Web Tekno Haber

Vodafone’dan Müşterilerine 1 Ay Sınırsız Wi-Fi ile Arama Hediyesi

09.05.2020
554
Vodafone’dan Müşterilerine 1 Ay Sınırsız Wi-Fi ile Arama Hediyesi

Vodafone müşterisine özel 1 ay sınırsız Wifi hediyesini internet kullanarak arama yapılabilen uygulamalarda geçerli kılmaktadır. Kişilerin pandemik hastalıklar sebebiyle birbirlerini göremedikleri bu dönem için kullanabilmesi adına Vodafone müşterilerine bu hizmeti sunmaktadır. Kişiler böylelikle dakikalarını harcamadan çevresindeki diğer kişiler ile iletişim kurabilmektedir. İnternet aracılığı ile sesli görüşme yapılabilen tüm uygulamalarda bu kampanya geçerlidir. WhatsApp, Facebook, Instagram gibi daha pek çok uygulama internet aracılığı ile kişilerin görüntülü ve sesli arama yapabilmesini sağlamaktadır. Vodafone’nun sunduğu bu kampanya ile Vodafone aboneleri sevdikleriyle internet harcaması yapmadan ücretsiz bir şekilde iletişim kurabilmektedir. Ayrıca Vodafone müşterisine özel sadece 1 ay geçerli Wi Fi arama hediye sunmamaktadır. Vodafone müşterilerine özel hediyeler ile müşterisine dakika, internet ve sosyal medya kullanımlarında geçerli paketler sunan Vodafone operatörünün müşterisine sağladığı bazı kampanyalar şu şekildedir:

  • 2 GB Hediye İnternet Kampanyası,
  • Vodafone Supernet 4.5G Kampanyası,
  • Vodafone Hoş geldin Hediyesi,
  • Vodafone Yükle Kazan Kampanyası,
  • Vodafone Avantaj Cepte Kampanyası,
  • Vodafone Tablet Hediyeli Evde İnternet Kampanyası,
  • Vodafone Mobil Ödeme Kampanyasıdır.

Vodafone 2 GB Hediye İnternet Kampanyası

vodafone internet kampanyasi

vodafone internet firsatlari

Vodafone 2 GB Hediye İnternet Kampanyası, Vodafone FreeZone müşterileri için hazırlanan bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin öncelikle FreeZone abonesi olması gerekmektedir. Vodafone’un Vodafone müşterilerine özel hediyeler seçeneklerinden bir tanesi olan 2 GB hediye internet kampanyasından faydalanmak isteyen müşterilerin hattına tek seferde 30 TL ve üzeri yükleme yapması gerekmektedir. Ya da Vodafone FreeZone müşterileri 29 TL ve üzeri paket alarak da 2 gün geçerli olan bu kampanyadan faydalanabilmektedir. Bu kampanya yalnızca 26 yaş altı aboneler için geçerlidir. Bu kampanyanın kullanımlarını belirlenen süre içerisinde harcamayan kişilerin kalan kullanımları bir sonraki dönemlere transfer edilmemektedir. Kalan kullanımlar tamamen silinmektedir ve geri getirilememektedir. Ayrıca bu kampanya tek seferliktir ve tekrar edilmemektedir.

Vodafone Ramazan Ayı 1GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 hakkında detaylar yazımızdadır.

Vodafone Supernet 4.5G Kampanyaları

Vodafone Supernet 4.5G kampanyaları birbirlerinden farklılık göstermektedir. Vodafone 3G hattını Vodafone şubelerine götürerek 4.5G hatlar ile değiştiren Vodafone aboneleri bir aylık 5 GB internet hakkı kazanmaktadır. Bu kampanyadan kazanılan internetin kullanımları tamamlanmasa bile kişinin bir sonraki ay kullanması için transfer edilmemektedir. Bu sebeple kalan kullanımlar kalıcı olarak silinir ve geri getirilmemektedir. Vodefone hattını 4.5G’ye taşıyan hat sahiplerinin 4.5G yazarak 4545’e SMS göndermesi gerekmektedir. Böylelikle Vodafone aboneleri tek seferlik olmak üzere 1 ay boyunca 5 GB internet kullanımına sahip olabilmektedir. Ayrıca Vodefone’un müşterilerine sunduğu farklı 4.5G kampanyaları da bulunmaktadır.

Vodafone Hoş Geldin Hediyesi

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi, son 1 ay içerisinde Vodafone şubelerinden numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalı hatta geçerek Red ile Redli Genç tarifelerine geçiş yapan kişilere aylık 20 GB internet hediye etmektedir. Ayrıca Uyumlu ve Uyumlu Genç tarifelerine geçiş yapan Vodafone abonelerine ise 10 GB internet hediye edilmektedir. Hat sahipleri Vodafone mobil uygulamasını kullanarak ek paketler seçeneğinde yer alan hediyelerden fayda sağlayabilmektedir. Bu hediyeler yalnızca tek bir ay için müşterilere sunulmaktadır. Bu sebeple bir sonraki ay bu hediyeler tekrar etmemektedir. Ayrıca kişinin hediye gelen internet paketi kullanım hakkını tamamlamaması durumunda kişinin kalan interneti bir sonraki aya tahsil edilmeden kalıcı olarak silinmektedir. Bu hediye internet paketine sahip kişiler internetini başka kişilere transfer edememektedir. Detaylı bilgi almak isteyen kişilerin Vodafone 7/24 Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçmeleri gerekmektedir.

