Web Tekno Haber

Vodafone’a Yeni Gelenlere Özel Kolay Paketlerde Bol GB!

Vodafone’a Yeni Gelenlere Özel Kolay Paketlerde Bol GB!

Vodafone’a yeni gelecek olanlar için kolay paketlerde bol GB fırsatı bulunuyor. Kolay Paketler, Vodafone’a yeni abone olacak müşteriler için geçerlidir. Müşteriler, Vodafone’a numara taşıma veya yeni hat alma yolu ile geldiklerinde Kolay Paketler’e başvuruyor ve uygun fiyatlar ile bol GB’ın sahibi oluyor. Vodafone Kolay Paketler’e dahil olabilmek için Online Başvuru veya Vodafone bayileri ile operatör değişikliği yapılabilir.

Vodafone Mobil Ödeme’yi Açın Hediye 1 GB Kazanın! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Vodafone Süper Kolay Paket 8

vodafone super kolay 8

Süper Kolay Paket 8, yeni Vodafone abonesine özel hazırlanmış bir pakettir. Kolay Paketler’de en çok satan pakettir. Paketin detayları ise aşağıda gibidir:

 • Paket içeriği; her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı, 8 GB cepten internet ve aylık telsiz kullanım için 3 TL şeklindedir.
 • Paketin fiyatı 35 TL’dir.
 • İçeriğindeki 750 dakika, 250 SMS ve 8 GB cepten internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir.
 • Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 28 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez.
 • Paket ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da paket kapsamında yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakkı sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa ses, data kullanımları paketin standart ücreti ile ücretlendirilir ve TL kullanımları ana bakiyesinden düşer.
 • Tüm bireysel ön ödemeli aboneler, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabilirler.
 • Bu paket, paket aboneliği süresince 10 kere alınabilecektir. Paketlerin ödemesi bayiye yapılır.
 • Abonenin sahip olabileceği toplam maksimum paket sayısı 20 adettir. 20 adetin içerisine tüm ek paketler dahildir.
 • Abonelere paket kullanım bitiş tarihi hakkında bilgi verilir.
 • Abone paket değişikliği yaptığı durumda paketi kapsamında hattına yüklenen dakika hakkı 28 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
 • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
 • Paket kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
 • Paket kapsamında kazanılan içerikler ücretsiz olarak sorgulanabilir.
 • Bu pakete geçiş yapan aboneler otomatik olarak 3G ve 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlarlar.(3G ve 4.5G’den faydalanmak için abonenin bu servislere onay vermiş olması, telefonunun ve sim kartının bu servisleri desteklemesi ve kapsama alanı içinde olmaları gerekir.)
 • Belirtilen ücretlere KDV ve ÖİV dahildir. Belirtilen fiyat tavsiye edilen fiyattır.
 • Vodafone BTK’ya yasal kurallar çerçevesinde bildirerek tarifede değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Vodafone Süper Kolay Paket 25

Vodafone’un Süper Kolay Paket 25’ine gelen müşterilere paket ilk ay Vodafone tarafından ücretsiz verilecektir. Vodafone faturasıza ilk defa gelen müşteriler bu paketi seçtiği takdirde ilk ay herhangi bir ücret ödemeyecektir. Paketin içeriği ise şu şekildedir:

 • Paket içeriği; her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 250 SMS, 25 GB cepten internet ve tarife, aşım, ek paket ve Telsiz Kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL şeklindedir.
 • Süper Kolay Paket 25’ten faydalanmaya hak kazanan aboneler, Vodafone faturasıza geldikleri gün itibarıyla yeni abone ve numara taşımaya açık olan Kolay Paket portföyünden 90 gün boyunca faydalanabileceklerdir.
 • Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 28 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez.
 • Paket ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da paket kapsamında yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakkı sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa ses ve internet kullanımları paketin standart ücreti üzerinden ücretlendirilir ve TL kullanımları ana bakiyeden düşer.
 • Tüm bireysel ön ödemeli müşteriler, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabilme hakkını bulundururlar.

Vodafone Süper Kolay Paket 5

Süper Kolay Paket 5, Vodafone’un yeni faturasız hat abonelerine özel hazırlanmış bir pakettir. Paketin içerisinde her yöne 250 SMS kullanımı, her yöne 750 dakika konuşma ve 5 GB cepten internet bulundurur. Vodafone Kolay Paketler dahilindeki bu paket içerisindeki kullanımlar yurt içinde geçerlidir. Geri kalan paket detayları ise Süper Kolay Paket 8 detaylarında verilmiştir.

