Web Tekno Haber

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası İle 5 GB’a Kadar Bedava İnternet!

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası İle 5 GB’a Kadar Bedava İnternet!

Vodafone yükle kazan kampanyası ile 5 GB’a kadar varan bedava cepten internet kazanma fırsatı sunulur. Vodafone yükle kazan kampanyası kapsamında sunulan hediyeyi almak için Vodafone yanımda mobil uygulamasını kullanıyor olma şartı aranır. Uygulamanın bana ne var alt menüsü üzerinden TL yükleme işlemlerinize hediye internet kullanım hakkı verilir.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası Nedir?

Vodafone yükle kazan; Vodafone’un abonelerine özel olarak hazırladığı bir uygulamadır. Yükle kazan kampanyasında Vodafone abonelerinin koşulları yerine getirmeleri sonucunda hatlarına hediye internet paketleri tanımlanır.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası Nasıl Çalışır?

vodafone yukle kazan kampanyasi nasil calisir

Vodafone aboneleri için geçerli bir uygulama olan Yükle Kazan kampanyasına dâhil olmak için yapılması gerekenler şu şekildedir:

 • Yükle kazan kampanyasına sadece Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden erişim sağlanır. Bu yüzden öncelikle cihazınıza Vodafone Yanımda mobil uygulamasının kurulumunu yapmalısınız.
 • Daha sonra uygulamaya giriş yapıp “bana ne var” menüsü üzerinden yükleme koşullarınızı ve karşılığında elde edilecek hediyeyi görebilirsiniz.
 • Geçerli yükleme adımlarını uygulama üzerinden gerçekleştirdiğiniz zaman işleminiz tamamlanır ve hediyeniz hattınıza tanımlanır.
 • Her Vodafone abonesi TL yükleme koşulunu gerçekleştirdiği zaman sadece kendisine sunulan hediye üzerinden işlem yapılır. Hediye değiştirilemez. Vodafone hattına tanımlanan hediye, hat tarifesinden önce kullanılır.
 • Yükle kazan kampanyası sınırlı bir süre için geçerlidir. Bu süre zarfında Vodafone faturasız hat abonelerine belirli bir TL yükleme hedefi sunulur. Sunulan hedefler Vodafone Yanımda mobil uygulamasının bana ne var menüsü üzerinden takip edilir.
 • Vodafone aboneleri kendilerine belirtilen hedefleri, geçerli süre içerisinde gerçekleştirdikçe yükle kazan kampanyasının avantajlarından yararlanma hakkı elde eder.
 • Yükle kazan kampanyasının aktive edilmesi için size sunulan yükleme hedefinin tek seferde yapılması gerekir. Yükleme hedefleri parça parça yapılırsa yükleme hedefi işlemi geçerli olmaz.

Ayrıca My Vodafone 1 GB bedava internet bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyasının Özellikleri Nelerdir?

Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden erişim sağlanan yükle kazan kampanyasının detayları şu şekildedir:

 • Yükle kazan kampanyası 13.06.2019 – 13.06.2021 tarihleri arasında Vodafone abonelerine özel bir uygulamadır.
 • Yükle kazan kampanyası abonelere bedava internet hediye eder.
 • Yükle kazan kampanyasının hedefleri Vodafone Yanımda uygulamasının bana ne var menüsü üzerine listelenir. Vodafone aboneleri istedikleri zaman ve yerde mobil uygulama üzerinden hedeflerini kontrol edebilir.
 • Yükle kazan kampanyasının hediyeleri standart değildir. Her abone için farklı hedef ve hediyeler sunulabilir.
 • Vodafone faturasız hat kullanıcıları, yükle kazan kampanyasından kazandıkları hediye dataları hatlarında geçerli tarifenin hizmetlerinden önce kullanır. Kampanya kapsamında sunulan hediye internet kullanımları bittikten sonra kendi tarifeleri üzerinden hizmet alırlar. Tarife paketinin koşulları geçerli olur.
 • Yükle kazan kampanyasından kazanılan hediye internet hakları yurtiçi sınırlarında geçerlidir.
 • Yükle kazan kampanyası kapsamında kazanılan hediye internet kullanımları üçüncü kişilere devredilemez.
 • Yükle kazan kampanyası kapsamında size sunulan hediyeler başka bir kampanya paketi ile birleştirilemez.
 • Vodafone, yükle kazan kampanyasının şartlarını ve içeriğini değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Yükle kazan kampanyası kapsamında kazandığınız hediye interneti kullanırken data alımları ve gönderimleri, indirmeler paket limitinden kullanılır.
 • Yükle kazan kampanyası kapsamında sunulacak olan hediyeler içinde FreeZone gece interneti içeren tarifeler de yer alır. Bu tarifelerde geçerli iki katı hediye internet teklif edlir ise geçerli hediye miktarı ana paket üzerinden hesaplanır. Gece geçerli olan internet miktarı dâhil değildir.
 • Yükle kazan kampanyası kapsamında bana ne var menüsünde listelenen teklif koşulları, abonelerin TL yükleme hedeflerini gerçekleştirme süresine göre değişim gösterir.
 • Vodafone yükle kazan kampanyasından kazanılan data hizmetine içerik satın alımları dahil değildir. İçerik hizmetleri ayrıca ücretlendirilir.
 • VOIP, P2P, doğrudan dosya paylaşım programları yükle kazan kampanyası dâhilinde sunulan hizmetlerde geçerli değildir.
 • Yükle kazan kampanyası kapsamında kişisel verilerinizin korunmasına dâhil haklarınız ile ilgili bilgiyi Vodafone’un resmi internet sitesi üzerinden elde edebilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanya Hediyeleri Nelerdir?

