Web Tekno Haber

Vodafone Red’e Gel Popüler Uygulamaları Sınırsız Kullan!

Vodafone Red’e Gel Popüler Uygulamaları Sınırsız Kullan!

Vodafone Red’liler için sınırsız uygulamalar Vodafone’un onuncu yılını kutlarken müşterilerine sunuldu. Vodafone 2020 yılı itibari ile onuncu yılına giriş yaptı. Bununla birlikte birçok popüler uygulama da Vodafone Red’lilere özel sınırsız kullanıma açıldı. Facebook, Instagram, Twitter, Youtube gibi popüler uygulamalar sadece Vodafone Red’li olanlara özel olarak sınırsız oldu. Vodafone Red tarifeleri içerisinde yararlanılabilecek olan bu ayrıcalık Red’in yapmış olduğu en son ve yeni portföydür.

Vodafone Red Nedir?

vodafone red ozellikleri

vodafone red nedir

Vodafone Red, en geniş tanımı ile bireysel faturalı hat kullanıcıları için oluşturulmuş bir tarife çeşididir. İçeriği oldukça geniştir. 4 GB veya daha fazla internet içeriği bulundurur. Bu bol internetin yanında Netflix ve Spotify gibi 4.5G servislerini ücretsiz bir şekilde sunar. 51 farklı ülkede yurtiçindeymiş gibi paket içeriklerini kullandırır ve konuşma imkânının yanı sıra 23 ülkeyi de Türkiye’den arama imkânı sunar. Havaalanlarında ise ücretsiz hızlı geçiş hizmeti ya da ücretsiz lounge hizmeti gibi fırsatlar sunan tarifeleri içerir. Vodafone Red ile tüketiciler en uygun fiyatlar ile sınırsız uygulama kullanımı, internet paketleri ve daha birçok tarife ve avantajlara sahip olurlar.

Vodafone Redi’in 4.5G kampanyaları, sınırsız uygulama ve yurtdışı paketlerini incelemek için detaylı bilgi Vodafone Red web sitesinde bulunmaktadır.

Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafoene Red’e Üye Olmak

Vodafone Red’e katılmak için iki yol bulunur. En yakın Vodafone bayisine gidilerek başvuru yapılır veya Vodafone Red resmi web sitesinden başvuru formunu eksiksiz doldurmak gerekir. Bu iki yolun ardından kullanıcı Vodafone Red dünyasına katılmış olur. İnternet üzerinden Vodafone Red’e üye olmak için yapılması gerekenler;

 • Vodafone Red resmi web sitesinden “Red’li ol” seçeneğine tıklamak.
 • Açılan sayfada bulunan başvuru formunu eksiksiz bir şekilde doldurmak. (Eksik dolduran kullanıcıların başvuruları geçersiz sayılabilir.)
 • Bu formda temel bilgiler bulunmaktadır. Kişinin doğduğu veya yaşadığı il, ilçe, doğum tarihi, T.C. kimlik numarası ve telefon numarası gibi bilgiler istenmektedir.
 • Başvuru formu eksiksiz doldurulup gönderildikten sonra Vodafone yetkili müşteri hizmetleri başvuru sahibini arayarak işlemi onaylar.

Bu işlemlerin ardından kullanıcı Vodafone Red’e üye olmuş olur ve Red tarifelerinden yararlanabilmektedir.

Vodafone Red Kampanyaları

Vodafone Red avantajları sadece Vodafone Red üyeleri için geçerli bir durumdur. Başvurusu alınan ve müşteri hizmetleri tarafından aranan müşteriler Vodafone Red’e üye olduktan sonra türlü kampanyalara katılabilirler ve kampanyalardan yararlanabilirler. Vodafone Red’e özel avantajlar ise şu şekilde:

 • Süper Lig maçları Vodafone Red sayesinde çok daha uygun fiyatlar ile takip edilip izlenebilir.
 • Netflix üzerinden izlenmek istenen Film, dizi, belgeselleri çok daha uygun fiyatlar ile izlenebilir. Netflix üyeliğinde ödenen miktarlarda indirim kazanma şansı bulundurur.
 • %50’ye kadar varan araç kiralama indirimleri elde edilir.
 • Bedava internet paketlerinin yanı sıra popüler uygulamalar sınırsız bir şekilde kullanılabilir.
 • Birçok toplu alanda sınırsız internet kullanımı mevcuttur.

Bu avantaj ve kampanyaların yanı sıra Vodefone Red’e her geçen gün yeni tarife ve paketler eklenir. Bu tarife ve paketlere uygun fiyatlara sahip olunur ve avantajlı kampanyalara katılarak türlü hediyeler kazanma şansı elde edilir.