Vodafone Süper Kolay Paket 1500

Süper Kolay Paket 1500 ile konuşma Vodafone’a yeni gelecek müşteriler için oldukça kolay. Süper Kolay paket 1500, genel anlamıyla konuşma paketi denebilir. Paket içerisinde 1500 dakika her yöne konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı ve 500 MB internet bulunuyor. Diğer paketler gibi faturasız hatlar için uygun olan bu paketin aylık fiyatı ise 27 TL şeklinde.

Vodafone Süper Kolay Paket 12 ve 15

Süper Kolay Paket 12 ve Süper Kolay Paket 15, Vodafone faturasıza yeni gelecek müşteriler için hazırlanmış iki paket çeşididir. Süper Kolay Paket 12 paketinin içeriğinde; her yöne 750 dakika konuşma, 250 her yöne SMS kullanımı ve 12 GB cepten internet bulunuyor. Paket içerisindeki faydalar sadece yurt içi kullanımlarda geçerli ve paketin aylık fiyatı 40 TL şeklinde.

Süper Kolay Paket 15’in içeriği ise 750 her yöne dakika, 250 SMS kullanımı ve 15 GB cepten internet şeklindedir. Paket içeriğindeki ses, mesajlaşma ve internet kullanımları sadece yurt içi kullanımlarda geçerlidir ve paketin aylık ücreti 49 TL’dir.

Vodafone Genç Kolay Paket 4

Genç Kolay Paket 4, Vodafone Freezone’lu olan faturasız aboneler için geçerli bir pakettir. Vodafone Freezone, sadece 25 yaş ve altı kullanıcıların üyesi olunabileceği bir gençlik kulübüdür. Genç Kolay Paket 4’ün içeriği ise şu şekildedir:

 • Her yöne 250 SMS kullanımı, her yöne 750 dakika konuşma; 2 GB YouTube, Twitter, Facebook, Instagram ve Spotify’da geçerli internet ve 2 GB cepten normal internet yani toplamda 4 GB cepten internet bulunur.
 • Paket içeriği 28 gündür.
 • Paketin aylık ücreti 27 TL’dir.
 • Ayrıca paketin içinde sınırsız Whatsapp kullanımı da mevcuttur. Abonelerin Whatsapp kullanımları internetlerinden yemez ve sınırsız Whatsapp’a görüntülü ve sesli aramalar dahildir.
 • Paket ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da paket kapsamında yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakkı sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa ses, data kullanımları paketin standart ücreti üzerinden ücretlendirilir ve TL kullanımları ana bakiyesinden düşer.
 • Akıllı devretme özelliği yoktur. Yani ay sonunda pakette kalan kullanımlar bir sonraki aya devretmez.

Vodafone Genç Kolay Paket 6

Freezone’un Genç Kolay Paket 6’sı Vodafone Freezone’a faturasız olarak gelen yeni müşteriler için hazırlanmış bir pakettir. Paketten 7-26 yaş arası kişiler yararlanabilir. Paket içeriği ise her yöne 750 dakika konuşma, her yöne 250 SMS kullanımı; 3 GB’ı Facebook, Twitter, Instagram, YouTube ve Spotify’da geçerli cepten internet ve 3 GB normal cepten internet toplamda 6 GB internet şeklindedir. 28 günlük fiyatı ise 30 TL’dir.

Vodafone Pazartesi TL Yükle Hediye İnternet Kazan hakkında detaylar yazımızdadır.

Vodafone Genç Kolay Paket 10

vodafone genc kolay 10

Genç Kolay Paket 10, aynı şekilde Vodafone Freezone’a ilk defa gelecek faturasız müşteriler için geçerli bir pakettir. 28 günlük fiyatı 35 TL’dir. Paket içeriğinde her yöne 250 SMS, her yöne 750 dakika, 5 GB’ı yukarıda verilen uygulamalarda geçerli internet ve 5 GB normal cepten internet bulunur. Aynı zamanda pakette sınırsız Whatsapp kullanımı da mevcuttur.

Vodafone Genç Süper Kolay Paket 30

Vodafone Freezone Genç Süper Kolay Paket 30, faturasız müşteriler için geçerlidir. Vodafone Freezone’a ilk defa gelecek olan müşteriler yararlanabilmektedir. Vodafone’a yeni gelen müşterilerin yararlanabileceği Vodafone Kolay Paketler kapsamındaki son pakettir. Bu pakete gelen aboneler için paket ilk ay ücretsiz sonraki aylarda 40 TL olacaktır. İçeriğinde ise 750 dakika her yöne konuşma, 250 SMS kullanımı, 5 GB’ı seçili uygulamalarda geçerli, toplamda 30 GB cepten internet bulunur. Whatsapp kullanımları ise sınırsızdır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.