Web Tekno Haber

Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet!

Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet!

Vodafone abonelerine 1 kere olmak üzere 8 GB hediye internet veriyor. Vodafone internet kampanyaları durmaksızın devam ederken bu son yapmış olduğu kampanya ile abonelerinin gözlerini doldurdu. Kampanya kapsamında Vodafone aboneleri bir defaya mahsus olmak üzere 8 GB cepten interneti bedava alabilecektir. Böylece Vodafone aboneleri, hiçbir ücret ödemeden internet sahibi olacaktır.

Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet Kampanyası Nedir?

vodafone 8 gb bedava internet kampanyasi

Vodafone’dan abonelerine 1 kereye özel 8 GB hediye internet kampanyası, tüm Vodafone aboneleri için hazırlanmış bir kampanyadır. Kampanyadan yararlanan abonelerin hatlarına yüklenecek olan 8 GB cepten internet sadece tek seferlik geçerli olacaktır. Vodafone aboneleri, 8 GB cepten internet hediyesini almak için öncelikle SMS ile başvuruda bulunmak zorundadır. Başvuru sonrasında aboneler herhangi bir ek ücret ödemeden  hatlarına yüklenecek olan 8 GB cepten internetin sahibi olacaklardır.

Vodafone Tarifeni Seç İlk 3 Ay Yüzde 15 İndirimi Kap! Bilgilerine yazımızdan bakabilirsiniz.

Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan Nasıl Yararlanılır?

Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan yararlanmak için Vodafone abonelerinin öncelikle cep telefonlarının mesaj bölümünden kısa mesaj atarak kampanyaya katılımda bulunmaları zorunludur. Vodafone aboneleri, SUPER yazıp 3636’ ya ücretsiz kısa mesaj göndererek hediye 8 GB cepten internete kolaylıkla sahip olabilirler. Kısa mesaj ile başvurunun ardından abonelerin hatlarına  bedava 8 GB cepten internet hediyesi otomatik olarak yüklenecektir. Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet Kampanyası sadece bir defa kullanılabilir. Yani her GSM numarası bu kampanyadan yalnızca bir kez yararlanabilecektir.

Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet Kampanyası Detayları Nelerdir?

Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet Kampanyası’nın esasları aşağıdaki gibi verilmiştir:

 • Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet Kampanyası, tüm Vodafone abonelerine yönelik hazırlanmış bir kampanyadır.
 • Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet Kampanyası kapsamında, Vodafone abonelerine sadece tek seferlik olmak üzere 8 GB cepten internet hediye edilmektedir.
 • Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet Kampanyası’na katılmak için kısa mesaj ile başvuruda bulunmak gerekir.
 • Kısa mesaj ile başvuruda bulunan Vodafone abonelerinin hatlarına bedava 8 GB cepten internet otomatik olarak yüklenecektir.
 • Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan kazanılan 8 GB cepten internet sadece yurt içi kullanımlarda geçerli olmaktadır.
 • Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet Kampanyası’ndan kazanılan 8 GB cepten internetin üçüncü kişiler ile paylaşılması mümkün değildir.
 • Vodafone, Vodafone’dan Herkese 1 Defaya Mahsus 8 GB Hediye İnternet Kampanyası ile ilgili her türlü değişikliği yapma, söz konusu Vodafone internet kampanyasını durdurma ya da kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

Vodafone Süper Kolay Paket 25 Detayları

Vodafone Süper Kolay Paket 25’in kullanım esasları aşağıdaki gibidir:

 • Yeni aktivasyon yoluyla 31.01.2020 tarihi itibarıyla Vodafone faturasıza gelen aboneler faydalanacaktır.
 • Süper Kolay Paket 25’ten faydalanmaya hak kazanan aboneler Vodafone faturasıza geldikleri gün itibarıyla yeni abone ve numara taşımaya açık olan kolay paket portföyünden 90 gün boyunca faydalanabileceklerdir.
 • Süper Kolay Paket 25 kapsamında yurt içi her yöne 750 dakika, yurt içi her yöne 250 SMS, yurtiçi her yöne 25 GB ve telsiz kullanım ödemesi için kullanılabilecek 3 TL sahibi olurlar.
 • Paket kapsamında yüklenen içeriğin geçerlilik süresi 28 gündür. Kullanılmayan bakiyeler 28 günün sonunda silinir; paket tekrar etmez.
 • Paket ücreti tahsil edilemediği durumlarda ya da paket kapsamında yüklenen dakika, internet, SMS ve TL hakkı sona erdiğinde abonenin üzerinde aktif bir paket bulunmuyorsa ses, internet kullanımları paketin standart ücreti ile ücretlendirilir ve TL kullanımları ana bakiyesinden düşer.
 • Tüm bireysel ön ödemeli aboneler, kayıt olmaları durumunda bu paketten faydalanabilirler.
 • Kayıt sırasında paket ücretinin ödemesi yalnızca Vodafone’un dijital kanallarından kredi kartı ile yapılır. Abonenin TL bakiyesinden herhangi bir düşüş olmaz.
 • Paket içeriği yüklendikten 28 gün sonra abonenin paketi otomatik olarak iptal olur. Paket tekrar etmez.
 • Bu paket, paket aboneliği süresince 10 kere alınabilecektir. Paketlerin ödemesi bayiye yapılır.
 • Abonenin sahip olabileceği toplam maksimum paket sayısı 20 adettir. 20 adetin içerisine tüm ek paketler dahildir.
 • Abonelere paket kullanım bitiş tarihi hakkında bilgi verilir.
 • Abone paket değişikliği yaptığı durumda paketi kapsamında hattına yüklenen dakika hakkı 28 günlük dönem sonuna kadar geçerlidir, dönem sonunda silinir.
 • Aboneler numara taşıma, faturalı hatta geçiş, dondurma, iptal, kapama işlemlerini yaparlarsa ilgili haklarını kaybedeceklerdir.
 • Paket kapsamında yüklenen kullanım hakları transfer edilemez.
 • Vodafone kampanyalarını durdurmak veya kampanyalarda herhangi bir değişiklik yapma hakkını Vodafone bulundurur.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması

