Web Tekno Haber

Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kazanma Fırsatı!

Vodafone Pay ile 2 GB Hediye İnternet Kazanma Fırsatı!

Vodafone Pay ile 2 GB hediye internet kazanma fırsatından 12 yaşını dolduran tüm Pay kullanıcıları faydalanabilir. Vodafone Pay ile 2 GB hediye internet kampanyasına dâhil olmak için Vodafone Pay mobil uygulamasını cihazınıza indirip kullanmaya başlanmanız yeterli olur.

Vodafone Pay Nedir?

Vodafone Pay; 7 / 24 işlem yapma fırsatı sunan, para transfer edilecek kişinin sadece cep telefon numarasının bilinmesi yeterli olarak işlem yapmayı sağlayan bir sistemdir. Vodafone Pay kullanmak için herhangi bir banka müşterisi olmanız şartı aranmaz. Vodafone Pay küçük finansal işlemlerin tek bir uygulama altında birleştirilerek toplandığı yeni nesil mobil cüzdan uygulamasıdır. Yapılan işlemler mobil uygulama üzerinden takip edilebilir.

Vodafone Pay İçin Kayıt Şartları Nelerdir?

vodafone pay icin kayit sartlari

Yeni nesil mobil cüzdan olarak kullanılan Vodafone Pay uygulamasına başvuru şartları şu şekildedir:

 • 12 yaş ve üzeri tüm bireyler Vodafone Pay uygulamasını kullanabilir.
 • Sadece Vodafone müşterileri için sınırlı bir sistem değildir. Her operatörden kurumsal veya bireysel hat aboneleri bu mobil cüzdan uygulamasını kullanma hakkına sahiptir.
 • Herhangi bir banka şartı aranmaz.
 • TC kimlik numarasına sahip olmayan kişiler başvuru yapamaz.

Vodafone Pay’e Nasıl Kayıt Olunur?

Vodafone Pay uygulamasını kullanmak için kayıt işlemi yaparak bireysel hesabınızı oluşturmanız gerekir. Vodafone Pay’e kayıt olmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Cihaz uyumluluğuna göre uygulama mağazaları üzerinden Vodafone Pay mobil cüzdanı indirmeniz gerekir. Bu indirme işlemi tamamen ücretsizdir.
 • Uygulamaya giriş yaptığınız zaman sizden kayıt oluşturmanız beklenir.
 • TC kimlik numaranız, ad, soyadı bilgileriniz, doğum tarihiniz ve cep telefonu numara bilgilerinizi girerek Vodafone Pay uygulamasına üye olabilirsiniz. Kayıt formunda yer alacak bu giriş bilgilerinizin kimlik bilgileriniz ile bire bir aynı olması gerekir. Aksi durumda kayıt işleminiz başarısız olacaktır.
 • Bu üyelik işleminiz sonrasında size özel Vodafone Pay sanal kartınız oluşturulur ve kullanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone her ay 5 GB toplamda 60 GB bedava internet fırsatına da bakabilirsiniz.

Vodafone Pay İle Hangi İşlemler Yapılır?

Vodafone Pay mobil cüzdan uygulaması istenilen yer ve zamanda işlem yapılmasını sağlamak ve hayatı kolaylaştırmak amacıyla oluşturulur. Vodafone Pay uygulaması ile yapılabilecek işlemler şu şekildedir:

 • Süre kısıtlaması olmadan Vodafone Pay ile 7 / 24 para transferi yapılabilir.
 • Vodafone Pay kartınız ile online veya mağaza içi alışveriş yapabilirsiniz.
 • Banka ve kredi kartınızı saklayabilirsiniz.
 • Sosyal ödeme ile Alman usulü harcama bölüştürme seçeneği sunar.
 • Vodafone Pay ile Vodafone faturasız hatlarınıza cep TL yükleyebilir veya Vodafone Mobil Ödeme işlemlerini yönetme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Vodafone Pay Karta Bakiye Nasıl Yüklenir?

Vodafone Pay mobil cüzdanınıza bakiye yükleme işlemleri için takip edilecek adımlar şu şekildedir:

 • Vodafone Pay mobil uygulamasına kayıtlı banka ve kredi kartınız ile bankaların mobil veya internet şubeleri üzerinden hesap numarasına EFT seçeneği ile bakiyenizi güncelleyebilirsiniz.

EFT işlemi için gerekli bilgiler şunlardır:

 • Banka: Denizbank
 • Şube Kodu: 9019 Genel Muhasebe Dolum
 • Hesap Numarası: size tanımlı 16 haneli Vodafone Pay kart numaranız

Vodafone Pay kartınıza tüm ATM’ler aracılığı ile de bakiye yükleme imkânı verilir.

Vodafone Pay Özellikleri Nelerdir?

