Web Tekno Haber

Vodafone Zula’da 5 Kat HP Fırsatını Kaçırma!

22.10.2020
364
Vodafone Zula’da 5 Kat HP Fırsatını Kaçırma!

Vodafone Zula oyununda 5 kat HP avantajı, tüm Vodafone abonelerinin yararlanabileceği çok cazip kampanyalar arasında yerini almıştır. Online oyun tutkunlarının son dönemde en çok oynadıkları rekabetçi oyunlardan biri olan Zula’da avantajlı olmak isteyen oyuncular, Vodafone abonesi olmaları halinde bu fırsatlardan yararlanabilmektedir. Mobil ödeme yöntemlerini kullanan tüm Vodafone aboneler, Zula oyununda 5 kat HP kazanma avantajını elde etmektedir. Vodafone Zula kampanyası, son dönemde oyun severlerin yakından takip ettiği ve mutlaka katılmak istediği promosyonlardan biri olarak öne çıkmaktadır. Bu yazımızda Vodafone abonelerinin Zula online oyununda 5 kat HP kazanabilmeleri için neler yapmaları gerektiğini ve kampanyanın detaylarını bulabilirsiniz.

Vodafone Zula’da 5 Kat HP Kampanyası Nedir?

vodafone zula 5 kat hp kampanyasi

Vodafone Zula oyununda 5 Kat HP kampanyası, bütün Vodafone abonelerinin katılımına yönelik hazırlanmış bir promosyondur. Vodafone’un bu kampanya kapsamında belirtmiş olduğu tarihler arasında Zula oyununda altın alışı yapan ve bu ödemeyi mobil ödeme seçeneği ile gerçekleştiren Vodafone abonelerine kaçırılmayacak fırsatlar sunulmaktadır. Vodafone hattına sahip olan Zula oyuncuları, oyun içi altın satın alırken, ödeme yöntemi olarak Vodafone mobil ödeme seçeneğini tercih etmeleri haline 5 kat daha fazla HP kazanma şansına sahip olmaktadır. Vodafone’un başlattığı Zula’da 5 kat HP kampanyasına hem faturalı Vodafone aboneleri hem de faturasız Vodafone aboneleri kolaylıkla katılım gösterebilme hakkına sahiptir.

Vodafone’dan Zula Oyuncularına 5 Kat HP Kazanma Fırsatı

Vodafone abonesi olan Zula oyuncuları 5 kat HP kazanma avantajından diledikleri gibi yararlanabilmektedir. Zula oyununda daha fazla öne çıkmak ve rakiplerini geride bırakmak isteyen Vodafone aboneleri, mobil ödeme yöntemini tercih ettiklerinde kaçırılmayacak fırsatlardan da yararlanabilmektedir. Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle adından sık sık söz ettiren Vodafone şirketi, son dönemde özellikle genç yaştaki internet kullanıcıları arasında oldukça popülerlik kazanan Zula online oyununa özel kampanyalarıyla dikkat çekmektedir. Rekabetçi oyunlar arasında yer alan Zula’da rakiplerine fark atmak isteyen oyun severler, Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak oyun içi altın satın aldıklarında, 5 kat fazla HP elde ederek kazançlı çıkmaya devam etmektedir.

Vodafone Faturalıya Gelenlere GB Garantili Hediye! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Vodafone Zula’da 5 Kat HP Kampanyasına Katılma Yöntemi

Vodafone Zula oyununda 5 kat HP kampanyası katılım seçenekleri oldukça basittir. Hem faturalı hatta sahip Vodafone aboneleri, hem de faturasız Vodafone hat kullanan aboneler, Zula’da 5 kat HP kazanma imkanına sahip olabilmektedir. Öncelikle Vodafone Zula’da 5 kat HP kazanma kampanyasına katılım gösterebilmek için oyun severlerin, oyun içi altın alımlarında Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanmaları zorunludur. Bu yöntem dışındaki ödeme türlerinde Zula oyunu, oyunculara 5 kat HP fırsatı vermemektedir.

Oyun içi altın alım işlemlerini Vodafone mobil ödeme ile yapan Vodafone faturalı ya da faturasız hat kullanıcıları, kampanyadan yararlanarak hediye kazanma hakkına sahip olabilmektedir. Vodafone mobil ödeme yöntemini Zula oyununda sorunsuz bir şekilde kullanabilmek için izlenmesi gereken yöntemler şunlardır:

 • Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden mobil ödeme servislerini açık duruma getirmek,
 • Vodafone müşteri hizmetleri üzerinden müşteri temsilcisine bağlanarak mobil ödeme servisinin açılmasını talep etmek,
 • Vodafone kayıtlı telefon numarasının mesajlar bölümüne girerek, “MOBILODEME AC” yazıp bu kısa mesajı 7878’e SMS olarak gönderip servisi aktif hale getirmek

Görüldüğü üzere farklı yöntemleri kullanarak Vodafone mobil ödeme sistemlerini açık hale getirebilirsiniz. Bundan sonra Zula oyununa giriş yaptıktan sonra oyun içi mağazadan altın alımı yaparken ödeme seçeneği kısmındaki ödeme türleri arasından Vodafone mobil ödeme seçeneğini işaretleyerek işlem tamamlandığı anda aboneler 5 kat HP hediyelerini kazanabilmektedir.

