Web Tekno Haber

Vodafone Ramazan Ayı 1GB Bedava İnternet Hediyesi 2020

Vodafone Ramazan Ayı 1GB Bedava İnternet Hediyesi 2020

Bedava Vodafone internet hediyesi ramazan ayı boyunca faturalı veya faturasız hat sahibi Vodafone kullanıcılarına tanınan bir haktır. Ramazan ayı boyunca geçerli olacak kampanyadan sadece 1 kez yararlanılır. Tüm vodafone ramazan ayı 1 GB internet hediyesi başka bir kullanıcıya devredilmez ve kullanım hakları bir sonraki aya aktarılmaz. Müşteriler ayrıntılı bilgiler için müşteri hizmetleri ve Vodafone yanımda uygulaması üzerinden sorgulama ve inceleme işlemlerini gerçekleştirebilir. Ramazan ayı boyunca tüm operatörlerde olduğu gibi Vodafone’ da faturalı veya faturasız hat sahiplerine bedava internet hediyesini ücretsiz bir şekilde hat kullanıcılarına tanımlamıştır. Kullanıcılar 1 GB internet hediyelerinin kotlarını bitirdikten sonra paketlerinde internet hakları kalmamışsa bu durumda internet erişimleri kesilmektedir. Detaylı bilgiler Vodafone web sitesi üzerinden veya Vodafone yanımda mobil uygulaması üzerinden incelenebilir.

Vodafone kampanyaları sadece ramazan ayına özel olarak yapılmamaktadır. Birçok kampanya belli zamanlarda yenilenerek Vodafone web sitesi üzerinden müşterisine duyurulur. Tarifeye ek cihaz kampanyaları, tarife değişikliği kampanyaları, teknolojik ürünler kampanyaları gibi daha birçok fırsat Vodafone web sitesinde yayınlanmaktadır. Vodafone bazı kampanyalar şu şekilde sıralanabilir:

  • Vodafone Seviyorum İnternet Kampanyası,
  • EBA Eğitim Bilişim Ağı Kampanyası Hediye İnternet,
  • Üniversitelilere 6 GB İnternet Kampanyası,
  • Yanımda ’ya Hoş geldin Kampanyası,
  • Vodafone Yanımda Uygulaması Hediye Çarkı Hediye İnternet,
  • Numara Taşıma Hediye Kampanyası
  • Faturalı 5 GB HEDİYE Kampanyası

Vodafone Seviyorum İnternet Kampanyası

vodafone seviyorum internet

vodafone seviyorum internet firsati

Vodafone seviyorum internet kampanyasından yararlanmak için Vodafone müşterisi olmak gereklidir. Vodafone seviyorum internet uygulaması üzerinden sorulan sorulara cevap vererek hediye 3 GB internet kazanmak mümkündür. Ayrıca Vodafone belli aralıklarla daha büyük internet paketleri dağıtarak müşterisine neredeyse 5 seneye kadar hediye internet hakkı vermektedir. Tüm soruları yanıtlayan müşterileri arasında düzenlenen çekiliş ile birincinin belirlenmesinin ardından Vodafone hediye internet haklarını kullanıcısının hesabına tanımlamaktadır. 3 GB hediye hakkı tüm soruları cevaplayan tüm Vodafone kullanıcılarının kullanıma uygundur fakat Vodafone’ nin düzenlediği farklı hediye internet kampanyaları çekiliş ile belirlenmektedir. Konu hakkında tüm detaylı bilgiler Vodafone seviyorum web sayfası üzerinden incelenebilir.

