Web Tekno Haber

Vodafone Simple Aşım ve Taahhüt Yok! Yeni Nesil Dijital Simple Paketleri Her An Yanında…

Vodafone Simple Aşım ve Taahhüt Yok! Yeni Nesil Dijital Simple Paketleri Her An Yanında…

Vodafone kaliteli altyapısı ile en iyi tarifeleri abonelerine sunmaya devam ediyor. Vodafone Simple özel indirimler ve yüzü güldürecek teklifler ile yeni bir dönem başlatıyor. Vodafone Online özel dijital platformda taahhüt ve aşım derdi olmadan kullanıcıya eşsiz bir deneyim vaat ediyor. Vodafone Simple tarifelerinden herhangi birini seçerek online özel indirimlerle ücretsiz tarife geçişi yapabilirsin.

Vodafone Simple Tarifelerine Nasıl Kayıt Olunur?

Vodafone Simple tarifesi ek aşım ücreti olmadan kolaylıkla online platformlar aracılığı ile geçiş yapılabilir. Tarife faydalarından yararlanabilmek için Vodafone yanımda uygulaması aracılığı ile başvuru işlemlerini başlatabilirsiniz. Vodafone’un resmi internet sitesi olan www.vodafone.com.tr adresi üzerinden Simple tarifeleri satın alınabilir. Başvuru işlemi sırasında herhangi bir ek ücret alınmıyor. Bunun yanı sıra imzalanması gereken bir taahhüt bulunmuyor. Vodafone Simple esnekliğinden faydalanabilmek kredi kartı ile otomatik ödeme tanımlamak Vodafone yanımda uygulaması ile saniyeler içerisinde gerçekleştirilmekte. Yeni bir hat sahibi olmak isteyenler online ortamda hattı tercih ettikten ve başvuru işlemini tamamladıktan sonra kısa sürede ücretsiz kuryeler ile sim kartı kapınıza kadar teslim ediliyor.

Vodafone Simple başvuru adımları için yapılacaklar;

 • Vodafone’un resmi internet sitesi vodafone.com.tr adresine giriniz.
 • “Bireysel” kategorisi altında “mobil” seçeneğine tıklayınız.
 • “Tarife ve ek paketler” kategorisini seçiniz.
 • Taahhütsüz Simple tarifeleri” seçeneğine tıklayınız.
 • Açılan sayfada “hemen başvur” butonuna tıklayınız.
 • Açılan ekranda 3 farklı tarife sunuluyor. En uygun olanı seçerek tarife bilgilerine ulaşılır.
 • Açılan ekranda 3 farklı bilgi istenilir. “Başvuru tipi, numaranı taşı ya da yeni hat” olarak sunulur. Numarasını taşımak isteyenler ilgili alana cep numarasını yazarak onay kodu gönder tuşuna basılır.
 • Gelen onay kodu sisteme girilerek devam edilir.

Yeni hat alacaklar Vodafone yanımda uygulaması ile ancak yeni hat başvurusunda bulunabilirler. Bunun için telefona Vodafone yanımda uygulaması indirilmeli ve işleme oradan devam edilmelidir.

Seçeneklerden en uygunu tercih edilir. Adres bilgileri girildikten sonra kimlik bilgileri doldurulur. Başvuru işlemi tamamlanır.

Vodafone Simple üyeliği tamamlamak için;

Vodafone’un internet sitesi ya da Vodafone yanımda uygulaması kullanılarak avantajlı tarifelerden herhangi biri seçilir.

Başvuru sırasında istenen bilgiler doldurulurken kişiye ait adres bilgileri eve kişisel bilgiler eksiksiz bir şekilde işlenir.

Başvurunun tamamlanmasının ardından ücretsiz SIM kart teslimatı yapılır.

Son olarak Vodafone yanımda uygulaması içerisine giriş yapılarak otomatik ödeme talimatı oluşturulur.

Tüm işlemler tamamlandığında konuya dair destek talebini 7/24 canlı destek uzmanları ile mesajlaşılarak, dijital asistan Toby ile yapay zeka teknolojisini kullanarak destek almaya devam edebilirsiniz.

Vodafone Simple Tarife İçeriği Nedir?

Vodafone Simple Tarife İçeriği Nedir?

Vodafone kusursuz ve sağlam altyapısı ile online platformlarda da avantajlı bir deneyim vaadediyor. Online özel taahhütsüz kayıt hakkı tutanağını Vodafone ihtiyaca yönelik üç farklı paket sunuyor. Vodafone yanımda uygulaması aracılığı ile kayıt işlemleri başlatılabilir. Kayıt sırasında uygulama içi destek talebinde bulunulabilir. Başvurular tamamlandığında kısa sürede teslimat gerçekleşir. Yeni bir hat talebinde bulunulduktan sonra tanımlama işleminin gerçekleşebilmesi yalnızca 1 saat içerisinde tamamlanır. İlk ödeme ile beraber hat tanımlaması yapılır ve tarife rahatlıkla kullanılmaya başlanır. Numara taşıma işlemlerinde bulunmak isteyen kişilerin yaptığı başvurular en az 3 en fazla 5 gün içerisinde tamamlanır. Vodafone yanımda uygulaması ile seçebileceğin çeşitli tarifeler otomatik ödeme talimatı tanımladıktan itibaren kullanılmaya başlanabilir.

Vodafone Simple tarife içeriği ihtiyaca göre üç farklı paketten oluşur. Vodafone Simple tarifeleri:

 • Vodafone Simple X-Small 5 GB Tarifesi
 • Vodafone Simple Small 12 GB Tarifesi
 • Vodafone Simple Medium 15 GB Tarifesi

Vodafone Simple Faydaları Nelerdir?

