Web Tekno Haber

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle 3 GB Bedava internet Kazan

Vodafone aboneleri için hediye internet kampanyası ile 3 GB’a kadar bedava internet kazanmanız mümkündür. Vodafone hediye internet kazandığınızda bu interneti 24 saat boyunca kullanabilirsiniz. Yalnızca 5 GB internet kazanmakla kalmıyorsunuz, aynı zamanda 5 yıl boyunca kullanabileceğiniz 1 TB internetin de sahibi oluyorsunuz. Kampanyaya katılmak için Vodafone abonesi olma zorunluluğu bulunmuyor.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi İle Nasıl 3 GB Bedava internet Kazanılır?

Vodafone aboneleri için hediye internet kampanyası ile internet kazanmak için ilk önce Vodafone Seviyorum İnterneti testi sayfasını ziyaret etmeniz gerekmektedir. Test sayfası için buraya tıklayın https://www.vodafone.com.tr/seviyoruminterneti/#/  Ardından teste başla butonuna tıklayın ve testte yer alan soruları yanıtlamaya başlayın. Testin ilk bölümünde yer alan sorular 5 sene boyunca geçerli olacak internet kazanmanız ile ilgili ilen, ikinci bölümde yer alan test soruları 1 gün boyunca geçerli olan bedava internet kazanmanız ile ilgili olacak.

Vodafone bedava internet fırsatlarına yazımızdan bakabilirsiniz.

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi Test Soruları Nasıl?

Vodafone Seviyorum İnterneti Testi test soruları oldukça kolaydır. Örneğin bir test sorusunda sizden sizin için en uygun şıkkı seçmeniz isteniyor. Şıklar arasında:

 • Bankacılık işlemlerini internetten yaparım,
 • Kağıda dokunarak kitap okurum,
 • Online oyunlar benden sorulur,
 • Evde telefon ve bilgisayarı az kullanırım,
 • Sosyal medyada sürekli paylaşım yaparım,
 • Instagram olmadan yaşayamam,
 • Bizim zamanımızda bu uygulamalar yoktur seçenekleri yer alıyor.

Sorular internet kullanıcılarının internet kullanım şekilleri üzerine yoğunlaşıyor. Soruların bir diğerinde, günlük hayatta hangi iletişim yollarını tercih ettiğiniz soruluyor. Şıklar arasında:

 • Mesajlaşma uygulamaları,
 • SMS,
 • E mail,
 • Telefon ile arama,
 • Görüntülü arama,
 • Sosyal medya yer alıyor.

Bu soruların tümüne yanıt verdikten sonra sizin için bir internet kişiliği oluşturuluyor. Dilerseniz kişiliğinizi anında öğrenebiliyor, ya da testi çözmeye yaklaşık 3 dk daha devam ederek, 3 GB ek internet kazanabiliyorsunuz. Test bittikten sonra test kişiliğinizi Whatsapp, Twitter ve Facebook üzerinden paylaşabiliyorsunuz.

Vodafone Yanımda Uygulaması ile 2 GB Bedava İnternet

Vodafone Yanımda uygulamasını ücretsiz indirerek hediye internet kazanmak istemez misiniz? Bunun için Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapın. Ardından internet paketleri bölümünü seçin. Buradan hediye haftalık internet linkine tıklayın. Hediye internetinizi buradan kazanacaksınız. Eğer hala uygulama telefonunuzda yoksa, IOS işletimcisine sahip telefonlar için App Store üzerinden, Android işletimcisi ile çalışan telefonlar için Google Play üzerinden uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz.

Vodafone’dan Tek Sefere Mahsus Bedava İnternet Paketi

Vodafone tek seferlik bedava internet kampanyasına özellikle acil durumda olmanız halinde faydalanmanızı tavsiye ediyoruz. Vodafone hediye internetinizi almak için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra 500 MB İnternet yazın mesajınızı 3636’ya gönderin. Bedava internetiniz hattınıza tanımlandığı anda bilgilendirme SMS’i alacaksınız. Hediye internet geçerliliği 30 gündür. 1 ay sonunda hattınıza tanımlanan hediye kullanımlar silinir.

Vodafone 4.5 G Abonesi Olarak 3 GB Bedava İnternet Kazanabilirsiniz

Vodafone 4.5 G abonesi olmanız, internet keyfini daha hızlı yaşamanız anlamına gelmektedir. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin hatlarının 4.5 G ile uyumlu olması gerekiyor. Hattınızı 4.5 G hızı ile uyumlu hale getirmek için size en yakın Vodafone bayisini ziyaret edin. Bu işlem için ücret ödemeniz gerekmiyor. Hediye internet kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin Vodafone Red tarifesine sahip olmaması gerekiyor. Kampanyaya katılan kişilerin hakları, kendilerine gönderilen onay mesajı ile devreye girecektir. Kampanyaya katılmak için yalnızca 4.5 G ile uyumlu hatta sahip olmak yeterli olmuyor. Kişilerin mutlaka hatlarını 4.5 G ile uyumlu hale getirdikten sonra 3636’ya 4.5 G yazıp mesaj göndermeleri gerekiyor.

