Web Tekno Haber

Vodafone’dan Üniversitelilere Bedava 6 GB İnternet

Vodafone’dan Üniversitelilere Bedava 6 GB İnternet

Vodafone tarafından hazırlanan Bedava 6 GB İnternet, üniversite öğrencilerinin eğitim aldıkları kurum sitesinde yer alan haber ve diğer tüm paylaşımları kolaylıkla erişebilmek adına tasarlanmıştır. Vodafone tarafından hazırlanan bu kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin faturalı ya da faturasız hat sahibi olması fark etmemektedir. Vodafone tarafından üniversite öğrencilerine verilen 6 GB hediye internet yalnızca kurum sitesinde kullanılabilecek biçimde tasarlanmıştır. Kampanya koşullarını eksiksiz tamamlayan ve 6 GB internet kazanan kişiler, bu internet ile yalnızca YÖK’e bağlı üniversite sitesinde etkileşime sahip olabilecektir. Kişilerin bu kampanyadan kazanacakları 6 GB internet 3 ay boyunca kişilerin hattına otomatik bir şekilde tanımlanacaktır. Böylelikle toplamda 18 GB internet hediyesi elde edilecektir. Fakat üniversite öğrencilerinin bu hizmetten faydalanabilmesi için Vodafone sitesinde yer alan ‘Geçerli Üniversiteler’ listesinde eğitim aldığı okulun isminin yer alması gerekmektedir. Vodafone tarafından sunulan diğer kampanyalardan bazıları ise şu şekilde sıralanabilir:

 • Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi,
 • #KaçmazKırmızı Fırsatları,
 • Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası,
 • Supernet 4.5G Kampanyaları,
 • Faturalı Müşterilerimize Vodafone TV Hediye!
 • Apple Music Kampanyası,
 • FreeZone Kulüp Kampanyası.

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi

vodafone hos geldin firsatlari

vodafone hos geldin hediye

Vodafone’a Hoş Geldin Hediyesi, son bir aylık süre zarfında Vodafone mağazalarına gelerek numara taşıma işlemi, yeni tesis işlemi ya da faturalı hattan faturasız hatta taşınma işlemlerinden bir tanesini yaparak Red ya da Redli Genç tarifelerini kullanmaya başlayan müşterilere sunulmaktadır. Bu kampanyanın gerekli koşullarını sağlayarak hediye edilen 1 ay geçerli 20 GB internet kullanıma hazır hale gelmektedir. Ayrıca Red tarifelerinden bir tanesini kullanmak yerine Uyumlu ya da Uyumlu Genç tarifelerinden bir tanesini kullanmaya başlayan kişilere de 1 ay geçerli 10 GB cepten internet hediye edilmektedir. Vodafone tarafından belirlenen şartları eksiksiz tamamlayan müşteriler, Vodafone Yanımda uygulamasını kullanarak Ek Paketler bölümünden hediyelerini temin edebilmektedir. Kişilere hediye edilen 10 GB veya 20 GB internet yalnızca 1 ay geçerlidir ve kişinin internet hakkının tamamını kullanmaması halinde kalan internet kullanım hakları bir sonraki aya devredilmeyecektir. Bu durumda harcanmayan kalan kullanımlar silinir ve geri getirilemez. Ayrıca kazanılan 10 GB ya da 20 GB internetlerden hiçbiri, başka bir Vodafone abonesiyle dahi paylaşılamamaktadır. Kişilere hediye edilen kullanımların tamamı bireyseldir ve başka hat sahiplerine transfer edilememektedir.

Vodafone Red Hoş Geldin 20 GB Hediye İnternet! Bilgilerini de inceleyebilirsiniz.

#KaçmazKırmızı Fırsatları

Vodafone #KaçmazKırmızı Fırsatları, belirli zamanlarda müşterilere sunulan fırsatlardır. Vodafone internet sitesinde ve Vodafone Yanımda uygulamasında yayınlanan sürpriz fırsatlar, özel teklifler, indirimler ve daha pek çok farklı avantajlar sunulmaktadır. Kaçmaz Kırmızı Fırsatları, Vodafone abonesi olan faturalı ya da faturasız hat sahibi müşteriler için hazırlanmıştır. Vodafone müşterilerinin bu kampanyalardan faydalanabilmesi için fırsatları hem uygulama üzerinden hem Vodafone internet sitesi üzerinden sık sık takip etmeleri gerekmektedir. Kişilere yalnızca indirimler değil bunun yanı sıra hediyeler de verilmektedir. Müşteriler için hazırlanan çeşitli fırsatlar arasında büyük indirimli teknolojik cihazlar, sürpriz hediyeli yarışmalar, özel tarife teklifleri ve daha fazlası. Vodafone müşterisi olmayan kişiler bu kampanyadan faydalanabilmek için diğer şartları okuması gerekmektedir. Vodafone müşterileri için hazırlanan indirim ve kampanyalar sıklıkla değişiklik göstermektedir. Bu sebeple belirli bir ürün ya da tarife de bulunmamaktadır.