Vodafone Simple kullanıcılarına özel hazırlanmış tarifeye ek faydalardan yararlanabilmek için hattı taşıyarak ya da yeni bir hat alarak Vodafone Simple tarifelerinden herhangi birine geçmek yeterli. Vodafone online özel fırsatlar sunarak yenilikçi ve özgün bir yaklaşım geliştirdiği 3 farklı paket içeriğinden birini tercih edebilirsiniz. Vodafone Simple kullanıcılarına özel olarak online platformlarda taahhütsüz kayıt işlemleri başlatılır. Farklı ve yenilikçi bakış açısını ortaya koyan bu yeni özellik ile sevilen bir kampanyaya imza atar. Vodafone’un sağladığı bir başka imkan ise tamamen dijital ortamda işlemlerin gerçekleştirilebilir oluşudur. Tarifelerden herhangi bir tercih edildikten sonra kişisel iptal hakkı mevcuttur online Vodafone yanımda uygulaması da kullanılarak farklı bir tarifeye kısa sürede geçiş yapılabilir.

Farklılıklara açık ve yenilikçi bir bakış açısı benimsemiş olan Vodafone sağladığı bu imkan ile her yerden tarifeye ulaşabilmeyi ve zamanı verimli kullanabilmeyi sağlıyor. Seçilen tarife istenildiği zaman rahatlıkla değiştirilebilir ya da tamamen iptal edilebilir. Bu kullanım hakkı yalnızca Vodafone Simple online kullanıcılarına özeldir.

Vodafone 3 aylık bedava Netflix üyeliği hediyesi için son 5 gün detaylarını da inceleyebilirsiniz.

Faturaya Ek Kullanım Yok!

Vodafone simple tarifeleri oluşan fatura maliyetini kredi kartı ile otomatik ödeme sistemi sayesinde ortadan kaldırıyor. Farkında olmadan ek kullanımdan kaynaklı olarak tarifeye ilave edilen rakamlar Vodafone Simple farkı ile tamamen ortadan kaldırıldı. Ay sonunda faturaya yansıtılacak ekstra bir harcama ya da yükümlülük olmadan paket başlangıcında vadedilen ödeme tutarını aynı kalıyor. Tta ki siz iptal edene ya da değiştirene kadar tüm haklar ve faydalar kullanılmaya devam edilebiliyor. Vodafone Simple tarifesini tamamen durduranlar 30 gün boyunca süreç tamamlanana kadar kalan haklarını kullanabilir ve 30 gün tamamlandığında ödeme alınmaz. Tarifede de yenileme gerçekleşmez. Son ödeme tarihinden itibaren yaklaşık 6 ay boyunca hat açık kalır, ulaşılabilirliği devam eder. Tarifenin son durumu, yapılan ödeme detayları ve uygulanan değişikliklere dair tüm detaylı bilgiler Vodafone yanımda uygulaması içerisinde rahatlıkla görülebilir.

Vodafone Simple XSmall Nedir?

Vodafone Simple XSmall Nedir?

Vodafone Simple XSmall tarifesi taahhüt istenmeden kayıt olabilmeyi sağlayacak avantajlı Vodafone paketlerinden biridir. Aylık daha az internet kullanıyorum, diyenler için faturaya ek aşım problemi yaşanmadan Vodafone Simple XSmall paketi tercih edilebilir. Paket tanımlaması tamamen dijital ortamda sağlanmış yeni üyelik ile beraber daha çok internet ihtiyacı hissedildiğinde kolaylıkla paket değişimi yapılabilir. Yapılan değişikliklerde herhangi bir taahhüt ek bir ödeme talebinde bulunulamaz.

Vodafone Simple XSmall Paket içerikleri:

 • 5 GB internet
 • Her yöne 100 sms
 • Her yöne 100 dakika konuşma hakkı
 • Sınırsız WhatsApp kullanımı ayda 39 TL

Vodafone Simple Small Nedir?

Vodafone Simple Small tarifesi uygun fiyatlar ile online platformlar aracılığı ile satın alınabiliyor. Vodafone Simple small tarifesi online platformlar aracılığı ile tanımlama yapıldıktan hemen sonra kullanılmaya başlanabiliyor. Tarife kullanımda devam edilirken otomatik ödeme talimatı kredi kartı ile sağlanabilir. Gerekli görüldüğünde, tarife içeriği yeterli gelmediğinde Vodafone yanımda uygulaması içerisinde kayıtlı bulunan kart bilgileri bölmesinden ek paket talebinde bulunulabilir.

Vodafone Simple Small tarife içeriği;

 • 10 GB internet
 • Her yöne 100 sms
 • Her yöne 1000 dakika konuşma hakkı
 • Sınırsız WhatsApp kullanımı ayda 49 TL

Vodafone Simple Medyum Nedir?

Vodafone Simple Medium tarifesi ile internet fırsatını daha da genişleterek sunulmuş faydalardan yararlanmayı sağlıyor. Tarife kullanılmaya başlandıktan itibaren sözleşme yapılmadan istediği zaman değişiklik yapabilme hakkı sunan Vodafone herhangi bir ek aşım ücreti de almıyor. Sağladığı bu fırsatla birlikte herhangi bir başvuru merkezine gitmeye kalmadan dijital ortamda kayıt işlemleri tamamlanabiliyor. Kişi otomatik olarak sisteme tanımladığı kredi kartını istediği zaman değiştirebilir. Paketten memnun kalınmadığında ödemeler durdurulup iptal edilebilir ve Vodafone’un diğer Simple paketlerinden herhangi birine geçiş yapılabilir.

Vodafone Simple Medium tarife içeriği;

 • 15 GB internet
 • Her yöne 100 dakika konuşma hakkı
 • Her yöne 100 sms
 • Sınırsız WhatsApp kullanımı ayda 59 TL.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.