Web Tekno Haber

Vodafone’dan Ramazan Ayına Özel 15 GB’lık İnternet

Vodafone’dan Ramazan Ayına Özel 15 GB’lık İnternet

Vodafone’un kullanıcılarına sunduğu Ramazan Ayına Özel 15 GB’lık internet paketinin fiyatı 29 TL olarak belirlenmektedir. Kişileri Ramazan boyunca keyifli vakit geçirebilsin diye hazırlanan bu ek paketten faydalanmak isteyen kişilerin bu paketten faydalanabilmek için Vodafone Yanımda uygulamasını ya da Web adresini kullanması gerekmektedir. Böylelikle ek paketten faydalanmak isteyen kişiler aboneliklerini gerçekleştirebilmektedir. Vodafone internet paketlerinden bir tanesi olan Ramazan Ayına Özel 15 GB internet kişilerin yenilememesi halinde tekrar edilmemektedir ve kişilerden ücret otomatik olarak temin edilmez. Bunun yanı sıra bu paketten faydalanan kişilerin kendilerine özel biçimde belirlenen son geçerlilik tarihine kadar kullanımlarının tamamını bitirmez ise kalan kullanımlar bir sonraki aya devredilmemektedir ve kalan kullanımların tamamı kalıcı olarak silinmektedir. Ayrıca kişilerin Ramazan ayı sona ermeden önce bu paketten faydalanması gerekmektedir. Aksi takdirde ramazan sonunda fiyatlar değişiklik gösterebilir ya da 15 GB ek internet paketi hizmeti durdurabilir. Detaylı bilgiler için kişilerin müşteri hizmetlerine ulaşması ya da Vodafone internet sitesini ziyaret etmesi en sağlıklı yol olacaktır.,

Vodafone Ramazan Ayı 1GB Bedava İnternet Hediyesi 2020 bilgilerini yazımızdan inceleyebilirsiniz.

Vodafone Teklif ve Kampanyalar Nelerdir?

vodafone kampanyalar

vodafone firsatlari

Vodafone müşterisine özel daha birçok teklif ve kampanya sunmaktadır. Vodafone faturalı veya faturasız bireysel hat kullanıcıları için sunulan bazı kampanya ve teklifler şu şekilde sıralanabilir:

  • Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi Kampanyası,
  • Üniversitelilere 6GB İnternet Kampanyası,
  • Arkadaşını Davet Et Kampanyası,
  • Mobil Ödeme’ye App Store 101 YüzBir Okey Plus Ramazan Fırsatları,
  • Vodafone dMags Dergi Uygulaması,
  • Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası,
  • Redlilere Hediye 5 GB Kampanyası şeklinde sıralanabilir.

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi Kampanyası

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi Kampanyası, son 30 gün içerisinde Vodafone mağazalarına ulaşım sağlayarak numara taşıma, yeni tesis ya da faturasızdan faturalıya hat taşıma işlemi ile Red ve Redli Genç tarifelerinden bir tanesine gelen Vodafone abonelerine sunulan bir kampanyadır. Bu kampanyanın koşullarının sağlanması halinde hat sahiplerine bir ay boyunca geçerli 10 GB internet hediye edilmektedir. Kişiler koşulların sağlanması halinde Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak ek paketler bölümünden hediyelerine ulaşabilmektedir. Ayrıca bu kampanya Vodafone’un belirlediği paketler için geçerlidir. Hat sahipleri Red tarifelerini kullanmaları halinde bu kampanyadan faydalanabilmektedir. Bu kampanya kişilerin yalnızca bir kez yararlanabileceği şekilde kullanıcılara sunulmuştur. Bu sebeple hat sahipleri bu kampanyadan birer kez yararlanabilir ayrıca tekrar kampanyaya başvuruda da bulunamaz. Paketin kullanılmaya başlanması ve 30 günlük sürenin tamamlanması halinde kişilerin hatlarına tanımlanan hediye internet kalıcı olarak silinir. Bunun yanı sıra müşteriye sunulan internetin son kullanma tarihinin gelmesi halinde artan kullanımlar bir sonraki aya transfer edilemez.

Üniversitelilere 6GB İnternet Kampanyası

Üniversitelilere 6 GB internet kampanyası Vodafone faturalı ya da faturasız tüm kullanıcılarının gerekli şartları sağlaması halinde kullanabileceği şekilde tasarlanmış bir kampanyadır. Ayrıca kampanyadan kazanılan 6 GB internet hat sahiplerinin 1 ay boyunca değil, tam 3 ay boyunca kullanabileceği şekilde hazırlanmıştır. Böylelikle 1 ay içinde 6 GB internetim tümünü harcayamayan kişilerin kalan kullanımları silinmeden değerlendirilebilmektedir. Vodafone’dan kazanılan bu internet paketi kişilerin yalnızca üniversitelerin siteleri ve hizmetleri için yararlanabileceği şekilde hazırlanmıştır. Ayrıca kişilerin bu paketten faydalanabilmesi için Vodafone şubelerini ziyaret etmesi ya da Vodafone internet sitesini ziyaret etmesi gerekmektedir. Kişilerin bu kampanyadan yalnızca bir defa yararlanma hakkı vardır ve tekrar edilememektedir. Paket hizmetinin kapsadığı üniversitelerin tümü Vodafone internet sitesinde listelenmektedir. Listenin dışındaki üniversitelerde okuyan öğrenciler hizmetten faydalanamamaktadır.