Vodafone Yükle Kazan Kampanyası

Vodafone Yükle Kazan kampanyası kişilerin Vodafone Yanımda uygulamasıyla gerçekleştirdiği TL yükleme hedefine ulaştıkları vakit verilen hediyelerden oluşmaktadır. Kişilerin hedef TL yüklemeleri Yanımda uygulamasının içerisinde yer alan Bana Ne Var seçeneğinde görüntülenebilmektedir. Bu Vodafone Müşterilerine özel hediye 13 Haziran 2019 ile 13 Haziran 2020 tarihleri arasında geçerlidir. Ayrıca kişiler kazandıkları hediyeleri diğer hat sahipleri ile paylaşamamaktadır. Tüm bunların yanı sıra kişilerin kazandıkları paketleri son kullanım zamanından önce bitiremezlerse bir sonraki aya kalan kullanımlar transfer edilmemektedir. Kişilerin Vodafone Yükle Kazan kampanyası ile ilgili kişisel sorularının cevaplarını ve detayları öğrenebilmesi adına en doğru yol Vodafone 7/24 Müşteri Hizmetlerini aramak olacaktır.

Vodafone Avantaj Cepte Kampanyası

Vodafone Avantaj Cepte Kampanyası, Vodafone’dan herhangi bir hatta sahip olan kişilerin farklı sektörlerdeki farklı markalardan indirimli alışveriş yapabilmektedir. Bu kampanya, sürekli olarak değişim gösterirken dönem dönem farklı markalarda kullanılmak üzere Vodefonelulara indirim kodları ve hediye çekleri sunmaktadır. Genellikle bu kampanyalar hat sahiplerinin birer kere kullanabileceği şekilde düzenlenmektedir ve kısıtlı süreler boyunca kullanılabilmektedir. Bu sebeple Vodafone hat sahibi kişilerin Vodafone Yanımda uygulamasını güncel bir şekilde kullanması ve indirimleri sık sık takip etmesi gerekmektedir. Aksi takdirde Vodafone hat sahipleri kendilerine özel olarak sunulan indirim ve hediye çeklerinden haberdar olamamaktadır. Bu hediye çekleri ve Vodafone’a özel indirimler yeme, içe, eğlence ya da alışveriş sektörlerinde yapılmaktadır ve sıklıkla değişim göstermektedir. Kişilerin bu kampanya ile ilgili diğer kişisel sorularının cevaplarını ve detaylarını öğrenebilmesi adına Vodafone 7/24 Müşteri Hizmetlerinden destek alması en doğru yoldur.

Öğrenci ve Akademisyenlere Ücretsiz İnternet Desteği! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

Vodafone Tablet Hediyeli Evde İnternet Kampanyası

vodafone tablet

vodafone tablet hediyesi

Vodafone tablet hediyeli evde internet kampanyası, Vodafone aboneliği olan kişilerin eve internetini Vodafone üzerinden bağlatması durumunda tablet hediye edilen bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin sahip olacakları tablet, Reeder M7 Go tablettir. Bu tablet Vodafone markasının kendi üretimi olan ve faturalı hatlara tanımlanarak da satın alınabilen bir tablettir. Fakat Vodafone ile evine internet getiren kişiler bu tablete sahip olmaktadır. Kişilerin bu kampanya içerisinde 8Mbps ve 12Mbps şeklinde iki farklı seçeneği bulunmaktadır. Ayrıca kişiler dilerse limitsiz seçeneğinden yararlanarak da hediye tablet kampanyasından faydalanabilmektedir. Kişiler 24 ay sözü vererek Vodafone Evde İnternet ödemelerini daha uygun fiyata ve taksit süresine sahip bir şekilde yapabilmektedir. Birbiri ile farklılık gösteren birçok seçeneği olan bu kampanyanın diğer detayları ile ilgili en net ve kişisel cevapları bulmak isteyen kişilerin Vodafone 7/24 Müşteri Temsilcileri ile iletişim kurmaları en doğru yoldur.

Vodafone Mobil Ödeme Kampanyası

Vodafone Mobil Ödeme Kampanyası Vodafone abonelerinin 24 Mart 2020 ile 31 Mayıs 2020 tarihleri arasında faydalanabilmesi adına Vodafone tarafından düzenlenmiş bir kampanyadır. Vodefone abonelerinin bu hizmetten faydalanabilmesi için App Store ya da Google Play hesapları üzerinden ödeme yöntemlerine Vodafone Mobil Ödeme seçeneğini eklemesi gerekmektedir. Bu işlem tamamlandıktan sonra Vodafone hat sahiplerinin yapması gereken bir diğer işlem ise en az 10 TL’lik bir harcama yapmaları gerekmektedir. Bunun üzerine hat sahipleri bir hafta boyunca 1 GB internet hakkı kazanacaktır. Ödemesini gerçekleştiren faturalı hat sahiplerinin yaptıkları harcamalar faturalarına yansımaktadır. Ön ödemeli hat kullanan Vodafone hat sahipleri ise hatlarında bulunan mevcut bakiye üzerinden ödemelerini gerçekleştirecektir. Vodafone müşterilerine özel hediye seçeneklerinden bir tanesi olan bu kampanyanın sunduğu 1 GB internet yalnızca yurt içi için geçerlidir ve yurt dışı kullanımlarında mevcut standartlara göre ücretlendirme Vodafone hat sahiplerine uygulanacaktır.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.