Vodafone faturasız hat müşterileri için geçerli olan yükle kazan kampanyasının hediyeleri şu şekildedir:

 • Vodafone yükle kazan kampanyası faturasız hattınıza her TL yüklemeleriniz ardından size 5 GB’a kadar cepten bedava internet kazanma hakkı sunar.
 • Yükle kazan kampanyasının hediyeleri standart değildir. Hediye şekilleriniz TL yükleme hedeflerinizi gerçekleştirme sürenize göre değişim gösterir.
 • Kampanya kapsamında kazanılacak hediyeler; akıllı telefon kullanımlarınıza göre ve kampanyanın hangi döneminde kampanyaya dahil olduğunuza göre değişim gösterir.
 • Yükle kazan kampanyası kapsamında kazandığınız hediyelerin kullanım süreleri de standart değildir. Gerekli bilgiyi bana ne var menüsü üzerinden ulaşabileceğiniz hediye sürelerini inceleyerek elde edebilirsiniz.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Vodafone telekomünikasyon şirketinin abonelerine özel olarak hazırladığı yükle kazan kampanyasına katılım sağlayacak kişiler şu şekildedir:

 • Yükle kazan kampanyasına; veri işleme izni verilmiş, aktif statüdeki, akıllı telefon kullanıcılarının katılımı beklenir.
 • Yükle kazan kampanyası sadece, bireysel faturasız Vodafone hat kullanıcıları için geçerlidir.
 • Yükle kazan kampanyasından; Vodafone kısıtlı hatlar, dondurulmuş hatlar, iptal edilmiş hatlar veya numarasını başka bir operatöre taşımış hatlar yararlanamaz.
 • Vodafone gani tarife kullanıcıları yükle kazan kampanyasından faydalanabilir.

Vodafone Yükle Kazan Kampanya Hakları Nasıl Sorgulanır?

Vodafone aboneleri için hazırlanan yükle kazan kampanyası kapsamındaki kullanımları sorgulamak için yapılması gerekenler şunlardır:

 • Yükle kazan kampanyasından kazandığınız hediye internet kullanımlarınızın ne kadar kaldığını sorgulamak için SMS yöntemini kullanabilirsiniz.
 • SMS yöntemi ile sorgulama yapmak için büyük harflerle KALAN yazıp 7000’e ücretsiz mesaj gönderdiğiniz zaman paket kapsamında hattınızda kalan kullanım haklarınızın dökümü mesaj olarak size iletilir.
 • Yükle kazan kampanyası kapsamında size sunulan avantajların ne kadar kaldığını ve son kullanma süresini Vodafone’un mobil uygulaması üzerinden de inceleyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Uygulaması Nasıl Çalışır?

vodafone yanimda uygulamasi nasil calisir

Vodafone yanımda mobil uygulaması; Vodafone telekomünikasyon şirketi tarafından abonelerine özel olarak geliştirilen bir platformdur. Vodafone yanımda mobil uygulaması; Vodafone abonelerinin mobil işlemlerini, istedikleri yer ve zamanda anında hallederek hayatlarını kolaylaştırmak için geliştirilmiştir. Mobil uygulaması üzerinden Vodafone müşterileri tüm mobil hat işlemlerini yapabilir, fatura ödeyebilir veya TL yükleme işlemi gerçekleştirebilir.

Vodafone yanımda mobil uygulamasını cihazınıza indirmek için yapılması gerekenler şunlardır:

 • App Store veya Play Store uygulama mağazalarından size uygun olanı tercih ederek arama motoru üzerinden Vodafone yanımda mobil uygulamasının kurulumunu başlatabilirsiniz.
 • Uygulama kurulumu tamamlandıktan sonra Vodafone yanımda şifreniz ile uygulamaya giriş yapabilirsiniz.
 • Uygulamaya giriş şifreniz yok ise büyük harf kullanarak S yazıp 7000’e ücretsiz gönderdiğiniz zaman size özel şifrenize ulaşabilirsiniz. Bu şifre ile Vodafone yanımda uygulamasına girişinizi tamamlayıp avantajlardan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Vodafone süpermarket ile 10 GB bedava internet ayrıntılarını da inceleyebilirsiniz.

Vodafone Yanımda Bana Ne Var Kampanyası Nedir?

Bana ne var kampanyası; Vodafone tarafından geliştirilen Vodafone yanımda uygulamasının alt menüsüdür. Vodafone yanımda mobil uygulamasının bedava internet kazandıran bölümüdür. Bana ne var alt menüsü kapsamında Vodafone kullanıcılarına data, dakika, SMS hediyeleri kazanma hakkı verilir. Zaman zaman bu hediyelere ek olarak anlaşmalı markalar ile indirim kampanyaları ve sürpriz avantajlar sunulur.

Bana ne var alt menüsü çark çevirme usulü ile işler. Her pazartesi günü bana ne var çarkı çevrilerek hediye kazanma fırsatı elde edilir. Vodafone yükle kazan kampanya detayları ve hedefleri de bana ne var alt menüsü içinde yer alır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.