Öğrenci ve Akademisyenlere Ücretsiz İnternet Desteği! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

EBA Eğitim Bilişim Ağı Kampanyası Hediye İnternet

EBA hediye internet devlet tarafından öğrencilere ve öğretmenlere sunulan ücretsiz bir hediyedir. EBA platformu üzerinden eğitimlerde geçerli olacak hediye internet için Vodafone kullanıcıları herhangi bir başvuru yapması gerekmez. Hediye internetleri hakkında detaylı bilgilere erişmek için Vodafone yanımda mobil uygulaması veya Vodafone web sitesi üzerinden erişilebilir. EBA uygulamasında geçerli olan 3+3 GB hediye internet tüm faturalı veya faturasız hat kullanıcılarına ücretsiz tanımlanmaktadır. Eğitim süresince geçerli olan hediye internet sadece EBA uygulaması üzerinden kullanıma açıktır. Uygulamada verilen link ile yönlendirilen sayfalarda hediye internet hakkı geçerli olmamaktadır. Bu sebeple EBA platformu üzerinden verilen bir link tıklandığı zaman kullanıcı kendi internet paketi kotasından kullanmaktadır. Youtube veya farklı bir kanal üzerinden verilecek olan linklere erişim sağlanması durumunda hediye kota kullanılmadığı için Vodafone müşterileri bu durumu göz önünde bulundurmalıdır. Kampanyaya katılımda ücret istenmez ve herhangi bir başvuru formu doldurmak gerekmez.

Üniversitelilere 6 GB İnternet Kampanyası

Üniversiteli Vodafone kullanıcısı internet kampanyası üzerinden toplamda 6 GB hediye internet hakkını YÖK online eğitimlerinde kullanabilmektedir. Türkiye’deki tüm üniversite öğrencileri ve akademisyenler hediye internet haklarını müşteri hizmetleri üzerinden veya mobil uygumalar sayesinde öğrenebilir. Üniversitelerin web sitelerinde geçerli olan 6 GB internet kullanım hakları bir sonrası aya devredilmez. Eğitim süreci boyunca her ay yenilerek devam edecek olan 6 GB internet kampanyası sayesinde öğrenciler ve akademisyenler eğitimlerinden geri kalmamaktadır. Paket katılım ücreti alınmamaktadır. Paket için sadece vodafone yanımda uygulamasına giriş yaparak fırsattan yararlanılır. Paket aşım ücreti aşıldığı zaman ek bir paket yoksa internet kullanımı gerçekleşmez. Paket kullanım süresi bittiğinde internet kullanımları hakları da sona ermektedir. Paket süresi bittiğinde otomatik olarak faturalı veya faturasız hat üzerinden paket kullanımı sonlandırılır. Online eğitim süresi boyunca devam edecek olan bedava internet hediyesi hakkında tüm detaylar Vodafone yanımda uygulamasından erişebilir.

Yanımda ’ya Hoş geldin Kampanyası

Yanımda Vodafone uygulamasında hoş geldin kampanyaları Vodafone müşterisine 1 hafta geçerli 5 GB internet kazandırmaktadır. Hoş geldin hediyesinden yararlanmak için Vodafone faturasıza geçilmesi gereklidir. Hediye tüm Vodafone yanımda mobil uygulamasını indiren ve faturasıza geçen kullanıcılar için geçerli olmaktadır. 1 hafta boyunca hediye 5 GB internet hakları sadece belirlenen süre zarfında kullanılmalıdır. Belirlenen sürede kullanılmayan internet hakları devredilemez veya farklı bir kullanıcıya hediye olarak gönderilemez. İnternet hediyesi işlemini gerçekleştirmek isteyen Vodafone kullanıcıları kendi tarifeleri üzerinden bir ücret ödemelidir. Vodafone yanımda uygulamasını indiren müşteriler ek paketler sekmesinden hediye internetini alabilir. Paketten yararlanmak için 30 gün içinde faturasız hat kullanıma geçilmiş olması gereklidir. Paketin hat üzerine tanımlanması SMS yoluyla gerçekleştirilir. Onay SMS alan Vodafone kullanıcı bedava internetini 7 gün boyunca özgürce kullanabilir. Yine 7 gün süre bitiminde kullanıcıya SMS ile paketin sona erdiği bilgisi gelir. Vodafone kullanıcısı internet kullanımına devam etmek isterse tarifesindeki internet paketlerini kullanmalıdır. Müşteriler geçiş işlemlerini iptal edecek olursa hatlarına tanınan 5 GB internet hakkı kesilir. Detaylı tüm bilgiler Vodafone yanımda uygulaması ve müşteri hizmetleri üzerinden erişilebilir.