Arkadaşını Davet Et Kampanyası

vodafone arkadasini davet et firsati

vodafone arkadasini davet et kampanyasi

Arkadaşını Davet Et Kampanyası Vodafone tarafından yalnızca faturalı hat sahipleri için hazırlanan bir kampanyadır. Bu kampanyadan faydalanmak için yapılması gereken işlemler oldukça basittir. Kişinin Davet Et Kazan kampanyası dâhilinde çevresindeki kişiyi Vodafone davet etmesi gerekmektedir. Kampanyanın aktive olabilmesi için kişinin davet ettiği arkadaşının daveti onaylayarak aktivasyon işlemini tamamlaması ve resmen Vodafone faturalı hatta geçiş yapması gerekmektedir. Faturasız hat sahibi kişilerin bu kampanyadan yararlanması mümkün değildir. Kampanyanın kişilere sunduğu 15 GB Vodafone internet 3 ay boyunca geçerlidir ve davet edene de edilene de bu hediye verilmektedir.

Mobil Ödeme’ye App Store 101 YüzBir Okey Plus Ramazan Fırsatları

Mobil Ödeme’ye App Store 101 YüzBir Okey Plus kampanyası, kişilerin 24 Nisan ve 24 Mayıs tarihlerinde mobil ödeme kullanması halinde kişilere sunulmaktadır. Bu kampanyadan faydalanabilmek için kişilerin 101 YüzBir Okey Plus oyunu içerisinde çip satın alımlarında Vodafone Mobil ödeme hizmetini kullanması gerekmektedir. Bu sayede kişilerin yaptığı harcamalardan gelen biletli ve indirimli sepetler ikiye katlanmaktadır. Kişilerin bu kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle hattını mobil ödemelere açık hale getirmesi gerekmektedir. Daha önce hattını mobil ödemelere açık hale getiren kişiler bu işlemi atlayabilir. Faturalı hat sahipleri faturaları üzerinden, ön ödemeli hatta sahip kişiler ise mevcut bakiyelerinden ücretlendirilmektedir.

Vodafone dMags Dergi Uygulaması

Vodafone dMags Dergi uygulaması Vodafone tarafından hazırlanan bir okuma platformudur. Bu uygulama içerisinde sağlıktan spora, spordan seyahate ve daha pek çok konuda yazı yer almaktadır. Hediye Vodafone dMags Dergi Paketi, kişilere bir ay boyunca Vodafone dMags Dergi uygulamasında geçerli sınırsız internet ve sınırsız dergi indirme hizmeti sunmaktadır. Bu paket ücretsizdir ve kişilere yalnızca bir ay boyunca kullanabileceği şekilde tek bir seferlik sunulmaktadır. Bunun yanı sıra kişilerin bir aylık kullanım süresi sonunda uygulamaya girerek yaptığı internet kullanımları hata tanımlı olan tarife üzerinden değerlendirilecektir. Kişinin herhangi bir tarifesi bulunmuyor ise faturalı hat sahiplerinin harcamaları faturalarına yansıyacak, ön ödemeli hat sahiplerinin harcamaları ise mevcut bakiyeden düşülecektir.

31 Mayıs’a Kadar Geçerli Vodafone Mobil Ödeme Yap GB Kazan! Bilgilerine de bakabilirsiniz.

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası

Eğitim Bilişim Ağı ya da diğer adı ile EBA Kampanyası, öğrencilerin evde eğitim görecekleri süre boyunca kullanabilmeleri adına Milli Eğitim Bakanlığı tarafından kişilere sunulmaktadır. Bu EBA Kampanyası Yalnızca Vodafone müşterilerine değil, tüm hat sahibi kişilere otomatik biçimde tanımlanmaktadır. Fakat kişilerin hattına tanımlanan 6 GB internet yalnızca EBA hizmet uygulamalarında geçerli olacak biçimde tasarlanmıştır. Bu sebeple internet başka hiçbir alanda çalışmamaktadır. Kişilerin EBA için sunulan interneti harcamaması halinde bu internet kalıcı olarak silinecektir ve bir sonraki aya kalan kullanımlar devredilmeyecektir. Ayrıca hiçbir hat sahibi hattına tanımlanan bu interneti başka bir hatta transfer edememektedir. Bunun sebebi tanımlanan EBA internetinin herkese eşit biçimde dağıtılmasıdır.

Redlilere Hediye 5 GB Kampanyası

Redlilere Hediye 5 GB Kampanyası Vodafone’ un Red paketlerini kullanmaya başlayan kullanıcıları için sunduğu kampanyalardan bir tanesidir. Kişilerin bu kampanya sayesinde 12 ay boyunca Vodafone internet kazanması sağlanmaktadır. Kampanyadan faydalanan kişilere 12 ay boyunca her ay 5 GB internet pakete ek tanımlanmaktadır. Fakat kişilerin bu kampanyaya dâhil olmayan herhangi bir başka Vodafone tarifesine geçmesi halinde bu kampanyanın geçerliliği kaybolarak iptal edilmektedir. Kişilerin bu pakete başvurmak için yapması gereken ilk şey kampanyanın geçerli olduğu tarifelerden bir tanesini kullanmaya başlamasıdır. Bunun üzerine hat sahipleri Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak Ek Paket Satın Al bölümünden hediyelerine ulaşabilmektedir. 12 Ayın sonunda bu kampanya sona ermektedir ve aynı kampanyadan hat sahipleri yalnızca bir defa faydalanabilmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.