Web Tekno Haber

Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası!

Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası!

Vodafone, tabletleri abonelere hediye etmek için bir kampanya hazırladı. Etkinlik kapsamında, Vodafone ev internet kullanıcılarına sahip tüm kullanıcılara Reeder M7 GO tablet hediye edilecek. Bu yazımızda Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası hakkında bilgileri bu yazımızda sizler ile paylaşacağız. Vodafone, abonelerine ücretsiz hediyeler ve ücretsiz kullanım hakları dağıtmaya devam ediyor. Bu anlamda hazırlanan hediye kampanyalarından biri de Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası’dır.

Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası Ne Anlama Gelmektedir?

vodafone tablet hediyesi

Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası’nın anlamı, interneti evde kullanan tüm Vodafone aboneleri için tasarlanmış bir etkinlik olmasıdır. Etkinlik kapsamında evde interneti kullanmaya başlayan tüm Vodafone kullanıcılarına Reeder M7 GO markalı tablet verilecek. Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası kapsamında Vodafone, abonelerine evde uygun fiyata kullanmalarını sağlayan İnternet paketleri sunuyor. Paketlerden birine abone olan ve Vodafone interneti evde kullanan aboneler, koşulsuz ücretsiz tablet alacaklar.

Vodafone Toplan Gel 5 GB Bedava İnternet Kampanyası! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası Kapsamındaki Tarifeler Nelerdir?

Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası tarifeleri aşağıdaki gibi belirlenmiştir;

 • Vodafone Evde 8 İnternet Tarifesi,
 • Vodafone Evde 12 İnternet Tarifesi.

Vodafone Evde 8 İnternet Tarifesi’nde Hangi İmkanlar Bulunmaktadır?

Vodafone Evde 8 İnternet Tarife içeriği şu şekilde belirlenmiştir:

 • 8 Mbps limitsiz internet,
 • 2 günde ücretsiz kurulum,
 • Vodafone Evde 8 İnternet tarife ücreti: ilk 12 ay 82,90 TL, sonraki 12 ay boyunca 92,90 TL.

Vodafone Evde 12 İnternet Tarifesi’nde Hangi İmkanlar Bulunmaktadır?

Vodafone Evde 12 İnternet Tarife içeriği şu şekilde belirlenmiştir:

 • 12 Mbps limitsiz internet,
 • 2 günde ücretsiz kurulum,
 • Vodafone Evde 12 İnternet tarife ücreti: ilk 12 ay 89,90 TL, sonraki 12 ay boyunca 99,90 TL.

Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası Kapsamındaki Detaylar Nelerdir?

Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası detayları şu şekilde belirlenmiş ve sizlere sunulmuştur:

 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası, evinde internet abonesi olan tüm Vodafone abonelerine yönelik bir etkinliktir.
 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası kapsamında belirlenen iki tarifeden birini kullanan Vodafone aboneleri için indirimli tabletler mevcuttur.
 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası yelpazesinde sunulacak tablet bilgisayar Reeder M7 GO markasıdır.
 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası’ndan faydalanmak için 24 aylık sözleşmesi bulunan paketlerden birini kullanmak gerekiyor.
 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası kapsamında aboneye ödenecek modem ücreti 24 ay boyunca aylık 6,90 TL olarak faturaya yansıtılacaktır.
 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası’na dahil olan abonelerin evlerinde internet kurulumu için 150 Türk Lirası ödemelerine gerek kalmayacaktır, kurulum ücretsizdir.
 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası’ndan yararlanan aboneler, cep telefonlarında da Vodafone hatları kullanırlarsa, Vodafone 500 TL taahhüt cayma ücreti ödeyecek.
 • Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası kapsamında, hat açma ve kapama, hat dondurma, transfer ve transfer gibi işlemler için ücret alınacaktır.
 • Vodafone, etkinliği askıya almak veya iptal etmek için ve Vodafone Tablet Hediyeli İnternet Kampanyası’nda her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vodafone Tarife Değişikliği Nasıl Yapılır?