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası

Eğitim Bilişim Ağı (EBA) Kampanyası, Vodafone müşterilerine faturalı ya da faturasız olması gözetilmeden sunulmaktadır. Bu kampanya dahilinde tüm Vodafone müşterilerine hediye internet verilmektedir. Okullarda verilen eğitimin online sisteme geçmesiyle birlikte eğitimin EBA sistemi üzerinden yapılması, kişilerin internete ihtiyaç duymasına sebep olmuştur. Bu nedenle hem devlet tarafından hem de Vodafone tarafından tamamen ücretsiz internet paketi kişilere otomatik bir biçimde verilmektedir. Vodafone TV abonesi olan kişiler, herhangi bir internet harcaması yapmadan TRT EBA TV İlkokul, Ortaokul ve Lise eğitim kanallarını mobilden seyredebilmektedir. Hem televizyonda hem de internette yayın yapan EBA eğitiminden hiçbir çocuğun mahrum kalmaması adına çalışmalar devam etmektedir. Fakat kişilere hediye edilen 6 GB internet paketleri yalnızca EBA sisteminde kullanılabilecek biçimde hazırlanmıştır. Verilen 6 GB internet ile hat sahipleri herhangi bir başka internet sayfasına erişememektedir. Ayrıca herkese eşit biçimde sunulan bu internet paketinden gelen 6 GB internet başka bir hatta transfer edilememektedir. Kişilerin hattına tanımlanan internetleri kullanım tarihinin dolmasına rağmen kullanmaması durumunda bir sonraki aya devredilmeden silinmektedir.

Supernet 4.5G Kampanyaları

4.5G Supernet Kampanyası, Vodafone tarafından hattını 4.5G hat ile değiştiren müşteriler için hazırlanmıştır. Kampanyadan önce hattını 4.5G sim kart ile değiştiren kişiler bu kampanyanın sunduğu hediye internetten faydalanamamaktadır. Eski sim kartını Vodafone şubelerine götürerek yeni sim kartı ile değiştiren Vodafone müşterilerine 1 ay boyunca geçerli cepten internet hediye edilmektedir. Kişilere hediye edilen hediye 1 GB internet de diğer tüm hediye internet paketlerinde geçerli olduğu gibi kullanım süresi dolduğunda kalıcı olarak silinmektedir. Ayrıca kişinin tanımlanan kullanım hakkının tamamını harcamaması halinde kalan kullanım bir sonraki aya devredilmeden kalıcı olarak silinecektir. Vodafone tarafından belirlenen şartları sağlayan kişiler yalnızca SMS gönderimi ile 1 GB hediye internet kazanabilmektedir. Fakat gerekli koşulları sağlamayan Vodafone müşterilerine herhangi bir internet hediyesi gönderilmemektedir.

Faturalı Müşterilerimize Vodafone TV Hediye!

vodafone tv hediye

faturalilara vodafone tv hediye

Vodafone TV Hediye Kampanyası Vodafone şebekesinin faturalı hat kullanıcıları için tasarlanmıştır. Bu kampanya dahilinde Vodafone faturalı hat kullanıcısı kişiler yine Vodafone tarafından belirlenmiş olan tarifeleri kullanarak ve diğer gerekli tüm koşulları yerine getirerek aylık herhangi bir ücret ödemeden Vodafone TV hizmetinden yararlanabilmektedir. Vodafone faturalı hat müşterilerinin bu kampanyadan faydalanmadan önce Vodafone TV hizmetinin ayrıcalıklarını incelemesi gerekmektedir. Bunun üzerine Vodafone şubeleri ya da Vodafone 7/24 Müşteri Hizmetleri aracılığıyla kampanyadan faydalanılabilmektedir. Vodafone müşterileri dilerse Vodafone tarafından belirlenen farklı fiyat ve ürün seçenekleri ile kendisine en uygun TV hizmetini kullanabilmektedir. Belirlenen Vodafone TV fiyatları müşterilerin almak istediği hizmetin kapsamına göre artış ya da azalış göstermektedir.

Vodafone Hediye Çarkında 20 GB’a Varan Bedava İnternet detaylarına da bakabilirsiniz.

Apple Music Kampanyası

Apple Music Kampanyası, iOS işletim sistemli ve diğer tüm telefonlar için geliştirilmiş bir kampanyadır. Bu kampanya sayesinde Apple kullanıcısı, PC, iPhone, iPad, Apple Watch ya diğer Android sistemlerine sahip olan Vodafone müşterileri herhangi bir ek ücret ödemeden Apple Music uygulamasının tüm özelliklerinden 3 ay boyunca ücretsiz faydalanabilecektir. Ücretsiz deneme kampanyası tamamen sona erdiğinde faturalı Vodafone müşterilerinin faturalarına ek aylık 13.99 TL ücret eklenecektir. Ön ödemeli yani kontörlü hat sahiplerinden ise mevcut bakiyelerinden otomatik olarak ödeme alınacaktır. Tüm Vodafone aboneleri için sene sonunda tahsil edilecek ücret aynıdır.

FreeZone Kulüp Kampanyası

Vodafone FreeZone Kulüp Kampanyası, Vodafone müşterilerinin yalnızca 26 yaşını doldurmamış kişileri için sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak isteyen kişilerin ayrıca Facebook yönlendirmesiyle FreeZone web sitesi üzerinden kullanıcı tanımlama talebinde bulunması gerekmektedir. Hat sahibinin talebini gerçekleştirmesinden sonra 15 iş günü içerisinde onaylanarak kampanyadan faydalanması sağlanmaktadır. Tüm işlemleri bitiren kişilere SMS yolu ile bilgilendirmeler yapılacaktır ve hediye internet hat içine tanımlanacaktır. Detaylı bilgilere sahip olmak isteyen kişilerin Vodafone şubelerini ziyaret etmesi ya da Müşteri Hizmetleri ile iletişim kurması gerekmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
 1. Ömer dedi ki:

  Çok iyi

 2. Serhat dedi ki:

  Eba internet nasıl alınır

Yasal Uyarı: Sitemizde yayımlanan içeriklerin tamamı webteknohaber.net'e aittir. İzinsiz kopyalanması halinde hakkınızda yasal işlem başlatılır.