızı aynı şekilde takip etmeye devam edersiniz. Bu uygulamaya geçen kişilerin motive edilmesi açısından, tek sefere özel, geçiş sonrasını takip eden ayda 1 GB internet bedava veriliyor.

Vodafone’dan E Fatura Sistemine Nasıl Geçiş Yapabilirim?

Vodafone’dan e fatura sistemine geçiş yapmak için mesaj atmanız yeterli olur. Bunun için aşağıdaki adımları takip etmeniz yeterli:

  • Telefonlarınızın SMS kısmına gelin.
  • E fatura yazdıktan sonra boşluk bırakın.
  • Faturalarınızı almak istediğiniz e mail adres bilginizi girin.
  • Mesajınızı 7000’e SMS olarak gönderin.

Kampanyaya katılmak için göndereceğiniz SMS’lerde sizden ücret alınmayacaktır.

Vodafone bedava internet veren paketleri yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone’dan Super 2 GB ile Bedava 8 GB İnternet Kazanın!

Vodafone’dan Super 2 GB ile bedava internet kazancı mümkündür. Hem de bu tarifeden hem faturalı hem de faturasız hat kullanıcılarının yararlanması mümkündür. Bu kampanyadan faydalanmak isterseniz, telefonlarınızdan Super 2 GB yazın ve ardından mesajı 3636’ya gönderin. SMS gönderdikten sonra telefonunuza bildirim mesajı gelecek. Bu mesajda kullanım haklarınız ve kullanım süresi belirtilecektir.

Öğrencilere özel internet kampanyasında dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi, paketin yenilenmesine bir gün kala, paketin iptal edilmesidir. Aksi halde paket kendini yenilemeye devam edecektir. Fatura iptali yapılmaması halinde fatura bedelinizde internet bedelini görürsünüz. İptal etmek için de aynı şekilde SMS göndermek yeterli olur. Mesaj kısmından birleşik şekilde SUPER 2GB yazın ardından boşluk bırakarak iptal yazın. Mesajı 3636’a SMS olarak gönderin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.