Web Tekno Haber

Vodafone TL Yükleme ile Kullanabileceğin En İyi 5 Faturasız Tarife

Vodafone TL Yükleme ile Kullanabileceğin En İyi 5 Faturasız Tarife

Vodafone faturasız tarifeler kullanıcı özelliklerine göre farklılık gösterebilmektedir. Vodafone faturasız tarifeler arasında sıklıkla tercih edilen tarifeler genellikle öğrenci tarifeleri olmaktadır.

Vodafone TL Yüklemesi ile Alınan Faturasız Tarifeler

vodafone tl yuklemesi tarifeleri

Vodafone faturasız tarifler yeni abonelere özgü bazı indirimlere sahiptir. Standart kullanımlar ve yeni müşteri kampanyaları gibi farklı kullanımlara sahip olan tarifeler kullanıcıların tercihlerine bağlı olarak farklı internet, dakika ve SMS sayısına sahiptir. Yeni hat alan müşterileri için ekstra paket uygulamalarına sahip olan Vodafone’un en sık tercih edilen ilk 5 paketi; Süper Kolay Paket 8, Süper Kolay Paket 25, Süper Kolay Paket 5, Süper Kolay Paket 12, Süper Kolay Paket 1500 ve Süper Kolay Paket 15’tir. Her paketin farklı içeriği bulunmaktadır ve uygun fiyatları ile yeni gelen abonelere sunulmaktadır. Yeni gelen aboneleri için uygun indirimleri ve ücretsiz kullanım haklarına sahip olan Vodafone, hızlı başvuru işlemleri sağlayarak hattınızı kısa sürede kullanmanızı sağlamaktadır. Bayi üzerinden işlem gerçekleştirebileceğiniz gibi online olarak kolay işlem ile hattınızı evinize gönderme hizmeti de sunmaktadır.

Vodafone TL Yükleme İle Kullanabilecek En İyi Tarifeler 2020 bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 8

Faturasız süper kolay 8 paketi yeni abonelere sunulan ve en çok tercih edilen faturasız tarifedir. Yeni gelen kullanıcılar için uygun fiyat seçeneği nedeniyle sıklıkla tercih edilen paket 28 günlük periyotlarla kullanım sunmaktadır. 28 gün boyunca geçerli olan paketin içerisinde 8 GB internet bulunmaktadır. Tüm kullanımlar için geçerli olan bu internet paketi, sosyal medya, standart kullanım ve mesajlaşma uygulamaları gibi internet ile çalışan tüm platformlarda kullanım yapmanızı sağlamaktadır. Paket içerisinde her yöne geçerli 250 SMS ve 750 dakika bulunmaktadır. 30 TL’ye sahip olabileceğiniz bu tarife için bayilerden veya online başvuru ile yeni abonelik işlemi gerçekleştirmeniz gerekmektedir.

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 25

Faturasız süper kolay 25 paketi ilk ay ücretsiz sunulmaktadır ve kullanıcıların yeni faturasız hat almaları ile kullanıma uygun hale gelmektedir. Kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilen ikinci pakettir ve yeni hat alan tüm kullanıcılara sunulmaktadır. 28 gün boyunca geçerli olan paketin ilk ayı ücret talep edilmeden yeni abonelere hediye olarak verilmektedir. Paket içerisinde 25 GB internet, 250 SMS ve 750 dakika bulunmaktadır. Uzun süre internet erişimi imkânı sunan paket 12 aylık taahhüt ile yeni abonelere verilmektedir. İlk ay ücret talep edilmeyen faturasız paketten faydalanmak için aylık olarak 30 TL ödeme yapılması gerekmektedir. Yeni faturasız hat alanlar için geçerli olan paketten faydalanmak için online başvuru oluşturulması mümkündür.

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 5

Faturasız süper kolay 5 paketi içerisinde 5 GB internet bulunan ve yeni abonelere sunulan bir pakettir. Paket içerisinde 250 SMS ve 750 dakika da bulunmaktadır. Paketin kullanım döngüsü 28 günlüktür ve her 28 günün sonunda yeniden TL yüklenerek paket aktif hale getirilmektedir. Yeni abonelerin tercih edebilecekleri bu paketin ücreti 25 TL’dir. Vodafone faturasız tarifeler arasında sıklıkla tercih edilen bir paket olan Süper Kolay Paket 5, standart internet kullanımına sahip olan müşteriler tarafından sıklıkla tercih edilen bir pakettir.

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 12

Faturasız süper kolay 12 paketi her ay yenilenen ve 12 aylık taahhüt ile yeni abonelere sunulmaktadır. Kullanıcıların bol bol internete girebilmeleri için 12 GB olarak verilen paket içerisinde 250 SMS ve 750 dakikada bulunmaktadır. Paket içeriği 28 günlük kullanımlarda geçerlidir. Paketten faydalanmak için numara taşıma veya yeni hat alma işlemi gerçekleştirilmesi gerekmektedir.

