Web Tekno Haber

Vodafone TL Yükleme İle Kullanabilecek En İyi Tarifeler 2020

Vodafone TL Yükleme İle Kullanabilecek En İyi Tarifeler 2020

Vodafone tarifeleri sayesinde avantajlı internetin, dakikanın ve SMS’in keyfini çıkarmak ister misiniz? Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak hem faturalı hem de faturasız tarifeler arasında seçim yapabilirsiniz. Kendiniz için en uygun tarifeyi tercih ederken, paket içeriğinde SMS, DK ve GB gibi bilgilere bakılması gerekiyor. İngiltere merkezli telekomünikasyon şirketi olan Vodafone, en çok abonesi olan operatör şirketlerinden biridir. Vodafone’da SMS paketleri, RED tarifeleri, internet paketleri ve çok sayıda avantajlar bulunuyor.

Vodafone TL Yüklemesini Nereden Yapabilirim?

vodafone tl yukleme firsatlari

vodafone tl yukleme

Vodafone TL yüklemesi yapmak için tercih edebileceğiniz farklı yöntemler bulunuyor. Bu yöntemlerden bazıları şu şekilde sıralanabilir:

 • Vodafone Yanımda uygulaması,
 • Vodafone cep lira kart satın alınması,
 • Vodafone mağazalarının ziyaret edilmesi,
 • Vodafone bayileri sayesinde TL yükleyebilirsiniz.

Vodafone hattına TL yüklemek isteyen insanların tercihi genellikle Vodafone Yanımda oluyor. İnsanlar bulundukları yerden kolay bir şekilde TL yüklemenin keyfini yaşıyorlar. Ayrıca Vodafone Yanımda uygulaması sayesinde bakiye sorgulama, Red sinema bileti girişi sorgulama, bedava dakika sorgulama ve buna benzer işlemler yapılabiliyor. Vodafone Yanımda uygulamasını kullanan kişiler bedava internet başta olmak üzere, çok çeşitli hediyeler kazanabiliyorlar.

Vodafone 30 TL Yükle 3 GB Bedava İnternet Kazan Kampanyası bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone TL Yüklemesini Vodafone Yanımda Üzerinden Nasıl Yapabilirim?

Vodafone Yanımda ile TL yüklemek için ilk olarak uygulamayı indirin. Daha sonra bilgilerinizi kullanarak uygulamaya giriş yapın. Daha sonra bakiyem bölümünde yer alan artı işaretine tıklayın. Yükleme yapmak istediğniz cep telefonu numarasını girin. Ardından ne kadar yükleme yapmak istediğinizi yazın. Kart bilgilerinizi girin. Daha sonra bilgilerinizi kontrol edin ve TL yükle butonuna tıklayın. Bilgileri onaylıyorsanız tamam butonuna basın. Ardından telefonunuza bir SMS bilgisi gelecek. SMS ile size gelen şifreyi girdikten sonra tamam butonuna basın. Vodafone Yanımda kullanarak yükleyebileceğiniz TL miktarları bellidir. Bu miktarlar şu şekilde sıralanabilir:

 • 20 TL,
 • 25 TL,
 • 27 TL,
 • 30 TL,
 • 35 TL,
 • 40 TL,
 • 50 TL,
 • 100 TL.

Vodafone Gençlere Özel Free Zone Tarifesi

Vodafone Free Zone tarifesi faturasız olan Vodafone abonelerine özel hazırlanmış bir tarifedir. Saçma Güzel 14 tarifesi ile aboneler 14 GB internetin sahibi olurlar. Bunun yanında sınırsız Whatsapp kullanırlar. Ek olarak her yöne 750 DK kazanırlar. Saçma Güzel tarifeleri farklı internet GB boyutlarına göre tercih edilebilir. Saçma Güzel 10, Saçma Güzel 4 olarak farklı çeşitleri tercih edebilirsiniz. Free Zone abonesi olmak isteyen abonelerin başvurularını Vodafone bayileri üzerinden yapmaları mümkündür. Abone olacak kişilerin yaşının 26’dan küçük olması şarttır.

Vodafone Faturasız Dünyasında Avantajlı Tarifeler

Vodafone faturasızlar için avantajlı tarifeler bulunmaktadır. Süper Kolay paket türleri yeni faturasız hat alan abonelere özel olarak hazırlanmıştır. Tarifelerin pek çoğu ilk ay ücretsizdir. Paket içeriği her bir tarife için 28 gün boyunca geçerli olacaktır. Her şey dahil kolay paketlerin alınması halinde, ek masraf ile uğraşmazsınız. Hattınızı dilediğiniz zaman size en yakın Vodafone bayisinden teslim alabilirsiniz. TL yüklemeden de direk öde ve kullan özelliğinden faydalanabilirsiniz. Hem de paket içeriğine telsiz kullanım vergisi ücreti de dahil edilmiştir. Paket ödemesi yaparken aynı zamanda vergi ödemenizi de yapmış olursunuz. Paketi dileyen aboneler üst üste satın alabilirler. Paket otomatik olarak yenilenmez.