Mobil cüzdan uygulaması olan Vodafone Pay kartlarının detayları şu şekildedir:

 • Vodafone Pay kart işlemleri limitler ile kontrol altında tutulur.
 • Vodafone Pay kart aylık bakiye yükleme limiti 750 TL’dir.
 • Vodafone Pay kart üzerinden tek seferde yapılabilecek harcama limiti 500 TL’dir.
 • Vodafone Pay kart üzerinden tek seferde yapılabilecek para transferlerinin limiti 500 TL’dir.
 • Vodafone Pay kart ile ATM üzerinden yıllık para çekme limiti 300 TL’dir.
 • Vodafone Pay kartlarınızı internet alışverişlerinizde, mağaza içi alışverişlerinizde, yurt dışı alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Vodafone Pay kartınızı tüm bu alışveriş seçeneklerine aktif hale getirmek için mobil uygulamanın kart ayarları sekmesinde dilediğiniz ayarı yapabilirsiniz.
 • Vodafone Pay ile yapılan para transferleri iptal edilemez. Vodafone Pay ile yaptığınız alışverişi iptal etmek için mağaza ile iletişime geçmeniz gerekir. Vodafone Pay alışverişlerinizde sizin için bir aracıdır.
 • Vodafone Pay ile 2 GB hediye cepten internet kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Vodafone Pay İle 2 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

Vodafone telekomünikasyon şirketi tarafından Pay kart kullanıcılarına özel Vodafone Pay ile 2 GB hediye internet kampanyası hazırlanır. Bu kampanya kapsamında Vodafone Pay kart sahibi her kullanıcı, yapacağı online alışverişte Vodafone hattına tanımlanacak hediye cepten internet fırsatı yakalama şansı elde eder. Bu kampanya 12 yaş üstü tüm Vodafone Pay kart kullanıcıları için geçerlidir. Vodafone Pay uygulamasını indirip kullanan müşterilerden 31.03.2021 tarihine kadar aylık işlem ücreti kesintisi yapılmaz ve uygulama üzerinden yapılacak para transferleri ücretsizdir.

Vodafone Pay İle 2 GB Hediye İnternet Kampanyasının Özellikleri Nedir?

vodafone pay ile 2 gb hediye internet

Mobil cüzdan olarak kullanılan Vodafone Pay uygulamasının 2 GB hediye internet kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Vodafone Pay ile 2 GB hediye kampanyası, uygulamayı kullanan tüm aboneler için geçerlidir. Uygulama kullanımında 12 yaş üstü olma şartı vardır.
 • Vodafone Pay ile 2 GB hediye kampanyası kapsamında abonelere sunulacak olan 2 GB cepten internet hediyesine kullanım hakkı elde etmek için Vodafone Pay mobil uygulamasını cihazınıza indirip kurmanız gerekir.
 • Vodafone Pay ile 2 GB hediye kampanyası kapsamında Vodafone Pay mobil uygulamasını kurup kullanmaya başlayan abonelere para çekme hakkı, para gönderme hakkı, online alışveriş hakkı, mağaza içi alışveriş hakkı, yurt dışında alışveriş hakkı gibi günlük hayatlarında kolaylık sağlayacak birçok fırsat sunulur.
 • Vodafone Pay ile 2 GB hediye kampanyası kapsamında Vodafone Pay mobil uygulamasını cihazınıza kurup kullanmaya başlamanız sonucunda size hediye edilecek 2 GB cepten internet kullanım haklarınız 30 gün geçerli süre ile hattınıza tanımlanır.
 • Vodafone Pay ile 2 GB hediye kampanyası kapsamında Vodafone Pay mobil uygulamasını cihazınıza kurup kullanmaya başlamanız sonucunda size hediye edilecek 2 GB cepten internet kullanım haklarınızı üçüncü kişilere devredilemez. Hattınıza tanımlanacak datalar paraya çevrilemez veya satılamaz.
 • Vodafone Pay ile 2 GB hediye kampanyası kapsamında Vodafone Pay mobil uygulamasını cihazınıza kurup kullanmaya başlamanız sonucunda size hediye edilecek 2 GB cepten internet kullanım haklarınız 30 günlük süre için geçerlidir. 30 gün sonrasında internet hakkınız sonraki aya devretmez. Paket kapsamında kullanılmayan haklarınız kalmış ise hattınızdan silinir.
 • Vodafone Pay ile 2 GB hediye kampanyası kapsamında Vodafone Pay mobil uygulamasını cihazınıza kurup kullanmaya başlamanız sonucunda size hediye edilecek 2 GB cepten internet kullanım haklarınız otomatik olarak Vodafone hattınıza tanımlanır. Paketi hattınıza tanımlamak için ek bir işlem yapmanıza gerek yoktur.
 • Vodafone kapsamında hazırlanan bu kampanya için Vodafone’un kampanya şartlarını değiştirme hakkı veya kampanyayı iptal hakkı gizli tutulur.

Vodafone yükle kazan kampanyası ile 5 GB bedava internet ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

Vodafone Pay İle 2 GB Hediye İnternet Kampanyasından Kalan Kullanımlar Nasıl Sorgulanır?

Vodafone Pay ile 2 GB hediye internet kampanyası kapsamında kazanılan 2 GB kullanımlarınızdan ne kadar kaldığını sorgulamak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Vodafone Pay ile 2 GB hediye kampanyası kapsamında Vodafone Pay mobil uygulamasını cihazınıza kurup kullanmaya başlamanız sonucunda size hediye edilecek 2 GB cepten internet kullanım haklarınızdan kalan haklarınızı sorgulamak için Vodafone OZET bakiye servisini kullanabilirsiniz.
 • Vodafone OZET bakiye servisi kapsamında Vodafone Pay 2 GB hediye kullanımlarınızı sorgulamak için büyük harflerle INTERNET SORGU yazıp 7000’e ücretsiz SMS göndermeniz sonucu bilgilendirme mesajı alırsınız. Bu mesaj kapsamında Vodafone Pay ile 2 GB hediye internet kampanyasından ne kadar kullanım hakkınız kaldığı bilgisi size iletilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
 1. Ramazan Ecer dedi ki:

  Bedeva internet

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.