Vodafone Red Yurt Dışı Kullanımı

Yurt dışında Vodafone Red’li olmak oldukça ayrıcalıklıdır. Vodafone Red sayesinde Türkiye’den yurt dışına veya yurt dışından Türkiye’ye yapılan aramalar ve mesajlaşmalar için uygun paket ve tarifler mevcuttur. Yurt dışı tarifeler ile ekstra ücretlendirme olmadan kullanıcı paketlerini bitene kadar rahatça kullanabilir. Kullanıcı gidecek olduğu ülkeye göre Her Şey Dâhil Pasaport adı altında en uygun fiyatlara en özel Vodafone Red yurt dışı tarifelerini kullanabilir. 51 ülkeden tıpkı Türkiye’deymiş gibi konuşmalar yapılabilir ve yine yurt içindeymiş gibi paketlere sahip olunabilir. Türkiye’den ise 23 ülkeye sınırsız aramalar bulunduran Vodafone Red tarife ve paketleri mevcuttur. Vodafone Red ile Her Şey Dâhil Pasaport adı altında oluşturulan yurt dışı tarifeleri günlük olarak ücretlendirilir ve 39,90 TL’den başlar 49,50 TL’ye kadar uzanır.

Vodafone Red Yurt İçi Tarifeleri

vodafone red ozellikleri

vodafone red yurt ici

Vodafone Red’e özel paketler sınırsız uygulama içermesi ve uygun fiyatları sebebiyle kullanıcılar tarafından tercih ediliyor. Bu tarifeler ise şu şekilde;

 • Red 20 paketi: 20 GB internet, sınırsız kullanım Whatsapp ve Messenger uygulamaları, 1000 dakika konuşma ve 250 SMS kullanımı ilk üç ay, aylık 50 TL; sonraki 12 ay boyunca aylık 59 TL’dir.
 • Red 25 paketi: 25 GB internet, sınırsız kullanım Instagram, Facebook, Twitter, Whatsapp ve Messenger uygulamaları, 1500 dakika konuşma ve 250 SMS kullanımı ilk üç ay, aylık 70 TL; sonraki 12 ay boyunca 79 TL’dir.
 • Red 30 paketi: 30 GB internet, sınırsız kullanım Instagram, Twitter, Facebook, Whatsapp, Spotify ve seçili üç uygulama, 2000 dakika ve 250 SMS kullanımı ilk üç ay, aylık 84 TL; sonraki 12 ay boyunca aylık 99 TL’dir.
 • Red 35 paketi: 35 GB internet, sınırsız kullanım Instagram, Facebook, Twitter, Whatsapp, YouTube, Messenger, Spotify ve seçili iki uygulama, 3000 dakika konuşma ve 250 SMS kullanımı ilk üç ay 114 TL; sonraki 12 ay boyunca 129 TL’dir.

Bu tariflere ek olarak paketlerden herhangi birini alacak olan Vodafone Red müşterileri ilk ay bedava 20 GB internet hakkı kazanırlar. Bunların dışında paketten yararlanmak isteyen müşteriler taahhüt yapmadıkları sürece aylık, paketin normal fiyatından daha fazla miktar para öderler.

Vodafone’dan Üniversitelilere Bedava 6 GB İnternet hakkında detaylar yazımızdadır.

Vodafone Red’lilere Sınırsız Uygulamalar

Red’lilere popüler uygulamalar sınırsız olabilmektedir. Vodafone Red Pass, kullanıcılarına uygulamaları sınırsız kullanma imkânı sunar. Red Pass’i alabilmek için Vodafone Red üyesi olmak gerekir. Ardından Red tarifeleriyle kullanıcı kendi kullandığı internet paketlerini tüketmeden uygulamaları kullanabilirler. Dört adet Red Pass çeşidi mevcuttur. Bunlar;

 • İletişim Pass: Whatsapp ve Facebook Messenger sınırsız kullanılır ve internet paketinden yemez. Yukarıda verilen Red20, Red25, Red30 ve Red35 tarifeleri için ücretsizdir.
 • Sosyal Pass: Facebook, İnstagram ve Twitter için geçerlidir. Bu uygulamalar internet paketinden yemeden kullanılabilir. Yukarıda verilen Red25, Red30 ve Red35 tarifeleri için ücretsizdir.
 • Müzik Pass: Spotify, Karnaval, Power App ve Number One uygulamaları için geçerlidir. Bu müzik uygulamaları internet paketinden yemeden ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Yukarıda verilmiş olan Red30 ve Red35 tarifeleri için ücretsizdir.
 • Video Pass: YouTube ve İzlesene uygulamaları için geçerlidir. İnternet paketlerinden yemeden bu video uygulamaları ücretsiz bir şekilde kullanılabilir. Yukarıda verilmiş olan Red35 tarifesi için ücretsizdir.
 • Red Pass İletişim Paketi Red8, Red10, Red15, Red20, Redli 15, Redli 15 Plus ve Redli 20 Plus tarifelerine ücretsiz olarak dâhildir. Bu paketlere dâhil olanlar Red Pass’i satın alamazlar ve iptal edemezler.
 • Red Pass Müzik Paketi Red10, Red15, Red20, Redli 15 Plus, Redli 20 Plus tarifelerine Red Pass Müzik Paketi ücretsiz olarak dâhildir. Bu tarifelerdeki aboneler Red Pass Müzik paketini satın alamazlar veya iptal edemezler.
 • Red Pass Sosyal Paketi Red20, Redli 15 Plus, Redli 20 Plus ve Redli Yaz Sosyal tarifelerine ücretsiz olarak eklenir. Bu tarifedeki aboneler Red Pass Sosyal paketini satın alamazlar.
 • Red Pass Video paketi Red20, Redli 20 Plus ve Redli Yaz Video tarifelerine Red Pass Video paketi ücretsiz eklenir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.