Vodafone Yanımda Uygulaması Hediye Çarkı Hediye İnternet

vodafone yanimda firsatlari

vodafone yanimda kampanya

Vodafone yanımda uygulaması sayesinde Vodafone müşterileri birçok hediyeye sahip olabilir. Hediye fırsatlarından yararlanmak isteyen Vodafone müşterisi Vodafone Yanımda mobil uygulamasını indirmelidir. Mobil uygulaması App Store ve Google Play’de ücretsiz olarak kullanıcılara sunulmaktadır. Telefonlarına uygulamayı indiren Vodafone kullanıcı çarkı çevirerek sürpriz hediyeler kazanabilir. Hediye internet dışında farklı sürprizlerinde bulunduğu çark sayesinde Vodafone kullanıcıları hem eğlenerek hem de hediyelerin tadını çıkararak ayrıcalıklı bir hizmetin keyfini sürmektedir. Çarkta 20 GB’a kadar hediye imkanının yanında her hafta çevirerek daha farklı hediyeler kazanılabilir. İnternetten yemeyen sosyal, Video, İletişim Pass gibi birçok paket çarkta kullanıcıları beklemektedir. Vodafone yanımda uygulamasını indirerek ayrıcalıklı birçok hediyeye sahip olunabilir. Vodafone yanımda uygulaması sayesinde hediyeler ve daha birçok işlem yapılabilir. Uygulama ücretsiz bir şekilde indirilerek hat işlemleri hakkında detaylı tüm bilgiler incelenebilir. Diğer soru ve görüşler hakkında müşteri hizmetleri ile iletişime geçilebilir.

31 Mayıs’a Kadar Geçerli Vodafone Mobil Ödeme Yap GB Kazan! Ayrıntılarına yazımızdan ulaşabilirsiniz.

Numara Taşıma Hediye Kampanyası

Numara taşıma işlemlerinden sonra geçerli olan hediyeler Vodafone müşterisinin hattına anında tanımlanmaktadır. Vodafone web sitesi üzerinden gerçekleştirilecek olan işlemlerde müşteriler ekstra %15 indirim fırsatından yararlanmaktadır. Numarasını taşımak isteyen kişiler online üzerinden işlemlerini gerçekleştirerek hatlarını adreslerine kadar kargo ile teslim alabilir. Vodafone yeni hat ve numara taşıma ücretleri Vodafone web adresi üzerinden ücretsiz bir şekilde yapılabilir. Redli tarifeye geçişler 12 ay boyunca her ay 5 GB hediye internet hakkı taahhüt yapan müşteriler için geçerli olmaktadır.

Faturalı 5 GB HEDİYE Kampanyası

Faturalı 5 GB hediye internet Vodafone operatörüne yeni gelen kullanıcıların 12 ay boyunca faturalı hat üzerinden durma sözlerine karşılık her ay olacak şekilde toplamda 60 GB verilmektedir. Vodafon’lu olmak isteyen müşterileri Vodafone web sitesi üzerinden işlemlerini yapabilir ve müşteri hizmetleri üzerinden geçiş taleplerinde bulanabilir. Geçişler Vodafone Redli tarifeler üzerinden alınmaktadır. Tarifeye geçişte taahhüt yapılarak her ay 5 GB bedava internet hediye özgürce kullanılabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Ziya dedi ki:

    Kesin tanımlanmıştır vodafone kadar palavra bir operatör yok işi gücü yalan başka hiçbir şey değil anca verdik diyorlar ortada hiçbir şey yok yalancılar

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.