Vodafone Süper Kolay Paket 8 Tarifesi

Vodafone Süper Kolay Paket 8’in tercih edilmesi halinde, her yöne 750 DK ve 250 SMS hakkınız olur. Bu tarife, numara taşıma ve yeni bir hat alımı yapan kişiler için geçerlidir. Kolay paketleri bakiyenize TL yüklemenize gerek kalmadan, kredi kartı ya da banka kartıyla TL yüklemesi yaparak almanız mümkündür. Süper Kolay Paket 25’in tercih edilmesi halinde 25 GB internet hakkınız olur. Bu tarife yalnızca yeni hat alımına özeldir. İlk ay ücret ödemezsiniz. Süper Kolay Paket türlerinden, Süper Kolay Paket 5 ile Süper Kolay Paket 12, yeni hat alan ve numara taşıma yolu ile Vodafone’a geçen aboneler için geçerlidir.

Vodafone Uyumlu Tarifeler

vodafone uyumlu tarife ozellikleri

vodafone uyumlu tarife firsatlari

Vodafone Uyumlu Tarifeler fatura dönemi sonunda kullanılmayan dakika, SMS ve interneti bir sonraki aya devreder. Bu sayede kullanmadığınız haklarınız ziyan olup gitmez. Bir sonraki ay haklarınızı kullanmaya devam edebiliyorsunuz. Limitinize ulaşmanız halinde bu tarife kendiliğinden durur. Siz istemediğiniz zaman, faturanız asla aşılmaz. Uyumlu tarifelerde ayrıca koruma özelliği bulunuyor. Tarifenizdeki haklar bitince koruma özelliği otomatik olarak devreye giriyor. Koruma özelliğinde 1 GB, 100 DK ve 100 SMS türleri bulunuyor. Vodafone Uyumlu Tarifeleri herkes tercih edebilir. Faturalıya geçenler, Vodafone’a hattını taşımayı düşünenler, hali hazırda Vodafone abonesi olanlar uyumlu tarifeler sayesinde konuşmaların, SMS’lerin ve internetin keyfini çıkarabilir.

BTK Akademi Hediye İnternet Kampanyası! Hakkında detaylar yazımızdadır.

Vodafone Uyumlu Tarifeler Kapsamında Kullanım Haklarımı Nasıl Sorgularım?

Vodafone Uyumlu Tarifeler dahilinde kullanım haklarının sorgulanması için SMS gönderilmesi yeterli olur. Bunun için telefonlarınızın mesaj kısmına geldikten sonra özet yazın ve mesajı 7000’a gönderin. Tek bir SMS ile tarife, paket ve kampanya kapsamında hattınıza tanımlanan bütün haklarınızı sorgulayabilirsiniz. Eğer detaylı sorgulama yapmak isterseniz, ne için sorgulama yaptığınıza bağlı olarak DK, YURT DIŞI İNTERNET, SORGU, SMS yazdıktan sonra mesajınızı 7000’a göndererek ücretsiz detaylı sorgulama yapabilirsiniz. Kampanya kapsamında kullanım haklarınız hem yüzde 80’e hem de yüzde 100’e ulaştığı zaman, bilgilendirme mesajı ile bilgilendirilirsiniz. Belirtilen limitlere ulaşmanız halinde yaklaşık 5 dk içinde tarafınıza mesaj atılır.

Vodafone Online Üzerinden Alımlarda İndirimli Uyumlu Tarifeler

Online alımlarda indirimli uyumlu tarifeler satın alırken normalde ödeyeceğinizden daha az ücret ödeyebilirsiniz. Uyumlu 7 paketini satın almanız halinde ilk 3 ay indirimli fiyattan faydalanabilirsiniz. Artan GB bir sonraki aya devreder. Ek olarak Vodafone TV Eğlence paketi sayesinde aylık 2 GB ek hediye internet sahibi olursunuz. Dilerseniz Uyumlu 15 tarifesini de seçebilirsiniz. O zaman 15 GB internet hakkınız olur. Benzer şekilde Uyumlu 11, Uyumlu bol dakika paketleri seçilebilir. Uyumlu bol dakika paketlerinde bin 500 dakika hakkınız olur. Dakikalarınızı kullanarak her yöne dilediğiniz gibi konuşabilirsiniz. Dijital ortam üzerinden başvuru yapmak tamamen ücretsizdir. Yeni hat alan aboneler için hat adrese kadar teslim edilir.

Neden Vodafone Online Üzerinden Alımlarda İndirimli Uyumlu Tarifeleri Satın Almalıyım?

Online alımlarda indirimli uyumlu tarifeleri satın alma avantajları saymakla bitmiyor. Vodafone dijital kanalları üzerinden yapılan bütün başvurular üzerinden ilk 3 ay boyunca tam yüzde 15’e varan indirimden faydalanırsınız. Redli tarifelerden satın almanız halinde 12 ay boyunca tam 5 GB hediye internetten faydalanırsınız. Başvuru yaptığınız sırada Tıkla Gel Al yöntemini seçtiğiniz zaman, sim kartınızı dilediğiniz Vodafone mağazası üzerinden teslim alabilirsiniz. Mağazaya gittiğiniz zaman işlem tamamlanması adına yapmanız gereken tek şey, bilgilendirme SMS’inde yer alan başvuru numarasının gösterilmesidir. TC kimlik no ile birlikte Vodafone başvuru numaranızı yetkililere vermeniz halinde, başvuru işleminiz tamamlanmış olur. Başvuru için geçerlilik süresi 10 gündür. İlk 3 gün içinde mağazalar ziyaret edilerek sim kartı teslim alınabilir. 3 gün sonunda hat, kuryeye teslim edilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.