Vodafone Zula’da 5 Kat HP Kampanyası Detayları

Vodafone Zula oyununda 5 kat HP kazanma kampanyası detayları, hem Zula oyununun ana sayfasında hem de Vodafone servislerinde açık bir şekilde abonelerin bilgisine sunulmuştur. Zula oyunu tutkunlarının büyük ilgisini çeken bu avantajlı kampanyaya katılanların mutlaka bilmesi gereken detaylar şu şekilde açıklanmıştır:

 • Vodafone Zula’da 5 Kat HP kampanyası, faturalı veya faturasız fark etmeksizin bütün Vodafone abonelerinin kullanımı için hazırlanmış bir promosyondur.
 • Vodafone Zula’da 5 kat HP kampanyasına, internet üzerinden katılım sağlayabilmek için oyun içi alım seçeneklerinde ödeme türünün Vodafone mobil ödeme seçeneği olarak işaretlenip ayarlanması gerekmektedir.
 • Vodafone Zula’da 5 kat HP kampanyası kapsamında Vodafone mobil ödeme yöntemini kullanarak oyun içi mağazasından altın satın alan oyuncu ve müşteriler, anında 5 kat HP kazanma fırsatına sahip olabilmektedir.
 • Vodafone Zula’da 5 kat HP kampanyasına katılım sınırlaması bulunmadığı için, bir faturalı veya faturasız Vodafone abonesi bu kampanyadan dilediği kadar yararlanabilir ve her seferinde 5 kat daha fazla HP kazanabilmektedir.

Görüldüğü üzere Vodafone şirketinin müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleri arasında yer alan Zula’da 5 kat HP kampanyası, yerli oyun severler arasında büyük karşılık bulmuştur. Rekabetçi oyunları seven Vodafone aboneleri bu kampanyadan yararlanarak rakiplerinin önüne geçebilme avantajına sahip olabilmektedir.

Vodafone Zula’da 5 Kat HP Kampanyası Özellikleri

vodafone zula kampanyasi ozellikleri

Vodafone abonelerine Zula’da 5 kat HP kazanma kampanyası, özellikle genç yaştaki oyun severler tarafından yoğun ilgi görmeye devam etmektedir. Katılım sınırlaması olmadığı için Zula oyununda daha güçlü bir karaktere sahip olmak isteyen oyuncular, Vodafone mobil ödeme yöntemini tercih ederek istedikleri kadar 5 kat HP kampanyası fırsatlarından yararlanabilme avantajına sahiptir. Vodafone Zula’da 5 kat HP kampanyasının öne çıkan özellikleri arasında şunlar yer almaktadır:

 • Vodafone Zula’da 5 kat HP kampanyasından yararlanmak isteyen Vodafone abonelerinin mutlaka Vodafone mobil ödeme servisinin aktif olması şarttır. Yazımızda Vodafone mobil ödeme servislerini nasıl aktif edebileceğinize dair 3 farklı yöntemi açıkça bulabilirsiniz.
 • Vodafone Zula’da 5 kat HP kampanyası kapsamında Vodafone mobil ödeme sistemi kullanılarak alışveriş yaparken 2020 SMS numarası hariç yapılan SMS gönderimleri, abonelerden 41 kuruş olarak ücretlendirilerek tahsil edilmektedir. Bu yüzden bakiye durumu da önem taşımaktadır.
 • Vodafone Zula’da 5 kat HP kampanyasına katılmak için faturasız hatta sahip Vodafone abonelerinin bakiyesinde yeterli TL bulunması gerekmektedir.
 • Vodafone Zula’da 5 kat HP kampanyası kapsamında Vodafone aboneleri sadece sisteme kayıt ettirdikleri kendi cep telefonlarına yansıyacak şekilde mobil ödeme yöntemiyle alıveriş yapabilmektedir.

Vodafone Online’a Özel Kolay Paketlerde Harika Fırsatlar! Detayları yazımızdadır.

Vodafone’dan Zula Oyununda 5 Kat HP Kazanma İmkanı

Vodafone abonelerine Zula oyununda 5 kat HP kazanma fırsatı, sadece Vodafone mobil ödeme yöntemini tercih ederek, oyun içi mağazadan altın alımı yapan oyuncuların yararlanabildiği bir kampanyadır. Vodafone Zula’da 5 kat HP kampanyasına katılabilmek için Vodafone abonelerinin mobil ödeme servislerinin açık olması ve kendi numaralarını kullanmaları şarttır. Bunu dışında faturalı Vodafone abonelerinin Vodafone Zula’da 5 kat HP kampanyasına katılım göstermeleri halinde ödeme ücretleri faturalarına yansıtılmaktadır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmetleriyle bilinen Vodafone şirketinin bu avantajlı kampanyasından yararlanmak oldukça basittir. Vodafone şirketi, bu kampanya ile ilgili olarak her türlü değişikliği yapma, kampanyayı durdurma veya iptal etme hakkına sahiptir. Vodafone Zula kampanyası, oyun severlerin yararlanabildiği cazip promosyonlardan sadece biridir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.