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paket 1500

vodafone super kolay firsatlari

Faturasız süper kolay 1500 paketi internet kullanımı yerine dakikaya ihtiyaç duyan kullanıcılar tarafından tercih edilen bir pakettir. İnternetten çok dakika kullanımına ihtiyaç duyan yeni aboneler için 1500 dakika konuşma imkânı sunan pakette, 500 MB internet kullanım hakkı bulunmaktadır. 25 TL ödenerek sahip olunma paket, 28 günlük aylık kullanım periyoduna sahiptir. Paketten faydalanmak için numara taşıma ya da yeni hat alma işlemi gerçekleştirilerek yeni abonelik oluşturulması gerekmektedir. 250 SMS’i bulunan paketi, internet yerine dakika ihtiyacı olan kullanıcılar tercih etmektedir. Yeni abonelik oluşturmak için bayilerden veya online işlem sayfasından işlem gerçekleştirilmesi mümkündür. 1500 dakika, 250 SMS ve 500 MB internet içeren paket minimal kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Vodafone 30 GB İnternet 2000 DK Her Yöne 84 TL Kampanyası hakkında detayları da inceleyebilirsiniz.

Vodafone Faturasız Süper Kolay Paketlere Nasıl Başvurulur?

Faturasız süper kolay paketlerine başvuru için Vodafone bayilerinden veya https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/faturasiz-tarifeler?iletisimyeni gelen=true internet adresinden başvuru yapılması gerekmektedir. https://www.vodafone. com.tr/YardimDestek/vodafone-shop.php internet adresi üzerinden size en yakın şubeyi bulabilirsiniz. Bayilerdeki müşteri temsilcilerine yeni hat alma veya numara taşıma talebinde bulunmanız halinde verilen formu doldurmanız gerekmektedir. Kimlik ile yapılan başvurularda formda talep edilen bilgilerin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. İşlem sonrasında numara tercih edilerek veya mevcut numara taşınarak Vodafone’lu olmak mümkündür. Bayilere gitmeden online işlemler sayfası üzerinden de yeni hat alma ya da numara taşıma işlemi yapma hakkı bulunmaktadır. Kullanıcıların kolay ve kısa sürede Vodafone’lu olmalarını sağlayan online işlemler sayfası haftanın her günü 7/ 24 işlem gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. İnternet sitesine giriş yapıldıktan sonra istediğiniz tarife içeriğine göre paket tercihinde bulunmanız gerekmektedir. Paket içeriklerini ve tarife özelliklerini inceledikten sonra seç bölümünü tıklamanız yeterlidir. Ardından hattımı Vodafone’a taşı veya yeni hat satın al seçeneklerinden size uygun olanı seçip numaranızı girmeniz ve onay kodu ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eski numaranız veya hat alımlarında kullanacağınız numara üzerinden işlem gerçekleştirmeniz ve işlem takibinde bulunmanız mümkündür. Bu işlemin ardından talep edilen ad, soyad, T.C. gibi kimlik bilgilerinin eksiksiz ve doğru bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Bu bilgiler sözleşme oluşturulması için önem taşımaktadır ve titiz bir şekilde doldurulması gerekmektedir. Eksiksiz olarak doldurulan formun onaylanması ile adres bilgileri talep edilen sayfaya geçilmektedir. Yeni hat kolay ve hızlı erişim imkânı ile adresinize anında gönderilmektedir. İlgili bölümlerin eksiksiz bir şekilde doldurulması ile hattın gönderileceği adresin onaylanması gerekmektedir. Onaylama işlemi sonrasında yeni hat satın alma veya hattı Vodafone’a taşıma işlemi tamamlanmış olmaktadır. Hat geldikten sonra hattı içeren zarfta verilen talimatların yerine getirilerek hattın ve tarifenin kullanılmaya başlanması mümkündür.

Vodafone’dan Üniversite Öğrencilerine İnternet Hediyesi

Vodafone öğrenci hediyesi üniversite öğrencilerine sunulan ve öğrencilerin daha fazla internete erişmelerine imkân sunan bir pakettir. Hiçbir ücret ödemeden sunulan bu pakette öğrencilere 6 GB internet verilmektedir. 3 ay boyunca sunulan bu hediye faturalı ve faturasız tüm Vodafone kullanıcısı olan öğrencilere verilmektedir. YÖK’e bağlı sitelere erişim sağlanması için verilen pakette 3 ay boyunca üniversitelerin web sitelerine kolay ve hızlı erişim sağlanması hedeflenmiştir. Paketten faydalanabilmek için öğrencilerin Vodafone Yanımda uygulamasına giriş yapmaları yeterlidir. Paket 3 ay bitince sona ermektedir. Farklı paket içeriklerinde indirimli ve hediyeli kampanyalar uygulayan Vodafone, yeni gelen müşterilerine uygun Vodafone faturasız tarifeler sunarak kullanım sağlamaktadır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.