vodafone dmags dergi uygulamasi

Vodafone’un dMags dergilik uygulaması spordan, sağlığa, seyahatten, iş dünyasına kadar popüler olan yüzlerce dergiyi abonelerin ceplerine getiren dijital dergi okuma platformudur. Vodafone dMags Dergi Paket’i uygulamada geçerli sınırsız internet ve 10 dergi indirme hakkı sunmaktadır. Vodafone dMags Dergi Plus Paket’i uygulamada geçerli sınırsız internet ve sınırsız dergi indirme hakkı sunmaktadır. Kampanya kapsamında aboneler dMags dergi uygulamasından internetsiz bir şekilde çevrimdışı da kullanabilir. Uygulamadan yararlanmak için aboneler dMags dergi uygulamasını Google Play Store veya App Store mağazaları üzerinden indirebilirler. Ardından giriş yaparak kampanyadan yararlanabileceklerdir.

Vodafone Redbox: Taşınabilir Sınırsız İnternet! Hakkında merak edilenler yazımızdadır.

Vodafone dMags Dergi Uygulamasının Detayları

Vodafone’un dMags dergilik uygulamasının kullanım esasları aşağıdaki gibidir:

 • Vodafone dMags Dergi Paketi kapsamında paketin geçerli olduğu süre boyunca müşterilere Vodafone dMags Dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet ile birlikte 10 dergi indirme hakkı hediye olarak tanımlanacaktır. Vodafone dMags Dergi Plus Paketi kapsamında paketin geçerli olduğu süre boyunca müşterilere Vodafone dMags Dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet ile birlikte sınırsız dergi indirme hakkı hediye olarak tanımlanacaktır.
 • Paket dahilinde verilen faydalar, faturalı bireysel hatlar için fatura kesim tarihine kadar geçerlidir. Paket ücreti fatura kesim tarihine kalan gün sayısına göre oranlanarak yansıtılır. Fatura kesim tarihinden sonra iptal edilmediği takdirde bir sonraki fatura kesim tarihine kadar vergiler dâhil Vodafone dMags Dergi Paketi için 5 TL, Vodafone dMags Dergi Plus Paketi için 9 TL karşılığında paket yenilenecektir.
 • Paket tüm bireysel faturalı / faturasız tarife ve paketlerle birlikte alınabilir.
 • Paket dâhilinde verilen haklar faturasız bireysel hatlar için 30 gün boyunca geçerlidir, 30 gün sonunda paket yenilenme tarihi geldiğinde ve müşterinin hattında yeterli bakiye olduğu takdirde vergiler dâhil Vodafone dMags Dergi Paketi için 5 TL, Vodafone dMags Dergi Plus Paketi için 9 TL karşılığında paket yenilenecektir. Paketin ücreti satın alındığı anda tahsil edilir.
 • Faturalı bireysel hatlar için, paket iptalinde, kalan kullanım hakkı iptal edildiği anda silinir. İptal halinde paket ücreti fatura kesim tarihine kalan gün sayısına göre oranlanarak yansıtılır. Sonraki fatura döneminde paket yenilenmez.
 • Faturasız bireysel hatlar için, paket iptalinde paketin satın alındığı/yenilendiği tarihten itibaren 30 gün boyunca paket kapsamında sunulan kullanım hakkı geçerli olacak ancak abonenin tarifesinin kullanım dönemi bittiğinde paket yenilenmeyecektir.
 • Paket iptalinden sonra faturalı hatlar için aynı fatura dönemi içinde paket tekrar alınabilir, faturasız hatlar için paketin yenilendiği/satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde tekrar paket satın alınamaz, sonrasında alınabilir.
 • Paketler dâhilindeki kullanım haklarının 3. şahıslara transferi mümkün değildir.
 • Vodafone tarife / paket koşullarını ve ücretlendirmesini değiştirme hakkını saklı tutar.

Vodafone internet kampanyalarını yakından takip etmek için aboneler Vodafone Yanımda uygulamasını indirebilir veya Vodafone resmi web sitesinin duyurular kısmından takip edilebilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
 1. Yeter Yagdı dedi ki:

  Cok guzel

 2. Belkizar dedi ki:

  Oh be

 3. SerhatDurmuş dedi ki:

  Kardes ben vodafone 8gb kazan var ona mesaj attım hata veriyor böyle birey olmaz ya

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.