Vodafone tarife değişikliği işlemleri, abonelerine ne hızlı hizmeti sunan Vodafone ile artık çok kolaydır. Her zaman aboneler tarafından çekinerek bakılan bir konu olan tarife değişikliği işlemleri, hat aboneleri tarife değişikliği yapmak istediklerinde anında gerçekleştirilmeme korkusu ile karşı karşıya kalmaktadırlar. Bu yüzden aboneler çoğu zaman bu işlemden vazgeçmek durumunda kalmakta veya ortaya çıkan karmaşık işlemleri yapmaktansa ve hatlarının bir süre kapalı olmasını istemedikleri için tarife değişiklik işlemine başvurmamaktadır. Vodafone tarife değişikliği, diğer operatörlerin aksine aboneler için oldukça basit yollar ile ve anında gerçekleşmektedir. Vodafone’nun yaptığı kampanyalar ile her zaman aboneler için ilgi odağı olmayı başarmaktadır. Böylece geniş abone kitlesine sahip olup her zaman en iyi kaliteyi sunmak için elinden gelen bütün çabayı göstermektedir. Türk Telekom, müşterilerinin her zaman memnun olmasını isteyen ve bunun için çok çalışan bir operatör olmuştur. Vodafone, gerek yeni abonelerine gerekse eski abonelerine her zaman çeşitli fırsatlar sunmaktadır. Sunulan kampanyalar faturalı hat tarifleri ve faturasız hat tarifeleri şeklinde ayrı ayrı abonelerin tercihine bırakmaktadır. Vodafone herkese ve her bütçeye uygun fırsatları sunmayı temel amacı olarak görmektedir. Ayrıca resmi internet sitesi üzerinden detaylı bilgilere ulaşmak mümkün olacaktır.

Vodafone Tarife Değişikliği Yöntemleri Nelerdir?

vodafone tarife degisikligi

Vodafone tarife değişiklikleri için abonelerine çeşitli şekillerde fırsatlar sunmaktadır. Vodafone’unun aboneleri için sunduğu fırsatlar şunlardır:

 • Vodafone Yanımda uygulaması ile tarife değişikliği yapabilme: Uygulamaya giriş yaptıktan sonra “Tarifelerim ve kullanımım” sekmesinin altındaki “Geçebileceğim tarifeler” sayfasından tarifeleri kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için Google Play veya Play Store kullanılmaktadır.
 • Yanımda İnternet fırsatı ile tarife değişikliği: “Geçebileceğim tarifeler” sayfasından tarifeleri hızlı ve kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz.
 • Son olarak tarife değişikliği yapmak için 7000’i arayarak veya cep telefonunun mesaj bölümüne geçmek için tarife kodunu girerek 7048’e SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone Faturalı Tarifeden Faturasız Tarifeye Geçiş Mümkün Müdür?

Vodafone abonelerine, faturalı tarifeden faturasız tarifeye geçiş fırsatı sunmaktadır. Bu fırsatı kullanan aboneler bazı kısıtlar ile karşılaşabilir. Bu kısıtlar şunlardır:

 • Geçilen tarifeyi etkinleştirmeden sonraki ilk 30 gün içinde şebeke içinde geçiş yapamazsınız.
 • Şebeke içinde geçiş yaptıktan sonra 30 gün içinde şebeke içinde tekrar geçiş yapamazsınız.

Vodafone Faturasıza Gelene 6 Ay Sabit Fiyatlı Tarife Kampanyası ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

Vodafone İle Tarife Değişikliği Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Vodafone ile tarife değişikliği yapmak isteyen müşteriler için hazırlanan fırsatların koşulları iki bölümde incelenmektedir. Faturalı hat sahibi olan abonelerin tarife değişikliği yaparken dikkat etmesi gereken koşullar şunlardır:

 • Taahhüt imzaladığınız bir kampanyanız varsa, kampanya esaslarına göre düşük tarifelere geçmemelisiniz. Sözleşme prensibi gereği daha düşük tarife değişiklikleri için cayma ücreti faturanıza yansıyacaktır.
 • Aynı ay içerisinde gerçek zamanlı fiyat listesini değiştirmek isterseniz, mevcut fiyat listeniz düzeltme veya transfer işlevini kullanmamalıdır. Sabit veya devredilebilir bir oran kullanırsanız, bu oranın tam tutarı sizden alınacaktır.
 • Tarifenize başladığınız tarih ile fatura kesim tarihiniz arasında bir dönemde tarife değiştirirseniz, feragat ettiğiniz oran, kullandığınız oranın tam tutarına veya oran prensibine göre güne göre ücretlendirilecektir. Ayrıca yeni geçiş yaptığınız tarifeye çevirdiğiniz günlük fiyat faturanıza yansıyacaktır.
 • Vodafone tarife değiştirme hakkınız yeni seçtiğiniz tarifenin devamı olmayacak, otomatik olarak silinecektir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.