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası ile Doya Doya Bedava İnternet

Vodafone Geleneksel Yükle Harca Kazan Kampanyası yapacağınız yükleme miktarına göre size hediye internet sunuyor. Kampanya dahilinde hediye internete ek olarak 500 DK kazanabiliyorsunuz. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra Bana ne var yazın ve 4455’e ücretsiz SMS gönderin. Ne kadar çok yükleme yaparsanız, kazandığınız hediye internet ve DK miktarı da o kadar çok oluyor. Kampanya dahilinde hatta tanımlanan bedava internet akşam saat 6 ile sabah saat 6’da kullanılabiliyor. Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin hatlarına Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden TL yüklemesi gerekiyor.

Vodafone Özel Perşembe Fırsatı ile Bedava İnternet Yağıyor

Vodafone Özel Perşembe kampanyası faturasız abonelere özeldir. Bu kampanya dahilinde tek seferde yapacağınız TL yüklemelerinde hediye kazanırsınız. Kazandığınız hediye dakikaları 1 gün içinde kullanabilirsiniz. TL yüklemelerinin Perşembe günleri yapılması gerekmektedir. Perşembe günü tek seferde 20 TL yüklediğinizi farz edelim, bu durumda 200 MB yani 2 GB internet kazanmış olursunuz. Kazandığınız interneti 1 gün boyunca kullanabilirsiniz. Ne kadar yüksek miktarda TL yüklerseniz, o kadar çok hediye TL kazanırsınız.

Vodafone Faturasını E Faturaya Dönüştürenlere Hediye internet

Vodafone faturasını e fatura yaparak hediye internet kazanmış olur aynı zamanda doğada daha fazla ağaç katliamı yapılmasının önüne geçersiniz. E faturaya geçmeniz halinde adresinize gönderilen fatura artık gönderilmez. Bunun yerine kayıt olurken kullandığınız güncel e mail adresinize faturalarınız gönderilir. E fatura uygulamasına geçen her aboneye 1 GB internet hediye edilir. Hediye internet 15 gün boyunca kullanılır. 15 günün sonunda kalan hediyeler hattan silinir. Kampanyaya dahil olmak isteyen kişilerin yalnızca e faturaya geçmeleri yeterli olmaz. Aynı zamanda SMS göndermek gerekir. Kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin. E fatura yazın ve boşluk bıraktıktan sonra hangi e mail adresinize faturanızın gelmesini istiyorsanız o adresi yazın. Mesajı 7000’a gönderin.

Vodafone bedava internet paketi nasıl yapılır? İçeriğimizden öğrenebilirsiniz.

Vodafone Salla Kazan Uygulaması ile Bedava İnternet

Vodafone Salla Kazan uygulaması ile bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin cebimde uygulamasını kullanıyor olmaları gerekmektedir. Salla Kazan uygulaması üzerinden bedava internet kazanmak için uygulamayı belli aralıklar ile ziyaret etmenizi ve şansınızı denemenizi öneriyoruz.  Bu uygulamada kazandığınız bedava internet 1 gün boyunca kullanılabilir. Salla Kazan uygulamasını ziyaret ederek ne kadar kullanım hakkınız olduğunu öğrenebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için uygulamayı App Store ya da Google Play üzerinden ücretsiz indirdikten sonra uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.

Vodafone Faturasız Hat Sahiplerine Özel 2 GB Bedava İnternet

Vodafone faturasız hat sahipleri için 2 GB bedava internet kampanyası ile bedava internetin tadını çıkarabilirsiniz. Bu kampanyadan yalnızca faturasız hat kullanıcılarının yararlanması mümkündür. Kampanyaya katılmak isteyen kişilerin en az 35 TL yükleme yapması gerekir. Yüklemelerin geçerli olması için, tek seferde yapılmaları gerekir. Ancak kampanya hakkında unutulmaması gereken önemli bir nokta var. TL yüklemesi yapmadan önce mutlaka 3636 hatlı numaraya SMS gönderin. Aksi halde yükleme yapsanız dahi, yaptığınız yükleme kampanya dahilinde değerlendirilmeyecektir.

Kampanyaya katılmak için telefonlarınızın mesaj kısmına gelin, abone süoer 2 gb yazın ve mesajı 3535’e gönderin. Vodafone hediye internet kazanmanız halinde tarafınıza onay SMS’i iletilecektir. Yükleme yaptıktan sonra hattınıza anında 2 GB değerinde hediye internet tanımlanacaktır. Ne kadar hediye kullanımınız kaldığını öğrenmek isterseniz Vodafone Yanımda uygulamasını ücretsiz şekilde ziyaret edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Mustafa dedi ki:

  Cokiyi

 2. İbrahim Halil Cuban dedi ki:

  Çooook güzel

 3. Nihal samur dedi ki:

  İnternet.vodefona gelin

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.